Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Oj Olaiva wub.gif - as del sito irgi esu seile varvinusi. Na tu ir spartuole blink.gif Zaviuosi tavo darbeliais tiek virbalais, tiek vaseliu thumbup.gif . Tik nesakyk, kad dar ir siais metais speji ir snaigiu panerti bigsmile.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo meskius: 15 lapkričio 2008 - 23:10
QUOTE(meskius @ 2008 11 15, 23:07)
Oj  Olaiva wub.gif - as del sito irgi esu seile varvinusi. Na tu ir spartuole blink.gif Zaviuosi tavo darbeliais tiek virbalais, tiek vaseliu thumbup.gif . Tik nesakyk, kad dar ir siais metais speji ir snaigiu panerti bigsmile.gif

oj ne,pardavimui siais metais snaigiu neneriau.kol kas biggrin.gif turiu dar nuo pernai kazkiek.siemet turiu ir taip uzsiemimo namie su vaikais,tai mezgimas jau apleistas... unsure.gif
Atsakyti
[quote=Olaiva,2008 11 15, 23:30]
dar nuo lygintuvo siltutelis sviezutelis zieminis sijonukas ax.gif

user posted image


daliai numegztas, bet "per mano akį" sijonukas truputį gaubia g.gif aš būčiau truputį platinusi rolleyes.gif
Atsakyti
[quote=vvile,2008 11 16, 18:41]
[quote=Olaiva,2008 11 15, 23:30]
dar nuo lygintuvo siltutelis sviezutelis zieminis sijonukas ax.gif

user posted image
daliai numegztas, bet "per mano akį" sijonukas truputį gaubia g.gif aš būčiau truputį platinusi rolleyes.gif
[/quote]
na po mnesio tada man jis platokas butu rolleyes.gif tiesiog tik ka po gimdymo dar jauciu klubu praplatejima,bt tuoj taip nebus smile.gif ir tada sijonas kitaip ziuresis rolleyes.gif zodziu dideles uodegos nepaslepsi zmous:turi ir dziaukis smile.gif
Atsakyti

user posted image

paaiskinkit man zioplai kaip sita sijona megzti. kaip suprantu cia is sono megzta? ane? tai kaip padaryt kad jis taip platetu? g.gif ir cia atrodo virsui plonesni siulai nei apacioj ane?
Atsakyti
Sveikos mezgejėlės 4u.gif
Pamačius tokias grožybes ir aš užsimaniau stot į jūsų klubą. Pradėjau megzt sijoną ant virbalų su valu, bet dabar suabejojau ir nutariau vis tik pasiklausti: ar nesusisuka paskui mezginys, kai visas apvaliai megztas? Nes žinau kad vąšeliu apvaliai (be siūlių) neriant, tai susisuka truputį ir po to dėvint skersuoja. Geriau megzti pirmyn atgal, o ne ratais. O kaip su virbalais? Neturėsiu aš po to bėdos? g.gif Dėkui smile.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 11 17, 12:18)
Sveikos mezgejėlės 4u.gif
Pamačius tokias grožybes ir aš užsimaniau stot į jūsų klubą. Pradėjau megzt sijoną ant virbalų su valu, bet dabar suabejojau ir nutariau vis tik pasiklausti: ar nesusisuka paskui mezginys, kai visas apvaliai megztas? Nes žinau kad vąšeliu apvaliai (be siūlių) neriant, tai susisuka truputį ir po to dėvint skersuoja. Geriau megzti pirmyn atgal, o ne ratais. O kaip su virbalais? Neturėsiu aš po to bėdos?  g.gif Dėkui smile.gif


Skersuoja ar ne, priklauso nuo siulu, o ne nuo to kaip yra mezgamas mezginys... ax.gif jei siulai kokybiskai susukti arba yra is vienos nyties, tai jie tikrai neturi skersuoti mezginio...
tik ka baigiau suknele, mezgiau apvaliai be siuliu is pusvilnes ir tikrai neskersuoja.... ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 15, 22:30)
dar nuo lygintuvo siltutelis sviezutelis zieminis sijonukas  ax.gif

gražus darbelis bigsmile.gif
Papildyta:
QUOTE(taram-param @ 2008 11 16, 23:32)
paaiskinkit man zioplai kaip sita sijona megzti. kaip suprantu cia is sono megzta? ane? tai kaip padaryt kad jis taip platetu? g.gif ir cia atrodo virsui plonesni siulai nei apacioj ane?

3 psl. buvo apie jį diskutuota mirksiukas.gif
nepatingėkit paversti atgal smile.gif
Atsakyti
ax.gif O gal osinkoj užmatėt, kad šį grožį megztų rolleyes.gif ?

user posted image

wub.gif wub.gif wub.gif labai jau dailutis thumbup.gif
Atsakyti
merginos reikia pagalbos mirksiukas.gif

neriu VS sijoną sau ( atsilieku nuo jūsų porą vasarų su juo doh.gif bet man jis wub.gif ) iš Yarn Art Summer siūlų, liko paskutinės eilės, tačiau man šiek tiek (gal kokių 10-12 cm ) trūksta ilgio iki kelių, bet kažkuri rašėt, kad nėrinys tįsta nėrus šiais siūlais. Tai dabar nežinau ar man nerti prailgintą VS modeliuką su papildomu lapeliu, ar ne ? g.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2008 11 17, 17:10)
merginos reikia pagalbos  mirksiukas.gif

neriu VS sijoną sau ( atsilieku nuo jūsų porą vasarų su juo  doh.gif bet man jis  wub.gif ) iš Yarn Art Summer siūlų, liko paskutinės eilės, tačiau man šiek tiek (gal kokių 10-12 cm ) trūksta ilgio iki kelių, bet kažkuri rašėt, kad nėrinys tįsta nėrus šiais siūlais. Tai dabar nežinau ar man nerti prailgintą VS modeliuką su papildomu lapeliu, ar ne ? g.gif

bent jau man is situ siuliuku nei nertas sijonas,nei nertas bolero nenutiso schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 17, 20:22)
bent jau man is situ siuliuku nei nertas sijonas,nei nertas bolero nenutiso schmoll.gif

dėkui, supratau mirksiukas.gif
tuomet nersiu dar vieną papildomą lapelį, kad sijonukas būtų iki kelių thumbup.gif
Atsakyti