Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Gal turite sukaupusi paglbos arsenalą kokiam failiuke, pasidalintumėt ax.gif jau nusipirkaut ir as polnų siūliukų ir po truputį kaupiuosi tokiam darbui, nelabai draugauju as su kiauraraščiais, bet norisi išmokti?kas sunkiausia buvo tokį sijonuką pirmą kartą mezgant?
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 03 09, 14:32)
Gal turite sukaupusi paglbos arsenalą kokiam failiuke, pasidalintumėt ax.gif jau nusipirkaut ir as polnų siūliukų ir po truputį kaupiuosi tokiam darbui, nelabai draugauju as su kiauraraščiais, bet norisi išmokti?kas sunkiausia buvo tokį sijonuką pirmą kartą mezgant?


Sunkiausia ir buvo tas kaiurarascio mezgimas biggrin.gif o kokios butent informacijos reik?
Atsakyti
Gal pacia schemute su aprašymu turite išsisaugojus.
Atsakyti
QUOTE(Vyna @ 2009 03 10, 12:53)
Gal pacia schemute su aprašymu turite išsisaugojus.

Yra sijonai (schemos) temoje mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Kotita @ 2009 03 10, 18:36)
Yra sijonai (schemos) temoje  mirksiukas.gif

4u.gif labas vakaras,gal jius man padesite,as mezgu dukrai sijionuka,ir man neiseina aplinkui megzsti,noriu megzsti plunksneles rasta
Atsakyti
QUOTE(Olaiva @ 2008 11 04, 18:18)
va keli paveiksliukai,kuriuos is anksciau turiu ir sitam sijonui pritaikiau

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

user posted image
user posted image

4u.gif laba diena,gal jius man padesite, verysad.gif niekaip neiseina man megzsti apvaliai,kiek reiketu deti akiu,5 metu mergaitei,sijionukui,as dejiau 84 plunksneles rastui pagelbekit pan bukit geros mamytes verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2009 03 12, 12:42)
4u.gif laba diena,gal jius man padesite, verysad.gif niekaip neiseina man megzsti apvaliai,kiek reiketu deti akiu,5 metu mergaitei,sijionukui,as dejiau 84 plunksneles rastui pagelbekit pan bukit geros mamytes verysad.gif

Na paimk siūlų iš kurių megsi, ir pamegzk kokias 10 ar 20 akių, tada pamatuok kiek gaunas cm , p amatuok kokį turimą sijoną ir paskaičiuok kiek tau reikės akių wink.gif O apvaliai mezgama virbalais su valu ax.gif
Atsakyti
QUOTE(Meila @ 2009 03 12, 14:25)
Na paimk siūlų iš kurių megsi, ir pamegzk kokias 10 ar 20 akių, tada pamatuok kiek gaunas cm , p amatuok kokį turimą sijoną ir paskaičiuok kiek tau reikės akių wink.gif O apvaliai mezgama virbalais su valu  ax.gif

as turiu virbalus su vela,bet gal jie per ilga ta viela,nesuprantu,db pamezgiau tas 84 akis ir ten tik lelitei ,mano siulai nera stori jie kaip tiftikas bet ne is plonujiu,o tai turbut reikia pradet megzsti nuo virsaus,
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2009 03 12, 15:32)
as turiu virbalus su vela,bet gal jie per ilga ta viela,nesuprantu,db pamezgiau tas 84 akis ir ten tik lelitei ,mano siulai nera stori jie kaip tiftikas bet ne is plonujiu,o tai turbut reikia pradet megzsti nuo virsaus,

Brangioji, nelabai galima suprasti, kas nesigauna doh.gif
tai su vieliniais virbalais viskas tvarkoj? ta prasme, gaunas į ratuką sujungti? jeigu taip, tai tada pagrindinė problema matyt akių skaičius? najau aukščiau patarė, kad reikia išsimatuoti. pirmiausia mezginio gabaliuką, pvz, 20 akių kiek cm, tada dukters juosmenuką arba kitą sijonuką. jeigu tarkim, tavo mezginuko 20 akių=5 cm, o dukters juosmuo 50 cm, tai tada tau reikia iš viso 200 akių.
geriau mano galva, megzti nuo viršaus, gal netgi viršuje iš kart pamezgant juosmenį kad ir stulpelių rašteliu.
o plunksnelių raštas, tai va toks, kaip žemiau?
tai gali pagal šitą pvz ir megzti su visais platinimais. pasižiūri maždaug nuo kurios vietos pradėti (ne nuo 1-os eilutės, nes schema staltiesės)
ir jeigu nori konkrečios pagalbos, uždavinėk konkretesnius klausimus, nes neaišku kokios pagalbos reikia 4u.gif
QUOTE(bielra @ 2009 01 28, 13:42)

