Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

QUOTE(Šaunuoliukė @ 2008 10 30, 17:12)
Sveikos, mergaitės, bye1.gif

oi kaip smagu naujuose namučiuose clap_1.gif  Ačiū, Ragaina  4u.gif
O raganėlės ir man patinka, bet kad nebūtų Kristinėlės - raganėlės pasiliksiu avatare gandrą...kad greičiau lėliuką atneštų  biggrin.gif


Kaip dienele? smile.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 10 30, 18:15)




zviulgt i tavo avatara- blyn ,un rodos nerasiau taip..kas cia uz mane raso lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 10 30, 17:20)
zviulgt i tavo avatara- blyn ,un rodos nerasiau taip..kas cia uz mane raso  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif    hihihi.gif


unsure.gif
Atsakyti
Oi neklausk...visą dieną kaip ant adatų, bet jau turiu vyrą - mokslų daktarą assa.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinaa @ 2008 10 30, 18:21)



nu gi kazkaip vis susirodo kad mano tas avatara s;) susipainioju.zinai paskubom kai zvilgteli i eteri blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaunuoliukė @ 2008 10 30, 17:23)
Oi neklausk...visą dieną kaip ant adatų, bet jau turiu vyrą - mokslų daktarą  assa.gif


Sveikinimai... clap_1.gif smartass.gif
Atsakyti
sveikos 4u.gif

galima pas Jus?

aš taip pat su šiuo gražiu vardu mirksiukas.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(Ragaina @ 2008 10 30, 17:23)
nu gi kazkaip vis susirodo kad mano tas avatara s;) susipainioju.zinai paskubom kai zvilgteli i eteri  blush2.gif


Niu o dabar jau geriau bus...nesipainios biggrin.gif
Atsakyti
Panos, kaip jums tokia mintis, kad vyras nroi vaiku po 5 metu???????? blink.gif
Atsakyti
Ačiū, kristinaa už sveikinimus mirksiukas.gif

QUOTE(*Saulutė*20 @ 2008 10 30, 18:39)
Panos, kaip jums tokia mintis, kad vyras nroi vaiku po 5 metu???????? blink.gif

Čia po ko 5 m.? g.gif

Sveika prisjungusi lile 4u.gif Iš kur esi ir ką veiki? Pasipasakok truputį. smile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Šaunuoliukė: 30 spalio 2008 - 17:49
QUOTE(*lile* @ 2008 10 30, 17:27)
sveikos 4u.gif

galima pas Jus?

aš taip pat su šiuo gražiu vardu mirksiukas.gif  biggrin.gif


Sveika prisijungus!!! thumbup.gif
Papildyta:
QUOTE(*Saulutė*20 @ 2008 10 30, 17:39)
Panos, kaip jums tokia mintis, kad vyras nroi vaiku po 5 metu???????? blink.gif


na as pavyzdziui dar labai nenorejau taip greit vaikucio bet jei taip man pasakytu gal net apsidziaugciau... rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(Šaunuoliukė @ 2008 10 30, 18:47)
Ačiū, kristinaa už sveikinimus  mirksiukas.gif
Čia po ko 5 m.?  g.gif

Sveika prisjungusi lile  4u.gif Iš kur esi ir ką veiki? Pasipasakok truputį.  smile.gif

Ka as cia galiu apie save pasipasakoti? mastau.gif Esu Krisitna is Panevezio(kaip minejau ankstesniais postais I psl), Ka tik apturejau savo vestuves(na tiksliau pries 2,5 menesio biggrin.gif ), kartu su mv esame jau 5,5 metu.. stzudijuoju vdu IIkursas, istorija.. nedirbu..siuo metu vokietijoje sedziu, bet po 3 savaiciu grisiu i lt.. ten ir liksiu pora menesiu..paskui suku plana, kad dirbti vokietijoje..bet man del studiju nelabai iseina cia dirbti, tai ziuresim ka cia darysiu.. noriu augintis kudiki..bet mv sake kad po 5 metu jis nori.. vat nezinau kaip kas toliau bus mano gyvenime.. gyvenu sia diena verysad.gif vos prabudusi tik ir laukiu vakaro, kada vyras gris.. matau savo vyra pora valandu per diena.. jis daug dirba..ir ilgai.. grizineja 12,00-1,00 nakties verysad.gif zodziu siuo metu man sunku.. uztat visa diena ir sedziu sm kad tik laika prastumti..
Atsakyti