Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

g.gif o ką reškia šitie juodi ir pilki "kiaušiniai" doh.gif visa kita lyg ir aišku unsure.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 27, 15:39)
g.gif o ką reškia šitie juodi ir pilki "kiaušiniai"  doh.gif visa kita lyg ir aišku  unsure.gif
user posted image


reiktų pamatyti rūbą kieno tas raštas. būtų lengviau
manyčiau kad čia mezgamas burbuliukas. išmezgi stulpelį su užmetimu bet nepabaigi iki galo ištrauki tik per užmetimą tada dar karta į tą pačią vietą neri visus kitus stulpelius kiek jų reikia ir pačioj pabaigoj juos visus suneri į vieną . o gal aš klystu g.gif
panašiai kaip šitos barbės kombinzono viršus
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo vogels: 27 gegužės 2009 - 14:23
Na ne tiek burbuliukas, kiek purusis stulpelis, bet principas toks mkaip ir nupasakojo vogels - konkrečiai šitai schemai aš nėriau 3 pusinius stulpelius į vieną. Kokį skaičių stulpelių nert - priklauso nuo siūlo storio...
Atsakyti
vogels, angulyte ačiū 4u.gif ale kol sulaukiau paaiškinimo, sumislinau kitą sijoną nert doh.gif jaučiu dar 15 kartų persigalvosiu ir keisiu schemas blink.gif

mergiukai, o kaip pasimatuot tropnai kiek akelių išsinerti pradedant g.gif dariau taip - išmatavau liemenį, na tiksliau kur sijonas jau turės būt , gana aukštai . Tada pasiskaičiavau savo nertą pvz, susidauginau kas kaip, kad gautųsi tiek cm kiek liemuo , bet taip aptemptai g.gif na ir.....panėriau porą eilių ( siūlai summer ) ir kąą...... bus maišas, nes įvelku laisvai laisvai doh.gif

nu va, bijau kad netektų kokį šimtą kartų ardyt doh.gif žinau žinau, dabar sakysit kad ir jums tenka ardyt lotuliukas.gif aš nieko prieš, tačiau norisi mažiau to malonumo blush2.gif

ir nebežinau kaip pasiskaičiuot doh.gif Jau galvoju nerti šonų nejungdama iš pradžių kad būtų kur užtrauktuką įsiūt, nes su raišteliu nelabai noriu .

Na ir va......ardau ...... unsure.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 28 gegužės 2009 - 07:39
Aš visada matuoju pagal kitą rūbą, kurio dydis tinka. Nors čia daugiau vaikiškiems tinka, nes kol pagauni ir pamatuoji, tai doh.gif Bet ir save labai nepatogu matuot.
Atsakyti
Kurioj pusėj turėtų būti sijono užtrauktukas? Kairėj ar dešinėj? Kažkodėl šviečiasi, kad turėtų būti kairėj g.gif
Atsakyti
sveikos
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 28, 19:09)
Kurioj pusėj turėtų būti sijono užtrauktukas? Kairėj ar dešinėj? Kažkodėl šviečiasi, kad turėtų būti kairėj g.gif

man rodos, kad kairėj ax.gif
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2009 05 28, 08:38)
vogels, angulyte ačiū  4u.gif ale kol sulaukiau paaiškinimo, sumislinau kitą sijoną nert  doh.gif  jaučiu dar 15 kartų persigalvosiu ir keisiu schemas  blink.gif

mergiukai, o kaip pasimatuot tropnai kiek akelių išsinerti pradedant  g.gif dariau taip - išmatavau liemenį, na tiksliau kur sijonas jau turės būt , gana aukštai . Tada pasiskaičiavau savo nertą pvz, susidauginau kas kaip, kad gautųsi tiek cm kiek liemuo , bet taip aptemptai  g.gif  na ir.....panėriau porą eilių ( siūlai summer ) ir kąą...... bus maišas, nes įvelku laisvai laisvai  doh.gif

nu va, bijau kad netektų kokį šimtą kartų ardyt  doh.gif žinau žinau, dabar sakysit kad ir jums tenka ardyt  lotuliukas.gif  aš nieko prieš, tačiau norisi mažiau to malonumo  blush2.gif

ir nebežinau kaip pasiskaičiuot  doh.gif  Jau galvoju nerti šonų nejungdama iš pradžių kad būtų kur užtrauktuką įsiūt, nes su raišteliu nelabai noriu .

Na ir va......ardau ......  unsure.gif

aš tai pasimatuoju virvutę panėrus, kiek jų į 10cm telpa ir tada pasiskaičiuoju. man tai dažniausiai aptempti kaip butelkos gaunasi smile.gif
Atsakyti
Sveikutės 4u.gif
Pamačiau panašų sijonėlį, tai nutariau pasirodyti.Čia pirmas nertas mano sijonas:pradėjau pernai, o šiemet prisiruošiau pasijonį prisiūti doh.gif Dabar lauksim gerų orų ax.gif
user posted image
Nelabai matosi, bet "manekenė"nenorėjo perpozuot biggrin.gif
user posted image
Atsakyti
RERAMA, as toki neriau, tik mano gavosi ne platejantis, tu maciau platinai, labai grazu thumbup.gif As tai vis suku galva is kur man pasijoniui medziagos gauti, ne lietuvoj esu.Nors mano mergycka namie ir be pasijonio nesioja su mielu noru.O dar raisteli iveriau nerta, tai ji ismoko mazga suristi, tai vien ir raisioja smile.gif O dabar neriu dar bliuzele prie sijono smile.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 28, 19:09)
Kurioj pusėj turėtų būti sijono užtrauktukas? Kairėj ar dešinėj? Kažkodėl šviečiasi, kad turėtų būti kairėj g.gif

Kairej 4u.gif
Atsakyti
man tai tas su povo plunksnomis labai patiko,bet kaip jis nunertas tai nesuprantu.ar galite paaiškinti? 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dzeine01: 29 gegužės 2009 - 17:28
Rerama labai grazus sijonelis thumbup.gif
Atsakyti