Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(evax @ 2009 04 09, 11:59)

merginos, turiu  prasyma, gal kas zinot kokia nuoroda, kur butu daugiau tokiu"staltiesiniu"sijonu, butu gerai jei su schemom, nbet ir be ju gerai.

na jeigu nori megzto, tai va čia pasidairyk, servetėlių iš centro virbalais temukėj Osinkoj. gal tikrai ką pritaikysi
http://club.osinka.ru/topic-15294
o jei vašeliu, tai g.gif reikia matyt servetėlių- staltiesėlių ieškoti ir pritaikyti
va tokią nuorodėlę turiu su keletu žurnaliukų:
http://picasaweb.google.com/beajulla
va čia dar keli yra
http://picasaweb.goo...com/augusta2005
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 04 09, 09:12)
na jeigu nori megzto, tai va čia pasidairyk, servetėlių iš centro virbalais temukėj Osinkoj. gal tikrai ką pritaikysi
http://club.osinka.ru/topic-15294
o jei vašeliu, tai  g.gif  reikia matyt servetėlių- staltiesėlių ieškoti ir pritaikyti
va tokią nuorodėlę turiu su keletu žurnaliukų:
http://picasaweb.google.com/beajulla
va čia dar keli yra
http://picasaweb.goo...com/augusta2005



oi aciuuuuuuuu!!!!!!!!!!! 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif eisiu rinktis. beje, toks kvailokas klausimas, daug megztu "serveteliniu" is mocheros, ar cia tik as neuzmaciau dar ar nelabai kas mezga tokius sijonus is medvilnes ar pan. siulo g.gif nes butent is medvilnes su viskoze planuoju megzti-nerti, kad vesus sijonukas butu rolleyes.gif
Atsakyti
QUOTE(evax @ 2009 04 09, 12:30)
oi aciuuuuuuuu!!!!!!!!!!!  4u.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif  eisiu rinktis. beje, toks kvailokas klausimas, daug megztu "serveteliniu" is mocheros, ar cia tik as neuzmaciau dar ar nelabai kas mezga tokius sijonus is medvilnes ar pan. siulo  g.gif nes butent is medvilnes su viskoze planuoju megzti-nerti, kad vesus sijonukas butu  rolleyes.gif

tai būsi pioneer.gif
aš irgi vis pagalvoju, kad turėtų būti labai patogu ir gražu. na dabar gi suknelėse bent dvi tikrai žinau, kurios neria iš medvilnės su viskoze suknelių sijonines dalis pagal ananasinę servetėlę. o ir sijonų schemose man rodos Bielra baltą tokį megztą demonstruoja.
taip kad drąsiai pirmyn thumbup.gif
Atsakyti
Sveikos, nėra jėgų šiandien dirbti, tai bent pasigirsiu... ax.gif
Čia mano pirmasis sijonas. Prieš kelias savaites baigtas. Pradėjau dar spalį, mezgiau žiemai, o kol nusimezgiau ir pavasaris atėjo blush2.gif

user posted image
Nesuprantu kodėl nuotraukos nerodo unsure.gif Įdėjau nuorodą. Laukiu komentarų - ir pagyrimai, ir kritika rolleyes.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venita: 09 balandžio 2009 - 12:48
QUOTE(venita @ 2009 04 09, 11:46)
Sveikos, nėra jėgų šiandien dirbti, tai bent pasigirsiu...  ax.gif
Čia mano pirmasis sijonas. Prieš kelias savaites baigtas. Pradėjau dar spalį, mezgiau žiemai, o kol nusimezgiau ir pavasaris atėjo  blush2.gif

user posted image
Nesuprantu kodėl nuotraukos nerodo  unsure.gif Įdėjau nuorodą. Laukiu komentarų - ir pagyrimai, ir kritika  rolleyes.gif



oho bigsmile.gif koks idomus sijonukas bigsmile.gif o kas cia per siulai, labai siltuciai atrodo g.gif ar cia labai tankiai sumegzta, kad toks ispudis susidare g.gif
Atsakyti
50 proc. vilna, 50 proc. kažkas kitas. Kur buvo parašytas rekomenduotas virbalo storis, tai ėmiau tą didesnį nr. Norėjau dar didesnius imti, kad greičiau darbai eitųsi, bet jau pabūgau, kad per skystai gausis... blush2.gif
Galbūt dėl to toks tankus atrodo, kad tris kartus platesnis nei riekia megztas ir po to suklostuotas. Kam papasakojau idėją, visi sakė, kad storins, bet nepasakyčiau kad labai storina, nors ir taip nesu kūda... blush2.gif

