Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(katuks @ 2009 03 12, 16:30)
tai čia stulpeliais megsi juosmenį? tai patarimas būtų, megzti dvigubai ilgesnį, ir sulenkus per pusę įverti ten gumytę. tai dukrytei bus patogiau.
o raštelis šitas, na plunksnelių tai nesudėtingas, ir platinti puikiai gaunas. o po stulpelio ar pridėti akių, tai reikai žinoti ko norisi, ar tiesaus sijonuko, ar platėjančio. jei tiesaus, tai gal ir nieko nereikia keisti, o jeigu platėjančio, vėl gi žiūrint kaip, ar palaipsniui, ar iš kart raukto. jei iš kart, tai ir akių pridedam iš kart, o jei palaipsniui, tai ir akys taip pat.
va ta duotoji schema prie balto sijonuko iškart yra su platėjimu. jeigu ką, tai schemoje pateiktas tik vienas motyvas. jeigu tarkim pradėti nuo kokios 54 eilutės, tai ten motyve 13 akių. vadinas jei uždėjusi esi 130 akių, tai bus 10 tokių motyvų-pakartojimų. tai pagal šitą raštą galima ir pradinių akių skaičių pasikoreguoti, t.y. pritraukti prie reikiamo.
na tikiuosi pavyks tau įgyvendinti savo norą. 4u.gif
jei skaitai rusiškai, gal palandžioti po Osinką http://www.club.osinka.ru/forum-27
ten galima rasti ir jau galutinių schemų
dristu dar patrugdit,uzdejau 180 akiu,bet sakyciau kad gal perdauk,dukros liemuo yra 57 cm,o akis kai ismezgiau 20 tai gavosi 7 cm,parsyk man i az kiek uzdet akiu siulai tiftikas
Atsakyti
[quote=indreu,2009 03 01, 22:40]
user posted image
Gal kas galit pasakyti kaip sunerti tas raudonas linijas? nesigauna. Ar ten reikia kiekvieną atskirai susiuti?
Atsakyti
o kokiais siuliukais mezgate vasarai sijonuką?
Ar tinka "Irisas" kur yra nerimui, kokiais 2,5 numerio virbalais.
Atsakyti
Sveikos. Noriu prašyti patarimo ax.gif Pradėjau nerti sijoną iš Maxių. pasirinkau tokį raštą, kurį reikia į ilgį truputį pratemt, kad gražiau atrodytų. Dabar turiu nunėrus maždaug 4 pirštų pločio juostą ir iškilo klausimas - atrodo, šiek tiek per platu g.gif Bet tą "šiek tiek" sunku numatuoti, nes, kaip sakiau, raštą norisi patempt į ilgį, tuomet iš pločio lyg ir gerai(atrodo blush2.gif kažkaip sunku apsimatuoti, kai to sijono tik juostelė smile.gif ). Tai dabar galvoju, ar palyginus išskalbtą sijoną jis ir liks tokioj padėty? g.gif Su servetėlėm tai viskas aišku - iškrakmoliji ir nesusitraukia, o kaip bus su sijonu? Megztas medvilninis tai nesiduoda tampomas, užtai bijau, kad su nertu fokuso nebūtų - kad netektų viso išardyt fear.gif
Atsakyti
sveikos merginos 4u.gif pradedu nerti sijona, noreciau paklausti kaip reikia pasiskaiciuoti akis? ar nerti apvaliai , ar nunerus tik tada sujungti sijona?aciu uz atsakymus
Atsakyti
nusineri pavyzdeli is kokiu 20 pyneles kilpeliu, tada stulpeliais kokius 3-4 cm issimatuoji savo liemens platuma ir apsiskaiciuoji akis. as asmeniskai visus savo sijonus mezgu apvaliai, nedarau labai jau aptemptu per liemeni ir iveriu atlasine juostele, laikosi, pametus dar nebuvau drinks_cheers.gif
Atsakyti
Baigiu nunerti savo pirmą GYVENIMO sijoną, nėriau apvaliai, kad laikytusi ant liemens nunersiu dar juostelę, bet šitam mano šedevrui reiks pasijonio. Tik dar kol kas nesuvokiu kaip jį reiks įsiūti į tą sijoną? g.gif Ar jūs viršuje įsiuvate kokia gumikę? g.gif

