Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(FasolkosMama @ 2008 12 01, 13:31)
nuostabu, nepakartojama. nuskilo tavo mergaitems, tokia auksaranke mama turi smile.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Nu fantastika thumbup.gif thumbup.gif , kaip gaila kad neturiu mergaiciu schmoll.gif, gal anukiu kada turesiu? g.gif
Atsakyti
thumbup.gif nuostabus kostiumeliai mergaitem,tikrai papuostos paneles wub.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 01, 12:23)
o tu va čia paieškok mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...apetra/Sijonai#
kadangi man šiuo metu nereik, tai labai ir nesigilinau, kuri schema kuriam sijonui priklauso ax.gif

o va gi štai gi, žadėjau parodyt kaip maniškiai sijonai su liemenėm ir ant "užsakovių" atrodo biggrin.gif
tik labai jau rašto nesimato, "blicas" per daug apšvietė, o ir fotografė iš manęs nekokia doh.gif
user posted image



nu nerealus kostiumeliai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
[quote=katuks,2008 12 01, 13:23]

pasaka wub.gif
jega kostiumeliai thumbup.gif labai grazus thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
labai smagu gauti tiek gražių žodžių. 4u.gif net kraujas užverda nuo noro megzti toliau biggrin.gif
iš tikrųjų gerai kad turiu kur realizuoti gražiausias idėjas biggrin.gif . sau kažkaip nieko gero nesigauna, nu negražiai ant manęs atrodo ir megzti sijonai, ir suknelės, tai kiek sau mezgu, tai tik megztinius. o tiek gražių sijonukų jūs čia ir prigaminat, ir parodot wub.gif sėkmės jums visoms!
Atsakyti
QUOTE(marimacho @ 2008 12 01, 09:26)
as neriau toki sijonuka, paskui veliau vakare galesiu bandyt nufotkint  ax.gif

siaip ir man nuo tos antros schemos isplatejo siek tiek, as ta antra schema tris kartus ardziau ir bandziau is naujo, bet vis tiek taip gavosi nors tu ka  doh.gif
bet visai normaliai atrodo sijonukas, tikrai ji nesioju  thumbup.gif


Gaila, kad mano siūlai nesiardo. Jau beveik supratau, ką ne taip dariau. Manau, reik pradėti nuo antros schemos. Nusinert, kiek reikia aplink užpakalį. Paskui prinert pirmą schemą į viršų ir toliau nuo trečios žemyn jau normaliai viskas turėtų eiti. Kai nervas praeis, bandysiu taip daryt doh.gif

QUOTE(kisiune @ 2008 12 01, 12:55)
sveikos  4u.gif gal galit ideti sio sojonuko schema? blush2.gif


Prašom, schemos, kokias turiu: user posted image user posted image user posted image user posted image user posted image

Katuks, tikrai šauniai ant manekenių atrodo 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 01, 12:23)
o va gi štai gi, žadėjau parodyt kaip maniškiai sijonai su liemenėm ir ant "užsakovių" atrodo biggrin.gif
tik labai jau rašto nesimato, "blicas" per daug apšvietė, o ir fotografė iš manęs nekokia doh.gif

super duper kostiumėliai bigsmile.gif

Aš jau irgi pagaliau pabaigiau savo sijoną ax.gif Jau šiandien ir bandau tongue.gif
Tik, mezgiau specialiai storą, kad nereikėtų pasijonio siūti, bet dabar mastau, kad gal gi reiktų pasijonio doh.gif Tik ne tam, kad nepersišviestų, o kad užpakalis neišsisėdėtų unsure.gif Visą dieną darbe prasėdžiu prie kompo, o dar sijonas megztas iš šono, man atrodo, kad taip labiau tamposi unsure.gif gaila jei išsitampys blush2.gif be to, šiek tiek limpa prie kojų lipant laiptais
Mezgėlėjės, pasidalinkit patirtim 4u.gif
Atsakyti
Noriu ir aš pasirodyti blush-anim-cl.gif
Tik nelabai draugauju su fotoaparatu blush2.gif

user posted image

user posted image

Atsiprašau, nemoku sumažinti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 03 gruodžio 2008 - 08:42
linuke_ kaip graaaaažu wub.gif
Atsakyti
linuke_, sijonukas - jėga thumbup.gif thumbup.gif

tai kaip vis dėlto platinai? g.gif
Atsakyti
linuke labai gražus sijonas,
pas mane jau irgi guli siūlai nupirkti jam ax.gif , ir man labai idomu kaip platinai ir kaip susiuvai pabaigoje blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo anytė: 03 gruodžio 2008 - 09:59
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 03, 08:41)
user posted image
Atsiprašau, nemoku sumažinti  4u.gif

va čia tai grožis wub.gif bigsmile.gif
Atsakyti