Aj, dar paminėt reikia kad čia foto prieš skalbimą. Po skalbimo truputį nutįso, kokį 10 cm doh.gif Tai galvoju gerai, kad norėjau iki kelių, turiu dabar gražų sijoną iki pusės blauzdų. Nes jei būčiau norėjus iki pusės blauzdų, tai būčiau iki žemės turėjus lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venita: 09 balandžio 2009 - 13:50
QUOTE(venita @ 2009 04 09, 13:46)
Sveikos, nėra jėgų šiandien dirbti, tai bent pasigirsiu...  ax.gif
Čia mano pirmasis sijonas. Prieš kelias savaites baigtas. Pradėjau dar spalį, mezgiau žiemai, o kol nusimezgiau ir pavasaris atėjo   blush2.gif

OHO! Labai originalus sijonukas. thumbup.gif Va cia tai darbelio! Tikrai labai grazu clap_1.gif
Papildyta:
QUOTE(vogels @ 2009 04 07, 11:47)
pasirodysim ir čia dukrai  sijonukas  ax.gif
mažosios jau rodėmės anksčiau  4u.gif

Labai wub.gif wub.gif As irgi planuoju dukrai numegzt toki, butinai butinai...kad tik ivykdyciau pazada doh.gif Jis man labai thumbup.gif

Papildyta:
Kas megsta virbalais megzt sis neblogas - tiesaus silueto, na gal truputi truputi platejantis, o apacia tokia

user posted image


Mergaites, jei kas mezget ta toki plunksnini sijonuka, kiek motyvu jame yra? Kad mazdaug orietuotis. ax.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Kristinakristina: 09 balandžio 2009 - 14:11
QUOTE(Kristinakristina @ 2009 04 09, 15:51)
OHO!  Labai originalus sijonukas. thumbup.gif  Va cia tai darbelio!  Tikrai labai grazu clap_1.gif


Vienu metu buvau numetus ax.gif Sesijai reikėjo ruoštis, tai kad ir kaip rankos niežtėjo, neleidau sau. Jei būčiau ištisai darbavusis, manau daugiau kaip porą mėn neturėtų būti (tik vakarais ir dar neįgudus). Nors šiaip greitai darbas ėjosi. Tik va kur spalvos dvi, tai ten jau užkniso doh.gif Iš pradžių buvo linksma, o po to jau mezgiau tam kad greičiau numegzčiau, nes pabodo, kito rankdarbio norėjosi imtis.

GAL KAS GALITE PATARTI kaip greitai sutvarkyti antrą dvispalvio mezginio pusę? Už ilgaaulių batų sagties kliūna doh.gif Dalį jau su paprastu siūlu prikabinau, tik kad labai lėtai toks darbas einasi, gal yra koks greitesnis būdas? rolleyes.gif


Ir, žinoma, dėkui už pagyras 4u.gif Ir darbai lengviau eitis pradėjo wub.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo venita: 09 balandžio 2009 - 14:00
Venita thumbup.gif originalus sijonukas. Saunuole! 4u.gif
Papildyta:


o man tai tas kazko niam niam blush2.gif


user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 09 balandžio 2009 - 14:14
QUOTE(dovyda @ 2009 04 09, 13:13)
Venita  thumbup.gif originalus sijonukas. Saunuole! 4u.gif
Papildyta:
o man tai tas kazko niam niam  blush2.gif
user posted image



bet sitam vaizdas toks, kad prijuoste ant margo sijono g.gif labai idomiai atrodo smile.gif
Atsakyti
Labutis mezgejeles!Prasau pagalbos-patikslinimo...

Ar sito sijono teisinga shema,ar as maisausi... g.gif

Aciu 4u.gif file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/mama/sijonas%20vaseliu%20vasarai.jpg

file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/mama/knitting/sijono%20rastelis%20melynui.jpg
Atsakyti
QUOTE(mama 1 @ 2009 04 15, 23:58)
Labutis mezgejeles!Prasau pagalbos-patikslinimo...

Ar sito sijono teisinga shema,ar as maisausi... g.gif

Aciu 4u.gif file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/mama/sijonas%20vaseliu%20vasarai.jpg

file:///C:/Documents%20and%20Settings/user/Desktop/mama/knitting/sijono%20rastelis%20melynui.jpg


oii persiusk adresiukus ax.gif taip mes tau nepadesime blush2.gif
Atsakyti