Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(jurida28 @ 2009 05 19, 17:57)
Sveikutes, as siandien pradejau si sijonuka nerti dukrai.dabar neriu gelytes, bet galvoju ar jas po to reikes visas is karto susiuti ir nerti is karto visa sijona, ar i dvi dalis padalinti ir po to susiuti.(tikiuosi supratot ko klausiu)??? g.gif


manau kad gėlytes neriant reikia jas iš karto sunerti ir paskui megzti visą sijonuką ratu. aš kai savo panelei mezgiau truputį kitokį tai pasilengvinau dariau vieną siųlę šone bet paskui labai gailėjausi ji vis tiek matosi ir man negražu . patarčiau visą iš kart ratu.
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2009 05 19, 16:57)
Sveikutes, as siandien pradejau si sijonuka nerti dukrai.dabar neriu gelytes, bet galvoju ar jas po to reikes visas is karto susiuti ir nerti is karto visa sijona, ar i dvi dalis padalinti ir po to susiuti.(tikiuosi supratot ko klausiu)??? g.gif

Gėlytes sunerkit iš karto, o paskui ratu. Nors kai kas specialiai sujungimo vietoje nėrinį apsuka ir neria į kitą pusę, man asmeniškai gražiau lygus raštas.
Atsakyti
Na supratau, bandysiu visas sunerti is karto.Nuneriau jau 3 gelytes, manau dar tris ir galesiu jungti.Kazkuri irgi skaiciau neria panasu sijonuka, pasidalink dziaugsmais!!!ir vargais, o gal jau baigei??? mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2009 05 19, 17:49)
Na supratau, bandysiu visas sunerti is karto.Nuneriau jau 3 gelytes, manau dar tris ir galesiu jungti.Kazkuri irgi skaiciau neria panasu sijonuka, pasidalink dziaugsmais!!!ir vargais, o gal jau baigei??? mirksiukas.gif

Jas reikia sunerti neriant paskutinę eilę.
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2009 05 19, 16:57)
Sveikutes, as siandien pradejau si sijonuka nerti dukrai.dabar neriu gelytes, bet galvoju ar jas po to reikes visas is karto susiuti ir nerti is karto visa sijona, ar i dvi dalis padalinti ir po to susiuti.(tikiuosi supratot ko klausiu)??? g.gif

Aš sau nėriau beveik tokį patį, tai pirmiausiai nunėriau gėlyčių eilę (nenutraukdama siūlo). Paskui pradėjau nuo viršaus, prikabinau paprasta pynute gėlytes, tada atskirai numezgiau apatinę dalį, o su gėlytėm sujungiau vėl paprasta pynute.
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 19, 19:53)
Jas reikia sunerti neriant paskutinę eilę.



QUOTE(niuma @ 2009 05 19, 20:06)
Aš sau nėriau beveik tokį patį, tai pirmiausiai nunėriau gėlyčių eilę (nenutraukdama siūlo). Paskui pradėjau nuo viršaus, prikabinau paprasta pynute gėlytes, tada atskirai numezgiau apatinę dalį, o su gėlytėm sujungiau vėl paprasta pynute.

Tai as jau pavelavau, na bandysiu ka nors sumeistrauti, nenoriu ardyti.
Atsakyti
QUOTE(jurida28 @ 2009 05 19, 20:00)
Tai as jau pavelavau, na bandysiu ka nors sumeistrauti, nenoriu ardyti.

Jei trys gėlytės, tai dar nepavėlavot. Kai nersit kitą gėlytę, paskutinėje eilėje jai iš šonų prinerkite jau nunertas.
Atsakyti
vis delto truputi nuardziau ir sujungiau visas geles, pamatavau, tai sestos net nereikia, labai smulki mano mergicka. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 05 19, 19:06)
(nenutraukdama siūlo).



Gal paaiškintumėte gelyčių nėrimo technologiją nenutraukiant siūlo ??? blush2.gif
Atsakyti
Principas toks:

user posted image

Paskutinę eilę neriat ne iki galo (paliekat maždaug trečdalį, t.y. tą vietą, kuri jau nebejungiama);
tada nusineriat pynutę iki kitos gėlės vidurio ir palaipsniuj ją gėlytėj paslepiat;
kai nuneriat visas gėlytes, paskutinę eilė grįžtat visų gėlyčių viršum, pilnai užbaigiant jas.
Atsakyti
sveikos 4u.gif po ilgokos pertraukos vel narplioju flirt.gif sikart pradejau toki sijona sesei 4u.gif labai smagiai neriasi, smagiausia, kad nenuobodu ir kad nerea jokiu konkreciu schemu tongue.gif ziuresim, koks rezultatas gausis cool.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 05 20, 08:32)
Principas toks:


Paskutinę eilę neriat ne iki galo (paliekat maždaug trečdalį, t.y. tą vietą, kuri jau nebejungiama);
tada nusineriat pynutę iki kitos gėlės vidurio ir palaipsniuj ją gėlytėj paslepiat;
kai nuneriat visas gėlytes, paskutinę eilė grįžtat visų gėlyčių viršum, pilnai užbaigiant jas.


Įdomu g.gif Reiks pabandyti. Ačiū
Papildyta:
QUOTE(Brela @ 2009 05 20, 10:50)
sveikos  4u.gif  po ilgokos pertraukos vel narplioju flirt.gif sikart pradejau toki sijona sesei  4u.gif labai smagiai neriasi, smagiausia, kad nenuobodu ir kad nerea jokiu konkreciu schemu  tongue.gif  ziuresim, koks rezultatas gausis  cool.gif


OHO kokia improvizacija thumbup.gif

Aš irgi neriu serafaną dukterėčiai, tai taip smagu, kad doh.gif
Jei pernai pavasarį su dviračiu laisvalaikiu važinėdavaus, tai šiemt nerdama "gelbėjimosi ratus" auginu tongue.gif blush2.gif
Atsakyti