Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Sveikutes!!Na as sekmingai neriu toliau, vakar galvojau jau nesigaus.Vis delto tas gelytes isardziau ir suneriau kai jau turejau visas, na siulu liko, reikes kaip nors paslepti. ax.gif
Atsakyti
sveikutes!!!kur visos???As jau beveik baigiau ta sijoneli, dabar suku galva kaip pasijoni pasiuti, o gal jo isvis nereikia, nors man graziau su pasijoniu, tas gelytes paryskintu ax.gif kaip jus manot??Ai tiesa, o kaip jus sutvarkot sijona??kai nuneriat, nes vistiek jis toks truputi susigarbanojes, tikriausiai isplauti reikia ir islyginti???atsiprasau uz durnus klausimus, bet cia mano pirmas sijonas. g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurida28: 23 gegužės 2009 - 11:58
Jeigu pasigarbanojęs, galima išskalbti ir išdžiovinti patiestą. Reikia gerai nuvarvinti, o paskui patiest ant kokio sulankstyto rankšluosčio ar paklodės, gerai išglostyt, rankom palygint, paspaudyt. Aš naujų mezginių stengiuosi neplauti, jei nėra būtinybės, nes kiekvienas skalbimas po biškutį nudėvi.
Dabar kaip tik baiginėju sijoną, kuriam reikės pasijonio. Tai ruošiuosi pasidaryt iškarpas iš kokio žurnalo, tik truputį platesnes, kad galėčiau parauktą prisiūti.
Jeigu sijonas ar suknelė nelabai kiauras, tai pasijonio niekad nededu, nes labai sunku atitaikyt audinį su mezginiu. Ir šiaip nemėgstu siūti schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 23, 14:12)
Jeigu sijonas ar suknelė nelabai kiauras, tai pasijonio niekad nededu, nes labai sunku atitaikyt audinį su mezginiu. Ir šiaip nemėgstu siūti schmoll.gif

va va drinks_cheers.gif man tas pasijonis daugiausiai siaubo ir baimės varo, nors dar nei vieno sijono nenėriau/nemezgiau doh.gif lotuliukas.gif turiu siūlų užsipirkus sijonui ( maxi ), bet va vis ir laukiu, galvoju ar tankų nert ( tada be pasijonio ) , ar retesnį doh.gif

žadu imti dvigubą siūlą g.gif o kokį raštelį siūlytum, tamsta, a blush2.gif nes man tas "tankų" nelabai, noris vaizdinės medžiagos lotuliukas.gif
Atsakyti
Puoliau į depresiją. Mezgiau kliošinį sijoną. Nusprendžiau megzti atskirai priekį ir nugarą, nes taip "bus paprasčiau". Numezgiau abi dalis ir kai pradėjau siūti, supratau, kad vienoj daly viršuje praleidau vieną eilę su akių pridėjimu, todėl ta dalis išėjo 8 eilutėm trumpesnė. Būčiau mezgus abi iš karto, būtų abi vienodos frusty.gif fool.gif cray.gif
Papildyta:
QUOTE(fishke @ 2009 05 23, 16:17)
va va  drinks_cheers.gif man tas pasijonis daugiausiai siaubo ir baimės varo, nors dar nei vieno sijono nenėriau/nemezgiau  doh.gif  lotuliukas.gif  turiu siūlų užsipirkus sijonui ( maxi ), bet va vis ir laukiu, galvoju ar tankų nert ( tada be pasijonio ) , ar retesnį  doh.gif

žadu imti dvigubą siūlą  g.gif  o kokį raštelį siūlytum, tamsta, a  blush2.gif nes man tas "tankų" nelabai, noris vaizdinės medžiagos  lotuliukas.gif

user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image
user posted image

Bet pirmiausia tai nusinerčiau norimo modelio rašto pavyzduką, nes fotkėj vienaip atrodo, o nunėrus gali visai kitaip atrodyt.
Papildyta:
Dar vienos foto nebeleido įdėt
user posted image
Atsakyti
ocho kiek groziu..
ypac pirmi du ir paskutinis...

Uzuojauta del nesekmes,,paguoda ta kad neklysta kas nieko nedaro...
AS jau baigiu danerti iki tos suknios vietos, kuria nuardziau....sad.gif
Atsakyti
Sijonas duktereciai
user posted image
Atsakyti
Sijonas SUPER DUPER, tikrai dailus, nera prie ko prisikabinti. MAn gal pamušalo kitos spalvos norisi...
Bet apie pasijonį labai prašau paatvirauti.
Pati siuvai, kaip siuvai, pirkai ir pan:)
Atsakyti
Labai grazus sijonas duktereciai. thumbup.gif Zinai as dukrai nuneriau sijona, spalva man atrodo tokia pati, pabandysiu ikelti fotke.Bet su pasijoniu nzn kaip daryti. g.gif
Atsakyti
My Webpage
Cia sijonas
Atsakyti
Sveikos mergaitės - na rodau jau ir aš pilną komplektaciją, tik prie tokio spalvų derinio ir viršaus rudo norisi... mirksiukas.gif Teks pasidairyt ko tinkamo.... Na rodausi ir aš mirksiukas.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 25, 20:39)
Sveikos mergaitės - na rodau jau ir aš pilną komplektaciją, tik prie tokio spalvų derinio ir viršaus rudo norisi...  mirksiukas.gif  Teks pasidairyt ko tinkamo.... Na rodausi ir aš  mirksiukas.gif
user posted image

LABAI LABAI liuks. Pasijonis idealiai pritaikytas smile.gif
GRažu kartu puošnu, kartu paprasta smile.gif
Atsakyti