Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

na isikisiu ir as ... lotuliukas.gif man visi sijonai kurie geri per klubus yra ziauriai platus per liemeni. Nes liemuo 30 cm plonesnis uz klubus . tai vat jei neriant reiktu beveik ant klubu ji laikyt
Atsakyti
Nu psio, baigiu rašyt diplominį, baigiu nert bliuską, o tada kimbu į sijoną. Kad pati įsitikinčiau kai ten kas yra g.gif Bet jaučiu, kad be užtrauktuko net nebandysiu.. Kažkaip nejaukiai jaučiuosi aš, kai rumbas žemiau bambos, tiek kelnių, tiek sijonų ax.gif Gal tai tiesiog pasitikėjimo savimi dalykas.. blush2.gif Anyway..

NORIU PAKLAUST: o ko taip visos baidotės užtrauktuko nertame sijone? Kas nors negerai arba sudėtinga su juo būna? Kadangi jau planuoju sijoną nerti, tai, sakau, reikia išsiaiškinti mirksiukas.gif rolleyes.gif

P.S. Lusasita įlindau į Tavo galeriją ir... swoon.gif Nu jau grožis grožis.... wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venita: 26 balandžio 2009 - 19:33
QUOTE(venita @ 2009 04 25, 15:34)
Suprantu, kad mano, kaip sijono nenėrusios (vis dar ruošiuos  tongue.gif ) klausinėjimas gali būti įkyrus, bet tada pasakykit man, jaunai ir nepatyrusiai, koks Jūsų liemens ir užpakalio (atsiprašau už grubų žodį, bet kaip kitaip pavadint nebežinau) per plačiausią vietą santykis? ax.gif [/B]Nes, pvz, mano užpakalis tai kaip čia pasakius... Išraiškingas  lotuliukas.gif  Siūto sijono užtrauktuką atsegus iki galo dar reikia žiūrėti, kad nusirengiant neįplėščiau  blush2.gif

Pelėda, būtinai parodyk rezultatą su labai įdėmiom liemens nuotraukom  blush2.gif  mirksiukas.gif

Papildyta:
QUOTE(naiste777 @ 2009 04 25, 21:52)
Na, aš užpakalį irgi prilaikau gerą  :) , bet nenešioju sijonų aukštai užsitempus. Kokie 4 cm žemiau bambos ir viskas labai gerai būna, jokių užtrauktukų nereikia.


oi mergaites, jau tas jusu pokalbis apie gerus uzpakalius taip prajuokino!!! aciu drinks_cheers.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 30 balandžio 2009 - 15:12
Sveikos,mezgėjėlės smile.gif
Gal galit patart ką 13m. paauglei numegzt iš siūlų,kurių sudėtis 42proc. medvilnės ir 58proc. viskozės? Niekad nesu iš tokių mezgus,kiek ką išbandžiau-viskas negražu atrodo doh.gif matyt neradau dar tinkamo rašto g.gif Tikiuos,kad Jūs ką patarsit mirksiukas.gif

Ups,labai atsiprašau,ne į tą temą pataikiau doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Vandenė: 02 gegužės 2009 - 17:06
Mano mažosios pupos sijonėlis pūstas biggrin.gif . Tik manekenė nuskriausta doh.gif (kraujuką iš pirštuko ėmė), tad atsisako pozuoti. Na nutaikys mama kada progą ir nufotografuos ant manekenės mirksiukas.gif

user posted image
Atsakyti
Ašarėlė labai dailus sijonukas, kokia grazi ir ryski spalva smile.gif Mielai ir as toki nesiociau, nors man jau ir virs 20 biggrin.gif Gal galima butu rasto schema? 4u.gif
Aciu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(desrele-lt @ 2009 05 07, 12:56)
Ašarėlė labai dailus sijonukas, kokia grazi ir ryski spalva  smile.gif  Mielai ir as toki nesiociau, nors man jau ir virs 20  biggrin.gif Gal galima butu rasto schema?  4u.gif
Aciu  smile.gif

Ačiū 4u.gif O raščiuko scemutė štai:

user posted image
Atsakyti
ASARELE
Labai grazus sijonukas mirksiukas.gif wub.gif wub.gif
Atsakyti
sitas man labai grazus noreciau nusinert tik wa beda nezinociau nuo ko pradeti nes neesu niekad sijono nerus doh.gif
user posted image
Atsakyti
Pradėti reikia nuo gėlyčių juostos. Ja nunėrusi, reikia nerti iš viršaus žemyn.
Atsakyti
QUOTE(valentinuke @ 2009 05 07, 16:18)
ASARELE
Labai grazus sijonukas mirksiukas.gif  wub.gif  wub.gif

Ačiū mirksiukas.gif 4u.gif

QUOTE(panelė Prym @ 2009 05 07, 17:32)
Pradėti reikia nuo gėlyčių juostos. Ja nunėrusi, reikia nerti iš viršaus žemyn.

drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif
Man irgi labai gražus šis sijonukas wub.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 05 07, 13:18)
Ačiū  4u.gif O raščiuko scemutė štai:

user posted image

Aciu, galbut bandysiu narplioti greitu metu 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo desrele-lt: 07 gegužės 2009 - 21:28