Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(dovyda @ 2009 03 21, 11:51)
laukiam , laukiam ax.gif  ax.gif
Papildyta:
melda, nelabai aisku ar megsi ar nersi ta sijona g.gif gal is siu kas patiks?
del siulu..jei nori storo kaip pati sakai, as rinkciausi vilnonius.

Gali būti ir megztas, ir nertas, bet noriu tokio neperpučiamo, iš šitų man tas raudonas fainulis, bet neatidaro pažiūrėti padidnto schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(MELDA @ 2009 03 21, 18:20)
Gali būti ir megztas, ir nertas, bet noriu tokio neperpučiamo, iš šitų man tas raudonas fainulis, bet neatidaro pažiūrėti padidnto schmoll.gif


sitas? va idedu dideli paveiksliuka wink.gif

user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 21 kovo 2009 - 17:25
4u.gif Labai dailus sijonukas,ir man atrodo kad apkuniom tiktu toks modeliukas ax.gif as ciaq apie save blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 03 21, 18:25)
sitas? va idedu dideli paveiksliuka wink.gif

ŠITAS, LABAI AČIŪ
aciuks.gif aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 02 27, 16:01)


Na zinokit tyrineju as ta viduriuka israityta ir neatrenku galu-ar pirma viduriukas suraitytas o paskui is krastu tos juosteles prikabintos ar viskas kartu.Gal kas galit be piktumu ir siuntinejimu paprastai paaiskint ax.gif

Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 03 25, 10:00)
Na zinokit tyrineju as ta viduriuka israityta ir neatrenku galu-ar pirma viduriukas suraitytas o paskui is krastu tos juosteles prikabintos ar viskas kartu.Gal kas galit be piktumu ir siuntinejimu paprastai paaiskint  ax.gif

Teoriškai nėra jokio skirtumo ar pradžia nuo to krengelio, ar nuo raudonosios schemos, vistiek reiks jas sunert kartu. Ar krengelį prinert prie raudonojo, ar raudonąjį prie krengelio galima pačiai pasirinkt.
Va aš, asmeniškai (jei įdomu blush2.gif ) pradėčiau nuo raudonos schemos, nes kiek suprantu ten kaip ir sijono pradžia, t.y. juosmuo. Tada žinočiau kokio pločio vėliau nert tą krengelį, kad nepadaryčiau labai plataus ar per siauro.
O tada ta žalia schema ir ananasai.
Atsakyti
Uf,nors kas nors atsiliepe.Teoriskai aisku,bent likusios dalys,,ale va tas kringelis....tai sakai vistik gyvatele ir juostele atskirai nerta,ta prasme ne is karto...
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 03 25, 15:11)
Uf,nors kas nors atsiliepe.Teoriskai aisku,bent likusios dalys,,ale va tas kringelis....tai sakai vistik gyvatele ir juostele atskirai nerta,ta prasme ne is karto...

Tai, kas pilkam fone, yra dvi ar net trys atskiros juostos. Viena yra išraityta neriant, o tos dvi iš kraštų yra neriamos atskirai ir pačiam procese prikabinamos prie to krengelio.
Galima patį krengelį išraičius tiek, kiek reikia, pradėt kabint ir išeis tiesi juosta, viena iš dviejų kraštinių. Taip nereiks siūlų karpyt. Bet spėju, kad visą šitą reikalą, kurį nupasakojau suprantu tik aš pati lotuliukas.gif .
O tada prie tos juostos, kuri išeina visą šitą reikalą atlikus galima montuot raudonąją schemą iš vienos pusės ir žaliąją, kurią reikia nert ant tos krengelinės juostos, iš kitos pusės.
Atsakyti
QUOTE(kacumota @ 2009 03 25, 07:00)
Na zinokit tyrineju as ta viduriuka israityta ir neatrenku galu-ar pirma viduriukas suraitytas o paskui is krastu tos juosteles prikabintos ar viskas kartu.Gal kas galit be piktumu ir siuntinejimu paprastai paaiskint  ax.gif

morta-sigita gerai sako,as taip pat pirma nerciau raudojana dali tada vertikalia juostele
atskirai nerdama ja vis prinerciau kur tie sujungimo taskiukai parodyti,tada ta kringeliuotaja dali kaip kad cia sitam paveiksliuke
user posted image user posted image
nerciau taip pat kabindama prie tos vertikalios juosteles,o poto vel sektu vertikali juostele neriama atskirai ir kabinama prie kringeliuko ax.gif
Atsakyti
Zemai lenkiu galva aciuks.gif Bandysiu.O tai beziurint i tuos israitymus,net noras buvo apmazejes ax.gif
Atsakyti
rodausi 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
Januse, geltonai gražus kostiumėlis thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti