Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Rerama, nu sijoniukas wub.gif
Labai grazus thumbup.gif Nu ir manekene thumbup.gif
Atsakyti
nu mamukai tai man gal durnai galit papasakoti, o gal ir kokia foto kuri turit - kaip atrodo tie populiarieji VS sijonai, taip idomu pasidare 2 temas perskaiciau taip tiksliai ir nesupratau smile.gif
aciu..
beje ir as mezgu viena sijonuka, bet tik skaitau dazniausia sias temas - neisiterpiu bet kas per VS sijonas noriu zinoti smile.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(simuonele @ 2009 06 02, 21:20)
nu mamukai tai man gal durnai galit papasakoti, o gal ir kokia foto kuri turit - kaip atrodo tie populiarieji VS sijonai, taip idomu pasidare 2 temas perskaiciau taip tiksliai ir nesupratau smile.gif
aciu..
beje ir as mezgu viena sijonuka, bet tik skaitau dazniausia sias temas - neisiterpiu bet kas per VS sijonas noriu zinoti smile.gif 4u.gif

prašom mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
cia gal vasarinius sijonukus taip vadina, nors as cia tik speju doh.gif bet toj nuotraukytej liuksinis thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(J@lanta @ 2009 06 02, 21:48)


Tikra tiesa, VS sijonas, tai yra mados namų Victoria Sycrets sijonas. Jie dažnai kuria megztus/nertus rūbus, beje labai moteriškus ir labai dailius
Atsakyti
Noriu pasirodyti naują sijoną - dovana mamai:
user posted image
Atsakyti
ochooohooo, kokia dovana:) Grozis, fantastiskai atrodo, labai zavu:)
Atsakyti
Ačiu ax.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 01 28, 09:35)
Megztas virbalais man štai šis labai gražus..  wub.gif

user posted image

schema:

user posted image

Tik reikia pradėt megzt nuo kažkurios tai eilės, nes kitaip gausis staltiesėlė..  biggrin.gif



Varvinu, varvinu seilę į šitą sijoną wub.gif Baigiu megzti bliuskutę virbalais, galvoju kibti į sijoną. Dar niekad nesu mezgusi sijono sau ir niekada nesu mezgusi tokiu apvaliu raštu, todėl baiminuosi ar išeis. Nors čia juk nelabai sudėtingas? Skaičiau megztų servetėlių temą, bet kol nepabandžiau, sunku įsivaizduoti kas ir kaip gaunasi. Gal kas nors mezgėte šį? Gal galite praktiniais patarimais pasidalinti?
Nuo kokios eilės reikėtų pradėti? g.gif
Atsakyti
Nu šakės, kodėl aš nemačiau šito sijono, kai ieškojau gražaus platėjančio modelio doh.gif
Atsakyti
Aha, labai dailus sijonas. Aš jį bandžiau, bet nudrėbiau į šoną, nes mano labai bjaurūs virbalai su valu, visiškai neslysta. Prasikankinau kelias eiles ir mečiau. Raštas visai nesudėtingas, pradėjus buvau lyg nuo 74 eilės, gerai neatsimenu. Mezgi ratą pagal raštą, kitą ratą vien gerom. Eilės sunumeruotos maždaug kas penkta, tai jei gerai suprantu, reik kartoti tą pačią eilę 5 kartus. Reik man įsigyti normalius virbalus su plonu valu ir vėl bandyt.
Atsakyti
Na ir sijonai, net rankos panižo 4u.gif . Dar nesu sau tokio mezgus, tik siaurą. g.gif
Atsakyti