Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

QUOTE(hilin @ 2008 11 07, 14:09)
biggrin.gif Šalta tikrai, šaltukas tuoj už žandų ir nosies griebia.Atėmė iš manęs šian mašina, tai ėjau pėstute dukros pasiimt, šaltoka, bet gryžtant namo ir pirštines nusiėmiau, nes kol atėjom sukaitom, nors žandus kandžioja.O pas man dar ratai nepakeisti, aš nepasiruošus žiemai, ui. doh.gif


tavo dukryte i pirma klase eina ar dar ne?
Atsakyti
biggrin.gif eina, eina, atrodo ir mokykla netoli, bet kol nueini, kol ateini, o jei dar į parduotuvę, o pakeliui dar planai sugeba pasikeist tai geriau su mašina. bigsmile.gif
Atsakyti
Kas iš tavęs mašiną atėmė? g.gif
Atsakyti
biggrin.gif Atėmė porai valandų, pas mane pasatas su geru užpakaliu lotuliukas.gif , tai vis kam ko atvežti reikia tai vis skolina, o laikas sutapo kai man pasiimt reikėjo, tai va.Jau buvau nulėkus į senukus su reikalais tai jau nebešalau. mirksiukas.gif
Atsakyti
KU KU... unsure.gif
Atsakyti
rudeniskos dieneles uzgoze kristineliu intensyvuma forume biggrin.gif nagi kristutes,pasipasakokit,kuo gyvos 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 11 15, 14:27)
rudeniskos dieneles uzgoze kristineliu intensyvuma forume biggrin.gif nagi kristutes,pasipasakokit,kuo gyvos  4u.gif


O sveikute,
Pas mane tokios naujienos kad per naujuosius metus eisim i vestuves.. thumbup.gif
Ir gal vaziuosiu savaites pradzioje aplankyt mamos bei sesers bei mociute...

O va katik atvaziavo seneliai ir pasieme anukeli pasivazinet biski tai man ramybe namie... thumbup.gif

O kas pas tave geresnio??? mirksiukas.gif
Atsakyti
vat ir as viena namuos smile.gif vyriuka isleidau i reisa.. vienas mano sunus pas mano puske savaitgaliui,kitas mazylis su mano mama kaime smile.gif per naujus tai myta turiu... neteks itin svesti D: labiau stengtis tik kad kiti puikiai atsvestu
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 11 15, 14:55)
vat ir as viena namuos smile.gif vyriuka isleidau i reisa.. vienas mano sunus pas mano puske savaitgaliui,kitas mazylis su mano mama kaime smile.gif  per naujus tai myta turiu... neteks itin svesti D: labiau stengtis tik kad kiti puikiai atsvestu


Oi aptingus kol valgyt pasidariau... doh.gif
Atsakyti
as pavalgiau ir irgi nieko nebenoriu jau biggrin.gif o zadejau kurnors i svecius gal siandien g.gif
Atsakyti
4u.gif Sveikos apatiškos dienelės pareina, žada šalti jau, gal žiema žvilgtels pas mus.Vaikai laikia, o mums tai galvos skausmas, aišku pasivažinėt su rogutėm ir mes norim, bet kai šalta ir reik kelius, mašinas valyt, tai ai apseičiau be žiemos. smile.gif Kažkokia apatija schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2008 11 17, 16:18)
4u.gif Sveikos apatiškos dienelės pareina, žada šalti jau, gal žiema žvilgtels pas mus.Vaikai laikia, o mums tai galvos skausmas, aišku pasivažinėt su rogutėm ir mes norim, bet kai šalta ir reik kelius, mašinas valyt, tai ai apseičiau be žiemos. smile.gif Kažkokia apatija schmoll.gif


Labas,

Man tai ir nera nuotaikos kazkokia aptiska viskam...

na sniegas netrukdo ziema svarbu kad nebutu salta... mirksiukas.gif
Atsakyti