Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Olaiva labai grazhus klonas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2008 11 17, 17:10)
merginos reikia pagalbos  mirksiukas.gif

neriu VS sijoną sau ( atsilieku nuo jūsų porą vasarų su juo  doh.gif bet man jis  wub.gif ) iš Yarn Art Summer siūlų, liko paskutinės eilės, tačiau man šiek tiek (gal kokių 10-12 cm ) trūksta ilgio iki kelių, bet kažkuri rašėt, kad nėrinys tįsta nėrus šiais siūlais. Tai dabar nežinau ar man nerti prailgintą VS modeliuką su papildomu lapeliu, ar ne ? g.gif

Is situ siulu man tista mezginiai,o neriniai tikrai nea.
Merginos,turiu nekuklu prasyma ax.gif Labai noriu daugiau zieminio-rudeninio sijonuko,bet kapstytis per visas temas neturiu jegu,o ir nemazai nuotraukyciu jau nerodo.jeigu kuri turit pakaupus nuorodeliu ar pavyzdziu-pasidalinkit.Prasau 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 11 19, 12:57)
Is situ siulu man tista mezginiai,o neriniai tikrai nea.
Merginos,turiu nekuklu prasyma  ax.gif Labai noriu daugiau zieminio-rudeninio sijonuko,bet kapstytis per visas temas neturiu jegu,o ir nemazai nuotraukyciu jau nerodo.jeigu kuri turit pakaupus nuorodeliu ar pavyzdziu-pasidalinkit.Prasau  4u.gif  ax.gif



prasom 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 11 14, 14:16)

gal kas turit daugiau info apie sita sijonuka?
Peperoni,aciukas biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2008 11 20, 11:15)
gal kas turit daugiau info apie sita sijonuka?
Peperoni,aciukas  biggrin.gif

kiek pamenu osinkoj radau g.gif reikia paieškoti, gal rusaitės mezga jį
Atsakyti
cia rasite visokiu ideju http://www.rezgam.wu.lt/ 4u.gif
Atsakyti
sveikutės, atėjau pasigirti nauju darbeliu dukrai.
user posted image

nuotrauka truputuką nekokia, bet šiandien pas mus labai jau apsiniaukę...
mezgiau iš Maximoj prisipirktų Basic siūlų, 70% vilnos, 30% akrilano, 210m/100g.
gavos labai švelnutis ir mielas sijonukas. dukra pasiruošusi su juo ir miegoti biggrin.gif

Olaiva berods tokį pradėjusi, bet kaip matau užsiėmusi kitų grožių kūrimu thumbup.gif
gal bus paskata pasibaigti mirksiukas.gif

o kas buvo prieš burbuliukus, tai žinokit visas grožis juose ir yra. ypač smulkesnėms tai tikrai nepamaišytų. kitai dukrai mezgu panašų, ji kategoriškai nenorėjo burbulų, tai visai ne tas vaizdas....
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2008 11 21, 11:37)
sveikutės, atėjau pasigirti nauju darbeliu dukrai.
user posted image



Koks grazus sijonukas, tiesiog susizavejau thumbup.gif O cia is galvos ar pagal schemute megztas? Kiek reikejo matkeliu siulu? Ir kokio amziaus mergaitei megztas? Oi klausimu, kad papyliau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(justicir @ 2008 11 21, 13:52)
Koks grazus sijonukas, tiesiog susizavejau  thumbup.gif  O cia is galvos ar pagal schemute megztas? Kiek reikejo matkeliu siulu? Ir kokio amziaus mergaitei megztas? Oi klausimu, kad papyliau  blush2.gif

siūliukų sunaudojau lygiai 200 gr, na gal kokie 5 metrai liko ax.gif mergaitė maniškė 10 metų, bet labai jau kūdutė, rūbus perku tai dydžiu mažesnius, o sijonus apskritai 128 cm, kai pati 140 cm, tai šito sijonuko ilgis 45 cm su juosmeniu, o plotis per juosmenį 57 cm.

megzta va pagal šitą
user posted image
schema pagrindinio rašto tokia
user posted image
o toliau mezgi ir matuoji......
numezgi juosmens juosta, susiuvi, tada su valiniais virbalais surenki juostos kraštą ir mezgi ratu, kur reikia paplatindama...

smagu kad patiko, man dar spalva labai puošni ax.gif
Atsakyti
katuks,labai grazus sijonukas thumbup.gif dar lauksim foto kai tavo panele juom pasipuos mirksiukas.gif
o man nesimezga toks...juodas,neidomu megzti...
Atsakyti
katuks, tai kad grazesnis taviskis negu originalas mirksiukas.gif , tik schemutes ikeltos nerodo, gal pakartoti gali.
O kaip ta juosta numegzti? Is galvos? Ar irgi schemute yra? Gal ir kvaili klausimai, bet as tik pradedancioji blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo justicir: 21 lapkričio 2008 - 12:25
QUOTE(justicir @ 2008 11 21, 14:23)
katuks, tai kad grazesnis taviskis negu originalas  mirksiukas.gif , tik schemutes ikeltos nerodo, gal pakartoti gali.
O kaip ta juosta numegzti? Is galvos? Ar irgi schemute yra? Gal ir kvaili klausimai, bet as tik pradedancioji  blush2.gif

tai juosta ir yra pagrindinė schema, mezgi 28 akis lyg tai g.gif į ilgį ir tiek, kiek tavo juosmuo cm, o kai surenki kraštines akis, tai susiskaičiuoji kiek tokių pagrindinių juostų reiks žemyn, tarp jų pridedi akučių ir dirbi dirbi... ai nemoku aiškinti doh.gif
o schema pas vieną forumietą va čia
http://picasaweb.goo...287350490236034
Atsakyti