Atsakyti
QUOTE(katuks @ 2009 03 12, 15:12)
Brangioji, nelabai galima suprasti, kas nesigauna doh.gif
tai su vieliniais virbalais viskas tvarkoj? ta prasme, gaunas į ratuką sujungti? jeigu taip, tai tada pagrindinė problema matyt akių skaičius? najau aukščiau patarė, kad reikia išsimatuoti. pirmiausia mezginio gabaliuką, pvz, 20 akių kiek cm, tada dukters juosmenuką arba kitą sijonuką. jeigu tarkim, tavo mezginuko 20 akių=5 cm, o dukters juosmuo 50 cm, tai tada tau reikia iš viso 200 akių.
geriau  mano galva, megzti nuo viršaus, gal netgi viršuje iš kart pamezgant juosmenį kad ir stulpelių rašteliu.
o plunksnelių raštas, tai va toks, kaip žemiau?
tai gali pagal šitą pvz ir megzti su visais platinimais. pasižiūri maždaug nuo kurios vietos pradėti (ne nuo 1-os eilutės, nes schema staltiesės)
ir jeigu nori konkrečios pagalbos, uždavinėk konkretesnius klausimus, nes neaišku kokios pagalbos reikia 4u.gif

nava aciu issiaiskinau,atsiprasau jei nekonkreciai ko paklausiau,db megsiu tik stulpeliu,viena gera kita bloga,o po to ar dar reik dadeti akiu?o gal zinot koki lengvesni rasteli man?labai noriu ismok sijionukus megsti.ACIU 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(irena0901 @ 2009 03 12, 17:09)
nava aciu issiaiskinau,atsiprasau jei nekonkreciai ko paklausiau,db megsiu tik stulpeliu,viena gera kita bloga,o po to ar dar reik dadeti akiu?o gal zinot koki lengvesni rasteli man?labai noriu ismok sijionukus megsti.ACIU 4u.gif

tai čia stulpeliais megsi juosmenį? tai patarimas būtų, megzti dvigubai ilgesnį, ir sulenkus per pusę įverti ten gumytę. tai dukrytei bus patogiau.
o raštelis šitas, na plunksnelių tai nesudėtingas, ir platinti puikiai gaunas. o po stulpelio ar pridėti akių, tai reikai žinoti ko norisi, ar tiesaus sijonuko, ar platėjančio. jei tiesaus, tai gal ir nieko nereikia keisti, o jeigu platėjančio, vėl gi žiūrint kaip, ar palaipsniui, ar iš kart raukto. jei iš kart, tai ir akių pridedam iš kart, o jei palaipsniui, tai ir akys taip pat.
va ta duotoji schema prie balto sijonuko iškart yra su platėjimu. jeigu ką, tai schemoje pateiktas tik vienas motyvas. jeigu tarkim pradėti nuo kokios 54 eilutės, tai ten motyve 13 akių. vadinas jei uždėjusi esi 130 akių, tai bus 10 tokių motyvų-pakartojimų. tai pagal šitą raštą galima ir pradinių akių skaičių pasikoreguoti, t.y. pritraukti prie reikiamo.
na tikiuosi pavyks tau įgyvendinti savo norą. 4u.gif
jei skaitai rusiškai, gal palandžioti po Osinką http://www.club.osinka.ru/forum-27
ten galima rasti ir jau galutinių schemų
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2009 03 06, 14:15)
Absurdas... Tu uz tiek mezgi?
As tai planavau be LTL 250 net i kalbas nesileisti...


Na tiesa pasakius nieko sau g.gif ar ne per daug...
Atsakyti