Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(naiste777 @ 2009 06 08, 14:57)
Aha, labai dailus sijonas. Aš jį bandžiau, bet nudrėbiau į šoną, nes mano labai bjaurūs virbalai su valu, visiškai neslysta. Prasikankinau kelias eiles ir mečiau. Raštas visai nesudėtingas, pradėjus buvau lyg nuo 74 eilės, gerai neatsimenu. Mezgi ratą pagal raštą, kitą ratą vien gerom. Eilės sunumeruotos maždaug kas penkta, tai jei gerai suprantu, reik kartoti tą pačią eilę 5 kartus. Reik man įsigyti normalius virbalus su plonu valu ir vėl bandyt.


Tai pirk virbalus ir kimbam drauge mirksiukas.gif
Atsakyti
Mano rudojo sijono aprašymas ir schemos.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 06 09, 13:23)


Ačiū. Ko gero man bus paprasčiau nei tas gražuolis baltasis doh.gif Vakar bandžiau - nelabai kas man gavosi. Ar ta schema neturi būti simetriška g.gif Na, gal aš nelabai suprantu.....


Panele Prrym, kiek siūliukų sunaudojote savo margučiui? Ir kiek maždaug laiko užtrukote?
Atsakyti
QUOTE(saulėlydis* @ 2009 06 09, 17:09)
Ačiū. Ko gero man bus paprasčiau nei tas gražuolis baltasis  doh.gif Vakar bandžiau - nelabai kas man gavosi. Ar ta schema neturi būti simetriška  g.gif Na, gal aš nelabai suprantu.....
Panele Prrym, kiek siūliukų sunaudojote savo margučiui? Ir kiek maždaug laiko užtrukote?

Sumezgiau 350. O laiką tai sunku pasakyt, nes kelis mezgiau iš karto. Nu gal kokią savaitę.
Atsakyti
Laba 4u.gif noriu pasigirti nors ir nebaigtu, bet jau netoli pabaigos sijonu Tik mastau, kaip man apacia graziai padaryt g.gif gal kas minciu turit? rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Brela: 10 birželio 2009 - 18:37
aš apakus - kaip gražu wub.gif įdėju, deja neturiu blush2.gif aš dar tiek nepažengusi tongue.gif
Atsakyti
tai as irgi neprofe toli grazu blush2.gif bet man patinka tokie pusiau airisko nerimo... pasiknaisiot ax.gif
Atsakyti
Atnešu pasirodyt ką tik baigtą sijoną blush2.gif ax.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 06 14, 11:47)
Atnešu pasirodyt ką tik baigtą sijoną  blush2.gif  ax.gif
user posted image



4u.gif Labai mielas ir grazus sijonukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
Ristina super sijonukas thumbup.gif labai vasariska spalva wub.gif
Atsakyti
laba diena stebuklų kurėjos thumbup.gif , užkrėtėte mane sijonų vizija ir pagaliau aš ją įveikiau ir štai jūsų teismui mano kūrinys blush2.gif ax.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
QUOTE(mamy 24 @ 2009 06 14, 14:59)
laba diena stebuklų kurėjos thumbup.gif , užkrėtėte mane sijonų vizija ir pagaliau aš ją įveikiau ir štai jūsų teismui mano kūrinys blush2.gif  ax.gif
user posted image



Mamy - labai dailus ir nuotaikingas sijonukas wub.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti