Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(angulyte @ 2009 05 17, 22:15)
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką  blush2.gif  user posted image

LAUKIAM ant kūno smile.gif
DAILU, spalva liuks:)
Atsakyti
biggrin.gif Spalva tai be mandrumų - tiesiog juoda, bet va pamušaliuką sugalvojau dėt ne visai juodą, o juodojo šokolado spalvos, tada bendras vaizdas tamsus, bet gražiai raštelis išryškėja ax.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 18, 18:51)
biggrin.gif  Spalva tai be mandrumų - tiesiog juoda, bet va pamušaliuką sugalvojau dėt ne visai juodą, o juodojo šokolado spalvos, tada bendras vaizdas tamsus, bet gražiai raštelis išryškėja  ax.gif

thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif

Mergikės, o jūs pasijonius prisiūnat prie sijonuko ar kaip blush2.gif ? Mano oranžinukas senai jau nertas vis dar be pasijonio ax.gif ir nesumąstau kaip čia geriau tą pasijonuką primeistraut blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 18, 19:51)
biggrin.gif  Spalva tai be mandrumų - tiesiog juoda, bet va pamušaliuką sugalvojau dėt ne visai juodą, o juodojo šokolado spalvos, tada bendras vaizdas tamsus, bet gražiai raštelis išryškėja  ax.gif

Kai padėtas ant gelsvo paviršiaus man kažkiek žlibai atrodė jis šokoladinis:) smile.gif smile.gif
GAli juoktis dabar iš manęs....man jis jau šokoladinis...


Ašarėlė
Nuolat užduodu klausimus su pamušalu susijusius, nes man nepavyksta prisiderinti, siūti būtų Vilniuje labai brangu, o pirkti jie per platūs, per kažkokie .....
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 05 18, 22:09)
thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif

Mergikės, o jūs pasijonius prisiūnat prie sijonuko ar kaip  blush2.gif ? Mano oranžinukas senai jau nertas vis dar be pasijonio  ax.gif ir nesumąstau kaip čia geriau tą pasijonuką primeistraut  blush2.gif


Man vieną siuvėja labai gudraiai padarė, prisiūdama prie sijono su lengva guma, tai ir šitą taip pat darysiu mirksiukas.gif

QUOTE(ingriduska @ 2009 05 19, 09:39)
Kai padėtas ant gelsvo paviršiaus man kažkiek žlibai atrodė jis šokoladinis:) smile.gif smile.gif
GAli juoktis dabar iš manęs....man jis jau šokoladinis...


O ko man juoktis? g.gif Vaizdas vistiek bus toks pat lotuliukas.gif Galiu tik pasakyt, kad telepatė esi mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 19, 13:13)
Man vieną siuvėja labai gudraiai padarė, prisiūdama prie sijono su lengva guma, tai ir šitą taip pat darysiu  mirksiukas.gif
O ko man juoktis?  g.gif  Vaizdas vistiek bus toks pat  lotuliukas.gif  Galiu tik pasakyt, kad telepatė esi  mirksiukas.gif

PArodyk su pamušalu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(ingriduska @ 2009 05 19, 13:34)
PArodyk su pamušalu smile.gif


Čia gi mano rudasis žieminukas taip sutvarkytas buvo
http://www.public.fo...i/hpim0328.html
O va savo juoduką vakar atidaviau siuvėjai.... Laukiam dabar mirksiukas.gif
Atsakyti
o jeiii draugute, grazuuuuuumasssssssss 4u.gif bet vistiek nelabai supratau kaip ten su tuo pasijoniu g.gif tai jis tipo lygus medziagos gabalas ant gumos?? rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 05 19, 14:32)
o jeiii draugute, grazuuuuuumasssssssss 4u.gif bet vistiek nelabai supratau kaip ten su tuo pasijoniu g.gif tai jis tipo lygus medziagos gabalas ant gumos?? rolleyes.gif

Ne, nelygus gabalas, o iš kampo kirptas toks ale lengvas saulės kliošas. Esmė tame, kad ta guma tokia beveik laisva, tik kad ant liemens laikytųsi - tai ir to suraukimo nieko nėra....
Atsakyti
Angulyte, nu jau lab knieti pamatyt galutinį vaizdelį bigsmile.gif o iš kokių siūlų nėrei?
Atsakyti
QUOTE(fishke @ 2009 05 19, 15:31)
Angulyte, nu jau lab knieti pamatyt galutinį vaizdelį  bigsmile.gif o iš kokių siūlų nėrei?

Firmos dabar nepasakysiu - namie tai turiu nepraimtą matkiuką vieną su etikete - galėsi upažiūrėt - o šiaip tai čia medvilnė su viskoze, ir kad svarbiausia metražas visai neblogas - man patiko šitie siūliukai. Galvoju net apie suknelę iš jų mirksiukas.gif
Žinokit,ir man maga pamatyt galutinį vaizdą... Nes mano siuvėja išvažiavus iš Lietuvos, žiūrėsim kaip kitai seksi įgyvendint mano užmačias hihihi.gif
Atsakyti
QUOTE(PinaColada85 @ 2009 05 07, 18:40)
sitas man labai grazus noreciau nusinert tik wa beda nezinociau nuo ko pradeti nes neesu niekad sijono nerus  doh.gif
user posted image

Sveikutes, as siandien pradejau si sijonuka nerti dukrai.dabar neriu gelytes, bet galvoju ar jas po to reikes visas is karto susiuti ir nerti is karto visa sijona, ar i dvi dalis padalinti ir po to susiuti.(tikiuosi supratot ko klausiu)??? g.gif
Atsakyti