Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

maniskiai jau miega..ir as siand ankstyva pabusiu..jau akeles merkiasi... labos 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 08, 13:09)
bet saunuoliuke,kaip fain  bigsmile.gif  kai laikrodis perzengia minutele i tavaja diena- visa lietuveles padange nusvinta graziausiom spalvom  bigsmile.gif  su praejusiu tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif



Aciukas oro_buckis.gif
Atsakyti
nagi kristuliukes 4u.gif 4u.gif 4u.gif keliam temuke,plepam smile.gif pasipasakokit,davai kiekviena po ilga posta apie savo pastaraja savaite? bigsmile.gif netinka atsakymas "nieko ypatingo nenuveikiau" .jei jau taip buvo- tuomet prasom pavalandziui isdestyti kaip butent tas nieko ypatigo ejosi 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

temuke rudeniska,o jau ziema perzenge viduri mirksiukas.gif bent iki pavasario pasikeiskim pradinio puslapiuko vazda,i labiau pavasarejanti ir miela wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 09, 12:59)
nagi kristuliukes  4u.gif  4u.gif  4u.gif  keliam temuke,plepam smile.gif pasipasakokit,davai kiekviena po ilga posta apie savo pastaraja savaite?  bigsmile.gif  netinka atsakymas "nieko ypatingo nenuveikiau" .jei jau taip buvo- tuomet prasom pavalandziui isdestyti kaip butent tas nieko ypatigo ejosi  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

temuke rudeniska,o jau ziema perzenge viduri  mirksiukas.gif  bent iki pavasario pasikeiskim pradinio puslapiuko vazda,i labiau pavasarejanti ir miela  wub.gif


Labas

Sutinku su tavim Ragaina kad reikia kelt musu temuke kol visai neuzmigom... lotuliukas.gif
O as vakar maniau kad nublusiu niekaip maziaus nepavyko uzmigdyti kai pati atsiguliau tai tada ir jis besimuistydamas uzmigo... doh.gif
kai nakti buvau atsikelusi prie vaiko tai buvo dingusi elektra...
O vaikas siandien miegojo net iki puses vienuolikos tai bent saunumelis... thumbup.gif
Kai prabudo ziurejom kartojima laidos muzikos akademija, sokom..

Dabar paguldziau dar kad biski pamiegotu nes po pietu varysim i svecius...smile.gif

Tai va kiek pripyskinau dabar jusu eile...biggrin.gif
Atsakyti
nu suanuole smile.gif lyg ir apie nieka,bet va informatyvu,ir malonu skaityti bigsmile.gif

mano dienele siandf tustoka... palanvausi vaikams paqsiukus pratesti nuvaziuoti.. bet vat vilkinu kazko doh.gif gryzo benriukai is mokykleles,sako mama iskepk blynu lotuliukas.gif bet taip komanduojanciais.o as jam sakau- gerai,bet tu pirma padaryk man kapucino,ir pora sumustiniu su desryte. tada as tau iskepsiu blynu bigsmile.gif ir ka jus sau galvojat?- ogi nusuokliavo mano sesiametis virtuven ir pasidave fantazijai wub.gif uzpyle kapucino,po puodeliu padejo lekstele,i lekstele puse sausainuko atlauze / visas netilpo lotuliukas.gif / ir uztepe pora sumustiniu wub.gif wub.gif wub.gif atnese palengviukais kaip pingvinukas su ranksluostuku ant peties bigsmile.gif bigsmile.gif

argi ne saunuoli auginu busimai marciai? thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 09, 13:11)
nu suanuole smile.gif lyg ir apie nieka,bet va informatyvu,ir malonu skaityti  bigsmile.gif 

mano dienele siandf tustoka... palanvausi vaikams paqsiukus pratesti nuvaziuoti.. bet vat vilkinu kazko  doh.gif  gryzo benriukai is mokykleles,sako mama iskepk blynu  lotuliukas.gif  bet taip komanduojanciais.o as jam sakau- gerai,bet tu pirma padaryk man kapucino,ir pora sumustiniu su desryte. tada as tau iskepsiu blynu  bigsmile.gif  ir ka jus sau galvojat?- ogi nusuokliavo mano sesiametis virtuven ir pasidave fantazijai  wub.gif  uzpyle kapucino,po puodeliu padejo lekstele,i lekstele puse sausainuko atlauze / visas netilpo  lotuliukas.gif  / ir uztepe pora sumustiniu  wub.gif  wub.gif  wub.gif  atnese palengviukais kaip pingvinukas su ranksluostuku ant peties  bigsmile.gif  bigsmile.gif

argi ne saunuoli auginu busimai marciai?  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif



