Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Labai gražus sijonukas
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 21, 11:37)
sveikutės, atėjau pasigirti nauju darbeliu dukrai.

nu tikrai yra kuo girtis bigsmile.gif puikus darbelis thumbup.gif

Aš savo sijunuką jau irgi įpusėjau blush-anim-cl.gif
Atsakyti
katuks nuostabus sijonukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
Merginos ,prasau padekit.Noriu nusimegzti sijona,o jis mezgamas sonu.Pasakykit,kaip ji megzti,kad virsus butu siauresnis ,o apacia siauresne(trapecijos formos) na kad ir toki mezgant
user posted image
Atsakyti
arba šiuo metu sijonus tik aš mezgu, arba visos tai darot labai jau tyliai biggrin.gif

štai mano antrasis darbelis kitai dukrai. darbas vyko greičiau, nes be burbulų
user posted image

_Aurute_, šitą sijoną neseniai aptarinėjo man rodos šitoj temoj, jis mezgamas jei neklystu, neužbaigiant eilių. jei skiatai rusiškai, pasivartyk Osinkoj, tikrai buvo megztas Online.
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 25, 12:12)
arba šiuo metu sijonus tik aš mezgu, arba visos tai darot labai jau tyliai biggrin.gif

štai mano antrasis darbelis kitai dukrai. darbas vyko greičiau, nes be burbulų
user posted image

_Aurute_, šitą sijoną neseniai aptarinėjo man rodos šitoj temoj, jis mezgamas jei neklystu, neužbaigiant eilių. jei skiatai rusiškai, pasivartyk Osinkoj, tikrai buvo megztas Online.


4u.gif labai grazus ir dailus sijonukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
katuks labai gražuuuuuuus sijonaitis wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
[quote=katuks,2008 11 25, 11:12]
arba šiuo metu sijonus tik aš mezgu, arba visos tai darot labai jau tyliai biggrin.gif

štai mano antrasis darbelis kitai dukrai. darbas vyko greičiau, nes be burbulų
user posted image

as norejau paklausti o juosmenyje darei uzsegima ar platesni juosmeni daryti ir ideti gumyte nes galvoju ar ilystu per uzpakaliuka g.gif nes galvoju toki numegzti kriksto dukrai
Atsakyti
katuks nuostabus sijonukas bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 11 25, 13:08)
as norejau paklausti o juosmenyje darei uzsegima ar platesni juosmeni daryti ir ideti gumyte nes galvoju ar ilystu per uzpakaliuka  g.gif  nes galvoju toki numegzti kriksto dukrai

kadangi vaikai tokių didelių formų neturi, o maniškės iš viso smilgos, tai nieko nedariau: nei užsegimų, nei gumyčių. pynės ir taip sutraukia mezginį, taigi sijonas šiaip platesnis, puikiai telpa per užpakalį ir kol kas puikiai laikosi ant juosmens.
iš pradžių mintis buvo tokia us juosmeniu: numegzti tokią pat juostą vien tik gerosiomis akimis, prisiūti iš vidaus, ir įdėti plačią gumą, na kokių 6 cm, tada ji per daug nesutrauktų ir gerai laikytų. bet kaip sakiau, kol kas nieko nedariau, nes dukros sakė, kad gerai laikosi.
kai primegsiu liemenes, nufotkinsiu ant manekenių. o gal ir iki tol pavyks ax.gif tie sijonukai kad ir platėjantys, bet gana aptempia užpakaliuką.

ačiū už gražius žodelius blush2.gif
Papildyta:
QUOTE(pyragiuke @ 2008 11 25, 13:23)
katuks nuostabus sijonukas  bigsmile.gif

tai galėsiu paskolinti tau prie liemenės lotuliukas.gif tik žiūriu tau pavyko lygiau akis išmegzti g.gif nes mano tai toks kaip iš ardyto siūlo gavosi doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo katuks: 25 lapkričio 2008 - 11:29
Katuks,dekui uz atsakyma aciuks.gif aciuks.gif reikes bandyt
Atsakyti
Katuks, labai grazus abu sijonukai wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti