Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

4u.gif Aha, nemėgstu šalčio.Vakar pašnekėjom, ir vakare jau snigo, tiesiog burtininkės bigsmile.gif
Atsakyti
Labas,

Man ir nepatinka kai salta... schmoll.gif bet jei to saltuko mazai tai dar puse velnio... rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif O šian sniego oho, ir dar sninga gražu.Labas rytas
Mano mašina sugedo ėjau pėstute vaiko į mokyklą lydėt.Jaučiausi kaip karvė ant ledo, pasirodo mano batai niekam tikę, kulnas sau važinėja, padas slysta, kol atėjom tai pora kart vos negulėjau ant asfalto, pailsėt sugalvojo mano batai.Bus proga naujus batus įsigyt.Vyrui sakau neturiu batų, o jis žiūri į mane, tu batų neturi, pilna apačia lovos prikrauta, nu jo sakau ten gi išeitiniai, vasariniai, pagal spalvą, ant špilku, basutės, sportbačiai ir t.tO batų rudeniniu kasdieninių tai nėra, šitie buvo, bet kai sniegas iškrito išaiškėjo, kad beproto slidūs. ax.gif Klausykit pas mane viena tokios problemos ar visos daug batų turit? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 19, 08:55)
4u.gif O šian sniego oho, ir dar sninga gražu.Labas rytas
Mano mašina sugedo ėjau pėstute vaiko į mokyklą lydėt.Jaučiausi kaip karvė ant ledo, pasirodo mano batai niekam tikę, kulnas sau važinėja, padas slysta, kol atėjom tai pora kart vos negulėjau ant asfalto, pailsėt sugalvojo mano batai.Bus proga naujus batus įsigyt.Vyrui sakau neturiu batų, o jis žiūri į mane, tu batų neturi, pilna apačia lovos prikrauta, nu jo sakau ten gi išeitiniai, vasariniai, pagal spalvą, ant špilku, basutės, sportbačiai ir t.tO batų rudeniniu kasdieninių tai nėra, šitie buvo, bet kai sniegas iškrito išaiškėjo, kad beproto slidūs. ax.gif Klausykit pas mane viena tokios problemos ar visos daug batų turit? biggrin.gif


Labas,

Na pas mus sniego nematyte bet kai vaziavome i Mega tai matesi kad kitur pasnigta...

Susitikome Megoje su rugpjutinuku mamomis ir vaikuciais MEGIUKO vaiku kambaryje, maniskiui jau labai patiko visur varinejo apziurinejo krykstavo... thumbup.gif
O paskui dar seip po Mega pasivaiksciojome bet jau vaikas pavarges buvo kol gryzome...

Na pas mane batu tai tikrai nera daug turiu...reik dabar zieminiu... rolleyes.gif


Atsakyti
4u.gif Dabar pradėsiu galvoti, kad aš batų maniakė biggrin.gif Vakar jau eidama dukros paimti apsiaviau su "špilkom".Likau patenkinta, neslydinėjau, o kablukėlis smagiai smigo į žemę ir mane laikė ant kojų stipriai, tik bėda kad jie ne žieminiai tai truputį kojas nušalau, bet gal geriau jie, nei žieminiai darantys su manim ką nori lotuliukas.gif
Ups kas per mega, kur ji.Visada smagu kai susitinki su pažystamais. mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 20, 11:12)
4u.gif Dabar pradėsiu galvoti, kad aš batų maniakė biggrin.gif Vakar jau eidama dukros paimti apsiaviau su "špilkom".Likau patenkinta, neslydinėjau, o kablukėlis smagiai smigo į žemę ir mane laikė ant kojų stipriai, tik bėda kad jie ne žieminiai tai truputį kojas nušalau, bet gal geriau jie, nei žieminiai darantys su manim ką nori lotuliukas.gif
Ups kas per mega, kur ji.Visada smagu kai susitinki su pažystamais. mirksiukas.gif


Nu tai gerai kad pasiseke nenugriuti... mirksiukas.gif

O MEGA randasi Kaune...
Atsakyti
biggrin.gif aaaa, supratau, čia kaip Vilniuje Akropolis.Tuomet žinau, tik nežinojau kaip vadinasi. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 21, 13:38)
biggrin.gif aaaa, supratau, čia kaip Vilniuje Akropolis.Tuomet žinau, tik nežinojau kaip vadinasi. blush2.gif


Niu va dabar zinosi... mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Aha, nu ką padarysi, gyveni, mokaisi, sužinai biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 21, 15:48)
biggrin.gif Aha, nu ką padarysi, gyveni, mokaisi, sužinai biggrin.gif



Ka savaitgali veiksite?
As tai namie su vaiku nes vyras dirbs iki vakaro... verysad.gif
Atsakyti
biggrin.gif Vyras mano irgi dirba, vakare tik į gimtadeinį šiaušim.Namie sėdim su dukra, darom dovaną jos krikšto mamai.O jūs namie ką veikiat? bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 22, 14:29)
biggrin.gif Vyras mano irgi dirba, vakare tik į gimtadeinį šiaušim.Namie sėdim su dukra, darom dovaną jos krikšto mamai.O jūs namie ką veikiat? bigsmile.gif


Niu tai faina jums bus..
Mano vyras visad diena dirba tai as namie...
Atsakyti