Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

biggrin.gif Jaučiasi kad greit bus Kalėdos, jau kai yra sniego tai net kvepia jomis.Bet jau vėjo stiprumas, šianakt tai nuo pavėsinės, stogą brezentinį su mėsom išplėšė. unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 24, 11:14)
biggrin.gif Jaučiasi kad greit bus Kalėdos, jau kai yra sniego tai net kvepia jomis.Bet jau vėjo stiprumas, šianakt tai nuo pavėsinės, stogą brezentinį su mėsom išplėšė. unsure.gif


Labas,

Pas mus taip pat jau sniego yra bet vejas siandien ai stiprokas...

Ir dabar sninga dar... bigsmile.gif grazu... wub.gif

Bet paciai nera nuotaikos ir entuziazmo kazka nuveikti... verysad.gif
Atsakyti
Aš tai netoli Vilniaus katedros aikštės dirbu, tai ten jau kalėdinę eglutę stato biggrin.gif Ir darbe jau reikia visokiais kalėdiniais reikalais pasirūpinti, tai kažkaip kalėdinė nuotaika palengva atsėlina... newyear.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaunuoliukė @ 2008 11 26, 17:42)
Aš tai netoli Vilniaus katedros aikštės dirbu, tai ten jau kalėdinę eglutę stato  biggrin.gif Ir darbe jau reikia visokiais kalėdiniais reikalais pasirūpinti, tai kažkaip kalėdinė nuotaika palengva atsėlina...  newyear.gif


Tai fainiai, na pas mus aiksteje tai dar kolkas nemaciau eglutes...

Bet jau parduotuvese jauciasi sventine nuotaika... thumbup.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sveikos gyvos, man kažkodėl šiemet visai švenčių nesinori, nėra nuotaikos, nežinau gal per daug rūpesčių, per šventes vienos išlaidos, net baisu, bet dukra labai laukia, ir pirkti eglutę jau prašo, uch, gal kai pasipuošim tuomet ir nuotaika atsiras. biggrin.gif
Atsakyti
labukas Kristinukes

ir man kazkaip tos sventes toookios toplimos dar atrodo.... o is tiesu jos taip greit jau blink.gif

grys MB jau siand arba ryt... pabus menesi namuos,tai gal pasijus kiek sventiskos nuotaikos g.gif

Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 12 08, 15:33)
labukas Kristinukes

ir man kazkaip tos sventes toookios toplimos dar atrodo.... o is tiesu jos taip greit jau  blink.gif 

grys MB jau siand arba ryt... pabus menesi namuos,tai gal pasijus kiek sventiskos nuotaikos  g.gif


labas,

mes dar egles nesipuosiame dar laiko yra... rolleyes.gif

kaip laikaisi?
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 12 09, 00:17)
labas,

mes dar egles nesipuosiame dar laiko yra... rolleyes.gif

kaip laikaisi?



as tai normaliai manau...dekui 4u.gif o kaip tu?.. mes eglute jau savaitgali puosim.. vaikai labai jau nori ..pati tai nepuosciau turbut iki paskutines dienos biggrin.gif biggrin.gif vat kai pasipuosim gal ir atsibus tos
nuotaikos g.gif
Atsakyti
4u.gif Mes kai buvome mažos, visada eglę puošdavome kūčių dieną, tuomet ir nuotaika būdavo superinė, ir laukdavome kūčių vakaro, būdavo linksma, o dabar puošiame ankščiau tai per kūčias visai šventės nesijaučia, valgyt ruoši, nuo kojų nusivarai, pavalgai ir miegot. blink.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 12 09, 11:43)
4u.gif Mes kai buvome mažos, visada eglę puošdavome kūčių dieną, tuomet ir nuotaika būdavo superinė, ir laukdavome kūčių vakaro, būdavo linksma, o dabar puošiame ankščiau tai per kūčias visai šventės nesijaučia, valgyt ruoši, nuo kojų nusivarai, pavalgai ir miegot. blink.gif


butent..ir mes su broliu kai mazi buvom- butent diena pries kucias arba kuciu diena tik gaudavom aglute namo...
Atsakyti
Sveikos, mergaitės, smile.gif

aš tai darbe atsakinga už kalėdinį ofiso papuošimą. newyear.gif Senieji papuošimai buvo nugrūsti į rūsį, tai ėmė ir supelijo...todėl šiandien užpirkau naujų kalėdinių vainikų ir eglišakių. biggrin.gif Buvo smagu pasirūpinti kalėdine nuotaika!
Atsakyti
biggrin.gif Smagu, tai jau pasipuošit bus žymiai gražiau, kalėdomis kvepės. newyear.gif
Atsakyti