Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(dovyda @ 2009 04 16, 00:00)
oii persiusk adresiukus  ax.gif taip mes tau nepadesime  blush2.gif


blush2.gif neiseina...bandysiu rytoj...vistiek aciu 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(niuma @ 2009 04 01, 13:39)

Kas mezget sita sijona, tai mezget ratu ar siuvot uztrauktuka? Nes jei ratu megzti, tai klubai vistiek didesni uz liemeni, ir lgal labai jau apacia banguosis?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo raiboji peleda: 23 balandžio 2009 - 21:56
QUOTE(raiboji peleda @ 2009 04 23, 23:56)
Kas mezget sita sijona, tai mezget ratu ar siuvot uztrauktuka? Nes jei ratu megzti, tai klubai vistiek didesni uz liemeni, ir lgal labai jau apacia banguosis?


Visų pirma, nemegzk ratu. Bent jau mane taip mokino. Sako, po to sijonas sukasi... Vis tik tas stulpelis nėra idealiai teisus, ir ant ilgesnio mezginio matosi pasvirimas. Sijono niekada nenėriau, bet nėriau bliuskutę. Tai kad siūlės nereiktų siūti, sukabindavau eilutės pabaigoj, apsisukdavau, ir į kitą pusę nerdavau. Visai normaliai gavosi mirksiukas.gif

O kad užtrauktuko reikės tai faktas rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2009 04 24, 11:56)
Visų pirma, nemegzk ratu. Bent jau mane taip mokino. Sako, po to sijonas sukasi... Vis tik tas stulpelis nėra idealiai teisus, ir ant ilgesnio mezginio matosi pasvirimas. Sijono niekada nenėriau, bet nėriau bliuskutę. Tai kad siūlės nereiktų siūti, sukabindavau eilutės pabaigoj, apsisukdavau, ir į kitą pusę nerdavau. Visai normaliai gavosi  mirksiukas.gif

O kad užtrauktuko reikės tai faktas  rolleyes.gif


Tai lygiai taip pat ir sijoną galima nerti.., apsisukant ir nert į priešingą pusę.., tada nesisuks sijonas..
O dėl užtrauktuko, tai kaip kas nori.., nei vienoje nei suknelėje nei sijone nedėjau uztrauktuko!
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 04 24, 15:29)
Tai lygiai taip pat ir sijoną galima nerti.., apsisukant ir nert į priešingą pusę.., tada nesisuks sijonas..


Tą ir norėjau pasakyti. Tik iškart įspėjau, kad ne sijono nėriau.

QUOTE(bielra @ 2009 04 24, 15:29)
O dėl užtrauktuko, tai kaip kas nori.., nei vienoje nei suknelėje nei sijone nedėjau uztrauktuko!

Suknelė tai suprantu kaip ant kūno laikosi, o kaip tu sijoną apsivelki? g.gif Per klubus juk neįlįsi, nes liemuo siauresnis, per pečius irgi nelabai.... unsure.gif

Atsakyti
QUOTE(venita @ 2009 04 24, 14:40)
Suknelė tai suprantu kaip ant kūno laikosi, o kaip tu sijoną apsivelki?  g.gif Per klubus juk neįlįsi, nes liemuo siauresnis, per pečius irgi nelabai....  unsure.gif

Ikisiu trigrasi...sijono juosmeni darai toki,kad isiskiepintum per klubus arba krutine,ziurint kur maziau cm. ir nusinerus dailu raisteliuka isiveri ir susirisi,kad nepamestum mirksiukas.gif Arba gali dailiai pritvirtint guma is blogos puses
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 04 24, 16:51)
Ikisiu trigrasi...sijono juosmeni darai toki,kad isiskiepintum per klubus arba krutine,ziurint kur maziau cm. ir nusinerus dailu raisteliuka isiveri ir susirisi,kad nepamestum  mirksiukas.gif Arba gali dailiai pritvirtint guma is blogos puses


Bet ar nesigaus bangavimo? blush2.gif O ką daryt jei to bangavimo nenori? ir ant pavyzdžio, dėl kurio klausė tai bangavimo nematau... Ant megzto sijono tai suprantu kad gali nelabai matytis, nes megztas audinys dar ir į plotį tamposi, bet nertas juk ne... rolleyes.gif
Atsakyti
Kiek aš nėriau sijonų, tai visus dariau taip, kaip Bielra patarė. Jokio bangavimosi nėra. Aš visada darau tokio pločio, kad užpakalis įtilptų ir viršuj gumą įsiuvu.
Atsakyti
Aciu atsakiusioms, vistik bandysiu nerti be uztrauktuko, ir kaip kai kurios patare, sukabinsiu eiles gale...Ziuresim, kas man gausis..
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2009 04 24, 19:21)
Kiek aš nėriau sijonų, tai visus dariau taip, kaip Bielra patarė. Jokio bangavimosi nėra. Aš visada darau tokio pločio, kad užpakalis įtilptų ir viršuj gumą įsiuvu.


Suprantu, kad mano, kaip sijono nenėrusios (vis dar ruošiuos tongue.gif ) klausinėjimas gali būti įkyrus, bet tada pasakykit man, jaunai ir nepatyrusiai, koks Jūsų liemens ir užpakalio (atsiprašau už grubų žodį, bet kaip kitaip pavadint nebežinau) per plačiausią vietą santykis? ax.gif Nes, pvz, mano užpakalis tai kaip čia pasakius... Išraiškingas lotuliukas.gif Siūto sijono užtrauktuką atsegus iki galo dar reikia žiūrėti, kad nusirengiant neįplėščiau blush2.gif

Pelėda, būtinai parodyk rezultatą su labai įdėmiom liemens nuotraukom blush2.gif mirksiukas.gif
Atsakyti
Na, aš užpakalį irgi prilaikau gerą smile.gif , bet nenešioju sijonų aukštai užsitempus. Kokie 4 cm žemiau bambos ir viskas labai gerai būna, jokių užtrauktukų nereikia.
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2009 04 25, 15:34)
Suprantu, kad mano, kaip sijono nenėrusios (vis dar ruošiuos  tongue.gif ) klausinėjimas gali būti įkyrus, bet tada pasakykit man, jaunai ir nepatyrusiai, koks Jūsų liemens ir užpakalio (atsiprašau už grubų žodį, bet kaip kitaip pavadint nebežinau) per plačiausią vietą santykis?  ax.gif Nes, pvz, mano užpakalis tai kaip čia pasakius... Išraiškingas  lotuliukas.gif  Siūto sijono užtrauktuką atsegus iki galo dar reikia žiūrėti, kad nusirengiant neįplėščiau  blush2.gif

Pelėda, būtinai parodyk rezultatą su labai įdėmiom liemens nuotraukom  blush2.gif  mirksiukas.gif

Parodysiu, jei nusinersiu, nes iki siol kiek neriau, tai kol nuneriu, man nebegrazu pasidaro ir arba isardau, arba kam nors padovanoju 4u.gif
Atsakyti