Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

biggrin.gif Sveikos gyvos, orelis superinis, saulytės šviečia o man šian pas stomatologą, nenoriu, bet reikia.Kaip gyvenat, kaip nuotaikos? bigsmile.gif
Atsakyti
labuka,

Aha siandien neblogas oriukas...apsilankem siandien pas daktare vaikucio tai paskiepijo ugi pamatavo bei pasvere...
Paskui dar uzsukome i kavine suvalgem po pica ir dar skanaus alkoholinio kokteilio isgeriau... smile.gif

Tai va... biggrin.gif
Atsakyti
labas vakarėlis 4u.gif

registruojuos ir aš naujoj temoj bigsmile.gif

aš tai jau laukiu žiemos,sniego,kalėdų rolleyes.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka:) @ 2008 11 06, 19:15)
labas vakarėlis 4u.gif

registruojuos ir aš naujoj temoj bigsmile.gif

aš tai jau laukiu žiemos,sniego,kalėdų rolleyes.gif  thumbup.gif


Aha man irgi patinkas tos didziosios sventes o jei sniego normaliai yra per sventes tai super... thumbup.gif ir kai parduotuves pasipuosia visokiais zaisliukais, papuosimais malonu po jas vaikscioti... wub.gif
Atsakyti
biggrin.gif Žinot o man su tom pardutouvėm kažkas atsitiko, nemėgstu jų, tingiu vaikščiot, žinau kad dažniausiai reikia, nereikia nuperki jei nuolaidos yra.Važiuoju apsipirkt anksti ryte, kai žmonių mažai, eilių nėra, sumetu pagal sąrašą viską į krepšį ir varau prie kasų.O ankščiau valandų valandas galėdavau per parduotuves tampytis, Akropolį mėgau, o dabar ten važiuojam tik labai retai, pvz ant ledo pasivažinėt, į boulinga nueit. Nebesuprantu, o apie artėjančias šventes net pagalvot negaliu, vėl parduotuvės prigrūstos, apsisukt nėra kur, žmonės lyg pasiuntą, toks jausmas kad prieš tai į parduotuves nevaikščiojo.Tik malonu ir nuotaika kelia pasipuošimai ir blizgučiai. thumbup.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo hilin: 07 lapkričio 2008 - 09:50
Sveikos, mergaitės, mirksiukas.gif

ir aš Akropolio nemėgstu. Vien nuo žmonių masės ten pavargstu. Todėl jei ko reikia, stengiuosi nuvaryti ne piko metu ir tik su labai konkrečia užduotim viską greitai į krepšius susikrauti.
Šįryt buvo labai smagus šaltukas ir gražus šerkšnas laukuose... Ar pastebėjot?

Atsakyti
Labuka,

Na taip kai parduotuvese daug zmoniu pavargsti...

O lauke dar nebuvau bet isejus i balkona nepasirode kad silta... unsure.gif
Atsakyti
labutes kristutes smile.gif uzlinko mano kompas doh.gif ot nervu apturejau..dabar garantiniame isveztas... gerai kad MB gryzo pagaliau..paliks savo nesiojama man. thumbup.gif

kaip laikotes mergiukai? salteja orai vis salteja rolleyes.gif greit sniegelio turetu jau paleisti ... su masinuku bedos apturejau irgi.. bet nusipirkau nauja akumuliatoriu..dar zvakes suytikrins meistriukai ir manau bus jau tvarka,busiu ziemai pasiruosus thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 11 07, 12:38)
labutes kristutes smile.gif uzlinko mano kompas  doh.gif  ot nervu apturejau..dabar garantiniame isveztas... gerai kad MB gryzo pagaliau..paliks savo nesiojama man.  thumbup.gif

kaip laikotes mergiukai? salteja orai vis salteja  rolleyes.gif  greit sniegelio turetu jau paleisti ... su masinuku bedos apturejau irgi.. bet nusipirkau nauja akumuliatoriu..dar zvakes suytikrins meistriukai ir manau bus jau tvarka,busiu ziemai pasiruosus  thumbup.gif


Sveika,

galvojau i lauka su vaiku varyt bet kad saltoka nors saule sviecia bet vejukas yra gaila teks namie but... verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 11 07, 13:45)
Sveika,

galvojau i lauka su vaiku varyt bet kad saltoka nors saule sviecia bet vejukas yra gaila teks namie but... verysad.gif


na taip...vejukas kad ir nelabai stiprus bet zvarbus toks.. nemalonus labai.. tik iki parduotuves begau cia salia namu,tai jau iskart nosi sutrauke... sakau jetus kaip maziukams- tuoj slogiuka issauktu doh.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 11 07, 12:47)
na taip...vejukas kad ir nelabai stiprus bet zvarbus toks.. nemalonus labai.. tik iki parduotuves begau cia salia namu,tai jau iskart nosi sutrauke... sakau jetus kaip maziukams- tuoj slogiuka issauktu  doh.gif


Tai va ir nenoriu rizikuot kad vaikas vel slogos nepasigautu per toki ora... schmoll.gif
Atsakyti
biggrin.gif Šalta tikrai, šaltukas tuoj už žandų ir nosies griebia.Atėmė iš manęs šian mašina, tai ėjau pėstute dukros pasiimt, šaltoka, bet gryžtant namo ir pirštines nusiėmiau, nes kol atėjom sukaitom, nors žandus kandžioja.O pas man dar ratai nepakeisti, aš nepasiruošus žiemai, ui. doh.gif
Atsakyti