Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

user posted image
Atsakyti
Sveikos gyvos, mergaitės smile.gif

kaip sutikote Naujus metus? su kokiom nuotaikom gyvenat?
Atsakyti
labutukas 4u.gif 4u.gif 4u.gif
tikrai nedaug pleputes teplepa siemet dar bigsmile.gif
o sakoma jog Kristinnos pasizymi plepumu biggrin.gif biggrin.gif biggrin.gif
nagi prisipazinkit,ar plepios jus realiai?

naujuosius atsventem ramiai,seimos rate. pasaudem raketu su vaikiukais lauke,ir sventeme toliau prie tv ax.gif
Atsakyti
Labas,

Na tikrai sumazejes plepumas musu temukeje! blush2.gif
Mes 30 diena dalyvavome vestuvese tiksliau pirsliais buvome 31 diena taip pat i vestuves varem ir kartu sutikome naujuosius vienu zodziu labai super viskas praejo... yahoo.gif thumbup.gif
Atsakyti
smagu smile.gif mano vyro brolis zenijosi 31 smile.gif mes tai metu pradzioje ,kai tiku tiku naujuju atgarsiainurime buvo ax.gif /tas aisku buvo pries daugybe metu biggrin.gif /
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 07, 11:09)
smagu smile.gif mano vyro brolis zenijosi 31 smile.gif  mes tai metu pradzioje ,kai tiku tiku naujuju atgarsiainurime buvo  ax.gif  /tas aisku buvo pries daugybe metu  biggrin.gif  /


Bet vistiek faina! thumbup.gif

Ragainiuke gal per skype pasibendraujam? rolleyes.gif
Atsakyti
galim aisku bigsmile.gif visada prasom thumbup.gif as ten angeliuxe blush2.gif
Atsakyti
Na aš esu gimusi sausio 1d. biggrin.gif Tai mano naujamečiai ir taip kiekvieną kartą dviguba švente būna. Todėl vestuves specialiai darėm vasarą. mirksiukas.gif
Atsakyti
bet saunuoliuke,kaip fain bigsmile.gif kai laikrodis perzengia minutele i tavaja diena- visa lietuveles padange nusvinta graziausiom spalvom bigsmile.gif su praejusiu tave 4u.gif 4u.gif 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 08, 12:09)
bet saunuoliuke,kaip fain  bigsmile.gif  kai laikrodis perzengia minutele i tavaja diena- visa lietuveles padange nusvinta graziausiom spalvom  bigsmile.gif  su praejusiu tave  4u.gif  4u.gif  4u.gif  ax.gif


Labas,

Kaip dienele? mirksiukas.gif
Atsakyti
labukas. na normali dienele.beveik kaip ir visos ax.gif kaip tavoji?
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2009 01 08, 19:59)
labukas. na normali dienele.beveik kaip ir visos  ax.gif  kaip tavoji?


Nebloga su vaiku buvau lauke vazinejomes rogutemis... thumbup.gif
O dabar paguldziau jau miegucio bet sunkiai jam miegasi... doh.gif
Atsakyti