Dabar galvoju, gal aš iš vis per siaurą jį nusimezgiau, kad kyla tokių klausimų? unsure.gif Gal galite kas padėti šiuo klausimu.. doh.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 03 20, 16:36)
Baigiu nunerti savo pirmą GYVENIMO sijoną, nėriau apvaliai, kad laikytusi ant liemens nunersiu dar juostelę, bet šitam mano šedevrui reiks pasijonio. Tik dar kol kas nesuvokiu kaip jį reiks įsiūti į tą sijoną? g.gif Ar jūs viršuje įsiuvate kokia gumikę?  g.gif

Dabar galvoju, gal aš iš vis per siaurą jį nusimezgiau, kad kyla tokių klausimų? unsure.gif  Gal galite kas padėti šiuo klausimu.. doh.gif

sveikinu nusinerus pirmaji 4u.gif na, nepamacius sunku ka tau ir patart g.gif o tu apsirenk ir nufotkink, va tada bus aiskiau , ka tau patart, o gal is viso ten nebus ne ka patart drinks_cheers.gif as tai ivairiai darau. po vienais sijonais pasirengiu atskira pasijoni ir niekur ju netvirtinu, po kitais prikabinu rankomis prie juosmens mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(dovyda @ 2009 03 20, 17:04)
sveikinu nusinerus pirmaji  4u.gif na, nepamacius sunku ka tau ir patart g.gif o tu apsirenk ir nufotkink, va tada bus aiskiau , ka tau patart, o gal is viso ten nebus ne ka patart drinks_cheers.gif as tai ivairiai darau. po vienais sijonais pasirengiu atskira pasijoni ir niekur ju netvirtinu, po kitais prikabinu rankomis prie juosmens mirksiukas.gif

Ačiū, labai už komlimentus ir palaikymą (ir kad buvau išgirsta blush2.gif ) - pasirodysiu už poros dienų, nes dar truksta kelių eilių iki pabaigtuvių tongue.gif Labai įdomi mintis - pasivilkti atskirai pasijonį drinks_cheers.gif Bet man gal priimtinesnis variantas, kad prisiutas jis būtų, nors jei nieko nesigaus siuvant man jį prie juosmens, tai tada tikrai užsimausiu du sijonus lotuliukas.gif
Atsakyti
noriu storo sijono, gal kokio pereinančiom spalvom, gal ką netyčia kur užmatėt, gal turit patarimų iškių siūlų megzti, noriu tai daryti pati, kadangi nesu greituolė, tai rudeniui būtų kaip tik ax.gif
Atsakyti
QUOTE(kambliukas @ 2009 03 20, 17:22)
Ačiū, labai už komlimentus ir palaikymą (ir kad buvau išgirsta  blush2.gif ) - pasirodysiu už poros dienų, nes dar truksta kelių eilių iki pabaigtuvių  tongue.gif Labai įdomi mintis - pasivilkti atskirai pasijonį  drinks_cheers.gif Bet man gal priimtinesnis variantas, kad prisiutas jis būtų, nors jei nieko nesigaus siuvant man jį prie juosmens, tai tada tikrai užsimausiu du sijonus lotuliukas.gif


laukiam , laukiam ax.gif ax.gif
Papildyta:
QUOTE(MELDA @ 2009 03 20, 22:24)
noriu storo sijono, gal kokio pereinančiom spalvom, gal ką netyčia kur užmatėt, gal turit patarimų iškių siūlų megzti, noriu tai daryti pati, kadangi nesu greituolė, tai  rudeniui būtų kaip tik ax.gif


melda, nelabai aisku ar megsi ar nersi ta sijona g.gif gal is siu kas patiks?

user posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted imageuser posted image

del siulu..jei nori storo kaip pati sakai, as rinkciausi vilnonius.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo dovyda: 21 kovo 2009 - 11:04
thumbup.gif 4u.gif
Atsakyti