Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

As su savo vyru jau šešti metai kaip susituokus esu, o šeip kartu esam jau trylikti...ir žinok, jis dar pošiolei apie vaikus negalvoja. Jeigu ne mano pazirzenimai, tai kažin ar ir po 5 m. jis kokį norą pareikštų. tongue.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaunuoliukė: 30 spalio 2008 - 18:00
Uzsinorejua kate laikyti-parsiensiau ir auginam, uzsinorejau vaiko- tai ir ta gausiu biggrin.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
QUOTE(*lile* @ 2008 10 30, 18:27)
sveikos 4u.gif

galima pas Jus?

aš taip pat su šiuo gražiu vardu mirksiukas.gif  biggrin.gif




4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
QUOTE(kristinaa @ 2008 10 30, 18:27)
Niu o dabar jau geriau bus...nesipainios biggrin.gif



va daba tai tikrai nebepainiosiu biggrin.gif soriuka jei uzgavau ax.gif tiesiog niu sakiau jau turejau toki avatara,tai ir painiojosi blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 10 30, 18:03)
4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif
va daba tai tikrai nebepainiosiu biggrin.gif soriuka jei uzgavau  ax.gif  tiesiog niu sakiau jau turejau toki avatara,tai ir painiojosi  blush2.gif



Nieko tokio viskas gerai... mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 10 30, 19:17)
Nieko tokio viskas gerai... mirksiukas.gif



friends.gif friends.gif friends.gif
Atsakyti
Labuka

HAPPY HELLOWEEN!!!

user posted image
Atsakyti
o kokia grazuole bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 10 31, 14:36)
o kokia grazuole  bigsmile.gif


AHA..kaip dienele? mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos gyvos, mergaitės, drinks_cheers.gif

kaip praėjo savaitgalis?
Mano vėlinės šiemet vos tragiškai nesibaigė...tik išvažiavus iš Vilniaus į mūsų stovintį kamštyje automobilį audinė uodegon įkalė 30km/h greičiu net nestabdžiusi, o mes patys dar ant kito mašiniuko užšokom. swoon.gif Visi liko gyvi ir sveiki, tik mašiną dabar reikia išmesti... verysad.gif Va ir nežinai žmogau kur ir kada, jei ne tu, tai tau įkals.
Atsakyti
QUOTE(Šaunuoliukė @ 2008 11 04, 17:32)
Sveikos gyvos, mergaitės,  drinks_cheers.gif

kaip praėjo savaitgalis?
Mano vėlinės šiemet vos tragiškai nesibaigė...tik išvažiavus iš Vilniaus į mūsų stovintį kamštyje automobilį audinė uodegon įkalė 30km/h greičiu net nestabdžiusi, o mes patys dar ant kito mašiniuko užšokom.  swoon.gif Visi liko gyvi ir sveiki, tik mašiną dabar reikia išmesti...  verysad.gif Va ir nežinai žmogau kur ir kada, jei ne tu, tai tau įkals.


Oho niu ne kas... doh.gif
Gerai kad viskas laimingai... mirksiukas.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sveikos, vos jus ir beradau, ačiū už naują temikę, labai graži, gal to sąrašiuko ir nereikia, visos čia kaip jaunas mėnulis užsuka, darbai, ruduo, kaupimo metas lotuliukas.gif Mes va su dukra savaitėlę pamiegojom gerai, pailsėjom ir vėl šiandien į darbus kibom, mokykla, parduotuvės ir t.tO taip visą sav ir į parduotuvę nevažiavom, į kioskelį užsukam, duonos dešros ir vsio, per kapus, per kapus tvarkėmės, važinėjom.Užtat spėjom ir sušalti, ir apsirgti.Visko buvo.O kaip jūs?
Atsakyti
Na mano mazius irgi slogyte buvo pasigaves nes ir pati biski sirguliavau o dabar jau gerai jauciames...

O seip gyvename ir tiek... rolleyes.gif
Atsakyti