Ohoho tai bent koks saunuolis!!! thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2009 01 09, 13:18)
Ohoho tai bent koks saunuolis!!! thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


toki trumpa ats gali pakeisti velgi informatyviu postu- kaip? ogi labai paprastai bigsmile.gif tavo mazylis tokio amziaus kad tikrai kasdien kazkuo tau sirdi pakutena nauju..ar tai zodzio istarmu juokingu.,ar tai veiksmu kokiu . pasakok .mesk is galvos ta minti ,kad "aj..tas ir tas ir anas,bus neidomu forumietems,tad pasakysiu trumpiau kazka..bent pasilabinsiu" .. jei isitikinsi ir patikesi kad viskas ci amums idomu ir smagu skaityti - tai ir temute bus gyva ir labai draugiska,nes is kasdienybiu ir susidarom mes smile.gif taip lengviau mzogu pazinti smile.gif
Atsakyti
Na aš lėliukų kol kas neturiu, bet tuo klausimu labai dirbu pastaruoju metu... biggrin.gif

Todėl pasipasakosiu ką dabar veikiu. Ogi ruošiu dovaną kolegai, kurį šiandien išleidžiam (o tiksliau atleidžiam) iš darbo. ax.gif Nupirkau permatomą birių produktų indą - laiko kapsulę tongue.gif - su krūtu uždarymu ir 9 nomedas/jovarus (tiek kolektyve žmonių), ant kurių klijuoju kiekvieno darbuotojo palinkėjimus, o tada viską užkrampavosiu ir įteiksiu x bendradarbiui, taip sakant - atminimui. drinks_cheers.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaunuoliukė @ 2009 01 09, 14:50)
Na aš lėliukų kol kas neturiu, bet tuo klausimu labai dirbu pastaruoju metu...  biggrin.gif

Todėl pasipasakosiu ką dabar veikiu. Ogi ruošiu dovaną kolegai, kurį šiandien išleidžiam (o tiksliau atleidžiam) iš darbo.  ax.gif Nupirkau permatomą birių produktų indą  - laiko kapsulę  tongue.gif  - su krūtu uždarymu ir 9 nomedas/jovarus (tiek kolektyve žmonių), ant kurių klijuoju kiekvieno darbuotojo palinkėjimus, o tada viską užkrampavosiu ir įteiksiu x bendradarbiui, taip sakant  - atminimui.  drinks_cheers.gif


nu kaip faina smile.gif istiesu labai smagu gauti tokias smagias originalias dovanas apie ka jos bebutu ir koks ju turinys bebutu. rolleyes.gif
Atsakyti
labas kristutes smile.gif nagi kaip begasi dienukes jums?
Atsakyti
Sveikutes,

Niu tikiuosi ilgam jau vel neatitruksiu nuo SM smile.gif

Vakar vaziavome i "Urvini zmogu" su draugais oi nemaniau kad prisijuoksiu gerai jau super komedija tik nustebau kad tik vienas zmogus vaidino visokias situacijas bet LIUKS!!! thumbup.gif thumbup.gif user posted image

O paskui dar sugalvojom kad reikia boulinga pazaist tai smagiai pasizaidem gryzom namo pirma nakties...
Atsakyti
tikrai kulturnai laika praleidot bigsmile.gif bigsmile.gif labai fainai. mano savaitgalis ramus,kokio ir norejau.. niekur nejom.. vaikus su paaugliuke isleidau ant ledo paciauze. i kavinuke isbego.. o as kaip ir nieko neveikiau...... o tas niekas tai- kompas,skalbiniai,siaip apsitvarkymai,berniuku spintas pertvarkiau / o ten daznokai revizija reik daryti lotuliukas.gif / ir panasiai smile.gif va tep vat smile.gif
Atsakyti