Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(katuks @ 2008 11 25, 10:12)
arba šiuo metu sijonus tik aš mezgu, arba visos tai darot labai jau tyliai biggrin.gif

štai mano antrasis darbelis kitai dukrai. darbas vyko greičiau, nes be burbulų

mezgam biggrin.gif tik ne tokiais tempais kaip tu blink.gif

dailus sijonėlis 4u.gif
Atsakyti
tik žiūriu tau pavyko lygiau akis išmegzti g.gif nes mano tai toks kaip iš ardyto siūlo gavosi doh.gif
[/quote]

Katuks, o tas akies nelygumas nesusitvarko isskalbus? arba per dregna medziagele palyginus?




Atsakyti
[quote=Renatina,2008 11 25, 15:39]
tik žiūriu tau pavyko lygiau akis išmegzti g.gif nes mano tai toks kaip iš ardyto siūlo gavosi doh.gif
[/quote]

Katuks, o tas akies nelygumas nesusitvarko isskalbus? arba per dregna medziagele palyginus?
[/quote]
kol kas nebandžiau g.gif gal...
bet matyt ir siūlas toks kažkoks, nes visi kiti mezginiai gaunasi lygiai, ta prasme, kad ne mano mezgimo stilius kaltas ax.gif
va raudonasis irgi iš tos pačios rūšies, irgi toks pats nelygus, tik kad spalva ir raštas pridengia
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2008 11 21, 12:52)
Koks grazus sijonukas, tiesiog susizavejau  thumbup.gif  O cia is galvos ar pagal schemute megztas? Kiek reikejo matkeliu siulu? Ir kokio amziaus mergaitei megztas? Oi klausimu, kad papyliau  blush2.gif
lb grazus sijonukas tik nebepamenu,kaip padaryti burbuliukus;is vienos ismegzti penkias akis o kitoj pusej vel suimti ane smile.gif
Atsakyti
Katuks, labai dailus sijonaitis thumbup.gif Aš ir jau virbalus jam galandu cool.gif
Atsakyti
QUOTE(ingauk @ 2008 11 25, 21:16)
lb grazus sijonukas tik nebepamenu,kaip padaryti burbuliukus;is vienos ismegzti penkias akis o kitoj pusej vel suimti ane smile.gif

pas mane taip: iš vienos išmezgi penkias, apsuki mezginį, išmezgi tas penkias blogai, vėl apsuki mezginį, išmezgi jas gerai, vėl apsuki, išmezgi blogai, vėl apsuki ir išmezgi iš penkių vieną.
prie schemos kur daviau, yra aprašyta mirksiukas.gif

ačiū visoms už pagyrimus, sijonukai dėkoja ax.gif
Atsakyti
Sveikos. Negi nieks sijonų nebemezga? g.gif Aš vakar pradėjau šitą sesei:
user posted image
Bet man nuo antros schemos labai išplatėjo. Lyg viską ir tiksliai pagal schemas dariau, bet kažkas ne taip gaunasi. Ardyt kaip ir neis, nes siūlas su mochera. Kaži ar nert toliau, ir paskui viskas bus gerai, ar mest į šoną? Gal kuri jau nėrė šitą sijonuką, pasidalinkit patirtim
Katuks, tavo panos labai laimingos turi būti tokią mamą turėdamos. Aš savo mažikei kažkaip mažai mezgu. Man gaila, kad po kelių mėnesių išauga.
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 11 30, 22:20)
Sveikos. Negi nieks sijonų nebemezga?  g.gif Aš vakar pradėjau šitą sesei:
user posted image
Bet man nuo antros schemos labai išplatėjo. Lyg viską ir tiksliai pagal schemas dariau, bet kažkas ne taip gaunasi. Ardyt kaip ir neis, nes siūlas su mochera. Kaži ar nert toliau, ir paskui viskas bus gerai,  ar mest į šoną? Gal kuri jau nėrė šitą sijonuką, pasidalinkit patirtim
Katuks, tavo panos labai laimingos turi būti tokią mamą turėdamos. Aš savo mažikei kažkaip mažai mezgu. Man gaila, kad po kelių mėnesių išauga.


as neriau toki sijonuka, paskui veliau vakare galesiu bandyt nufotkint ax.gif

siaip ir man nuo tos antros schemos isplatejo siek tiek, as ta antra schema tris kartus ardziau ir bandziau is naujo, bet vis tiek taip gavosi nors tu ka doh.gif
bet visai normaliai atrodo sijonukas, tikrai ji nesioju thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 12 01, 00:20)
Sveikos. Negi nieks sijonų nebemezga?  g.gif Aš vakar pradėjau šitą sesei:
user posted image
Bet man nuo antros schemos labai išplatėjo. Lyg viską ir tiksliai pagal schemas dariau, bet kažkas ne taip gaunasi. Ardyt kaip ir neis, nes siūlas su mochera. Kaži ar nert toliau, ir paskui viskas bus gerai,  ar mest į šoną? Gal kuri jau nėrė šitą sijonuką, pasidalinkit patirtim
Katuks, tavo panos labai laimingos turi būti tokią mamą turėdamos. Aš savo mažikei kažkaip mažai mezgu. Man gaila, kad po kelių mėnesių išauga.

sveikos 4u.gif gal galit ideti sio sojonuko schema? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(kisiune @ 2008 12 01, 13:55)
sveikos  4u.gif gal galit ideti sio sojonuko schema? blush2.gif

o tu va čia paieškok mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...apetra/Sijonai#
kadangi man šiuo metu nereik, tai labai ir nesigilinau, kuri schema kuriam sijonui priklauso ax.gif

o va gi štai gi, žadėjau parodyt kaip maniškiai sijonai su liemenėm ir ant "užsakovių" atrodo biggrin.gif
tik labai jau rašto nesimato, "blicas" per daug apšvietė, o ir fotografė iš manęs nekokia doh.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 01, 12:23)
o tu va čia paieškok mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...apetra/Sijonai#
kadangi man šiuo metu nereik, tai labai ir nesigilinau, kuri schema kuriam sijonui priklauso ax.gif

o va gi štai gi, žadėjau parodyt kaip maniškiai sijonai su liemenėm ir ant "užsakovių" atrodo biggrin.gif
tik labai jau rašto nesimato, "blicas" per daug apšvietė, o ir fotografė iš manęs nekokia doh.gif
user posted image


nuostabu, nepakartojama. nuskilo tavo mergaitems, tokia auksaranke mama turi smile.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 12 01, 13:23)
o tu va čia paieškok mirksiukas.gif http://picasaweb.goo...apetra/Sijonai#
kadangi man šiuo metu nereik, tai labai ir nesigilinau, kuri schema kuriam sijonui priklauso ax.gif

o va gi štai gi, žadėjau parodyt kaip maniškiai sijonai su liemenėm ir ant "užsakovių" atrodo biggrin.gif
tik labai jau rašto nesimato, "blicas" per daug apšvietė, o ir fotografė iš manęs nekokia doh.gif
user posted image


thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti