Įkraunama...
Įkraunama...

Kristinų jaukieji namučiai

labas vakaras smile.gif
ar galiu i jusu bureli prisijungti? ax.gif
Atsakyti
tai negi kristinos cia neuzsuka?
Atsakyti
sveikos smile.gif

naujokė Kristina-junkis drąsiai 4u.gif retai užsukam čia,matyt vasara kalta biggrin.gif

mes šeštadienį prie vandens buvom,tai nusvilau pečius,dabar skauda doh.gif
Atsakyti
Oi tikrai karštis duoda savo ir nieko tu čia nepadarysi, visi atostogauja ir nekiša nosies prie ineto. biggrin.gif Mes tai vakar namo parplaukėm iš trakų, kaip pačiupo mus lietus Vilniuje doh.gif Tai plaukėm lotuliukas.gif
Atsakyti
4u.gif

Aga, tikrai vasara cia kalta ax.gif
Smagiu ispudziu atostogaujancioms 4u.gif
Atsakyti
biggrin.gif Sveikos gyvos merginos.
Kas jau paatostogavo, kas dar atostogauja, greit vėl prasidės mokyklinis maratonas. Artėja rudenėlis biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2010 08 15, 00:44)
biggrin.gif Sveikos gyvos merginos.
Kas jau paatostogavo, kas dar atostogauja, greit vėl prasidės mokyklinis maratonas. Artėja rudenėlis biggrin.gif


Labu, aga.. 4u.gif As tai laukiu rudens, nes bus mano gimtadienis 4u.gif Ir nors jau pabaigus mokslus, bet vistiek ruduo pirmiausia asocijuojasi su mokykla rolleyes.gif
Atsakyti
4u.gif aš tai irgi seniai baigus, bet ir vėl pradėjus, o dukrą reiks kelt, valgidint, nuvežt į mokyklą, maratonas.
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2010 08 16, 16:37)
4u.gif aš tai irgi seniai baigus, bet ir vėl pradėjus, o dukrą reiks kelt, valgidint, nuvežt į mokyklą, maratonas.


Maratonas, bet manau mielas tas maratonas 4u.gif
Atsakyti
4u.gif Mielas malonumas, tik man visada vienintelė problema, atsikėlimas ryte, oi kaip man sunku atsikelti, net baisu. 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(hilin @ 2010 08 18, 17:27)
4u.gif Mielas malonumas, tik man visada vienintelė problema, atsikėlimas ryte, oi kaip man sunku atsikelti, net baisu. 4u.gif


Pažįstama problemėlė doh.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
sveikos gyvos, nutariau temele perkelti i prieki biggrin.gif
Atsakyti