Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(PinaColada85 @ 2009 05 07, 17:40)
sitas man labai grazus noreciau nusinert tik wa beda nezinociau nuo ko pradeti nes neesu niekad sijono nerus  doh.gif


prieš porą dienų pradėjau nerti savo dukrytei nertinuką iš tokių pačių elementų kaip ir šis sijonukas, tai įdėsiu nuoruodėlę su medžiaga, kurią pasirankiojau internete, ten rasi ir schemutes mirksiukas.gif
nuoruoda
Atsakyti
Man patiko dar šis sijonukas wub.gif

user posted image

Aprašymas ČIA

Dar šitas wub.gif

user posted image

user posted image



Atsakyti
mergiukai, noriu šito sijono bigsmile.gif bigsmile.gif
user posted image
nersiu pirmąjį sijoną, tai kažin nebus jis man per daug sudėtingas?? rodos Bielra nerė jį g.gif ar raštelis pakankamai tankus viršutinėj daly ( na kad be pasijonio galėtų būt ) g.gif


aplamai, tai net neraukiu kur čia tuose raštuose pradžia doh.gif gal kas aiškiau galėtų papasakot blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 10 gegužės 2009 - 19:35
QUOTE(fishke @ 2009 05 10, 19:34)
mergiukai, noriu šito sijono  bigsmile.gif  bigsmile.gif
nersiu pirmąjį sijoną, tai kažin nebus jis man per daug sudėtingas?? rodos Bielra nerė jį  g.gif  ar raštelis pakankamai tankus viršutinėj daly ( na kad be pasijonio galėtų būt )  g.gif
aplamai, tai net neraukiu kur čia tuose raštuose pradžia  doh.gif gal kas aiškiau galėtų papasakot  blush2.gif


Oi kaip senai tas buvo.. Aš nėriau iš vilnos tą sijonuką.., jis tikrai nėra sudėtingas.. Neriamas jis nuo viršaus.., o schemoje nuo skaičiuko 1.. wink.gif
Bet pasijonio man regis vis tiek reikia.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 05 10, 21:11)
Oi kaip senai tas buvo.. Aš nėriau iš vilnos tą sijonuką.., jis tikrai nėra sudėtingas.. Neriamas jis nuo viršaus.., o schemoje nuo skaičiuko 1.. wink.gif
Bet pasijonio man regis vis tiek reikia..  blush2.gif

apvaliai nert reikėtų jį? unsure.gif

o tai kokiu rašteliu nerti, kad nereiktu pasijonio g.gif ar visgi praktiškiau būtų su juo ?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo fishke: 11 gegužės 2009 - 07:58
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką blush2.gif user posted image
Atsakyti
Atrodo gražiai, bet visas grožis pasimatytų ant modeliuko mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 17, 22:15)
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką  blush2.gif  user posted image

grožis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 17, 22:33)
Atrodo gražiai, bet visas grožis pasimatytų ant modeliuko mirksiukas.gif


Jau turiu pamušaliuką - šiandien po darbo vešiu pas siuvėją - tad pasižadu paskui ir pilną vaizdelį parodyt mirksiukas.gif drinks_cheers.gif

QUOTE(Marti @ 2009 05 17, 23:39)


Ačiū, Marti, už gražų žodelį 4u.gif
Atsakyti
Sorry, susidubliavo žinutė - ko tais SM pastrigo blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo angulyte: 18 gegužės 2009 - 06:52
QUOTE(angulyte @ 2009 05 17, 23:15)
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką  blush2.gif  user posted image



Labai grazus ir dailus sijonukas thumbup.gif wub.gif
Atsakyti
QUOTE(angulyte @ 2009 05 17, 22:15)
Labas vakaras,mergaitės. Atnešu parodyt savo užbaigtą, tik dar kol kas be pamušalo sijonuką  blush2.gif  user posted image

WAU koks grazus! thumbup.gif thumbup.gif Laukiu galutinio rezultato.
Atsakyti