Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

QUOTE(kristekristinka @ 2010 10 14, 12:09)
sveikos gyvos, nutariau temele perkelti i prieki biggrin.gif

prisidedu prie siu graziu ketinimu biggrin.gif 4u.gif
Atsakyti
auuuuuuuuuuuuuu yahoo.gif yahoo.gif yahoo.gif
hi.gif hi.gif


negi numirė tema? ax.gif
Atsakyti
fitness3.gif fitness4.gif
Atsakyti
nail.gif
Atsakyti
gathering.gif help.gif pries kiek metu sukurta si temuke..vaje g.gif issiskirste draugiskosios merginos 4u.gif
Atsakyti
Helooo....aūūūūūū...
Atsakyti
laba smile.gif

apie ką tylim? biggrin.gif
Atsakyti
Vajei aš ne viena thumbup.gif Netylim šnekam, kaip gyvenate ponia? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo kriskol: 28 sausio 2013 - 17:18
QUOTE(kriskol @ 2013 01 28, 17:17)
Vajei aš ne viena thumbup.gif  Netylim šnekam, kaip gyvenate ponia? 4u.gif

kaip ir po truputi smile.gif valgau,lieknėju ir daugiau nieko smile.gif ai ir kartais dirbu smile.gif kaip tu? biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kristinka:) @ 2013 01 28, 17:46)
kaip ir po truputi smile.gif valgau,lieknėju ir daugiau nieko smile.gif ai ir kartais dirbu smile.gif kaip tu? biggrin.gif


Na aš nedirbu, nu tipo, juk namai ir vaikai ne darbas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Lieknėti irgi noriu, turiu dar viršvorio po antro vaikelio, ale kaip sustojo kg. toliau nė iš vietos, nors ir nieko nedarau, išskyrus, kad stengiuos nakčiai nevalgyt

Kaip lieknėji? Koks metodas?
Atsakyti
QUOTE(kriskol @ 2013 01 28, 18:01)
Na aš nedirbu, nu tipo, juk namai ir vaikai ne darbas  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif  lotuliukas.gif

Lieknėti irgi noriu, turiu dar viršvorio po antro vaikelio, ale kaip sustojo kg. toliau nė iš vietos, nors ir nieko nedarau, išskyrus, kad stengiuos nakčiai nevalgyt

Kaip lieknėji?  Koks metodas?

ai nu jo jo,vaikų auginimas ne darbas -ypač vyrai taip galvoja smile.gif
aš nevalgau po 18h ir sportuoju du kart į savaitę aerobikoj smile.gif keli kilogramai lengvai nukrito,o va dabar jau teks pavargti,kol pasieksiu tikslą doh.gif
Atsakyti
Jo jo nedarbas lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif
Esu tik vaiko priežiūros atostogose, prižiūriu vaiką, visą kitą laiką atostogauju lotuliukas.gif lotuliukas.gif lotuliukas.gif

Ai kaip faina, lankai aerobiką, kokią įdomesnę su šokiais ar paprastą? Aš taip norėčiau bet laiko nėra ir vaiko nėr kam palikt doh.gif
Atsakyti