Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Angora - naturali (ozkeliu) vilna smile.gif smile.gif smile.gif
Atsakyti
[quote=Neerineelee,2009 02 18, 18:35]
PARDUODU!!!
Nertas sijonas is angoros (vilnos) siulu labai siltas ir lengvas liemens plotis 76cm ilgis 50 cm

http://public.fotki....ai/sijonas.html
Atsakyti
[quote=Neerineelee,2009 02 19, 00:56]

Sijonas grazutis wub.gif wub.gif wub.gif Tik va angora nusivyliau verysad.gif Cia neseniai rodziau savo raudona liemene is angoros ,tai taip nusivele, nusipukavo ,kad jokio vaizdo neliko.Teks kaip nors krapstyti ardyti g.gif Gal prie angorinio siulo pridejus koki kita vaizdelis butu kitoks schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(simoselis @ 2009 02 18, 20:46)
Labai grazu thumbup.gif



QUOTE(ADDULE @ 2009 02 18, 22:15)
SAUNUS SIJONUKAS , O IS KOKIU SIULU NERIAI ?


Dėkui.., siūlai Linie 164 Java (medvilnė su viskoze)..
Atsakyti
Manau visi siulai veliasi be isimties, visi tamposi tik kai kas renkasi sintetika, o as renkuosi naturalu malonu silta lengva siula...
na... pas mane nesivelia smile.gif gal as moku nesiot biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Neerineelee: 19 vasario 2009 - 00:22
mergaites, labai atsiprasau, kad buvau prapuolus ir nemaciau, kad buvo uzduota man klausimu blush2.gif . Kadangi jau praejo siek tiek laiko, tai gal jau viska ir pacios issiaiskinote? smile.gif O jei ne, tai pabandysiu kazka papasakot... smile.gif
sios temos 27 puslapi parasiau, kokiu rastu neriau tuos kvadratelius. Nieko niekur nesiuvau, tik pamusala (pirkau "geroj" parduotuvej sijona uz 2 lt, nes buvo l.geras papusalas pasiutas, ji nuardziau ir gavau ko reikia mirksiukas.gif ) . Sijonas neresi labai greit, kai nerdavau paskutine kvadrato eile pynute, tai ta kvadrateli is kart ir kabindavau prie jau esamo. Nusinerdavau tokia juosta kvadratu, kokia reikia ir tada vaseliu prikabindavau prie jau esamos juostos. Pvz. pradedu nuo vieno kvadratelio - praneriu 2 kilpas, tada zemu stulpeliu ineriu i kita jau esamos juostos kvadrateli, tada vel 2 kilpeles ir griztu atgal. Ir taip zigzagu zigzagu aplink biggrin.gif
Kadangi nesugalvojau, kaip kitaip sijona platint (nenorejau kitokiu intarpu, o tik tu paciu kvadrateliu), tai sumasciau, kad darysiu taip. Nuo paties liemens kiekvienoj naujoj juostoj pridedavau po viena kvadrateli. Vaizdas gavosi kaip A raide, ar kaip trapecija, tas pats. Tik pacioj apacioj, kad per daug neisplatint, buvo dvi juostos is vienodo kvadrateliu skaiciaus. Pacia apacia apneriau tiesiog zemais stulpeliais, bet cia skonio reikalas, man rasto jau per akis buvo, tai apacios mandresnes nenorejau.
Nzn, ar aiskiai pasakoju? g.gif smile.gif
O kadangi pats procesas man laaaabai patiko (pradetas sijonas buvo visuomeniniam transporte idant uzmust laika kamsciuose ) , tai sakau, reikes pakartot smile.gif tik kitoki imt kvadrateli, apskritima ar tikampi mirksiukas.gif Cia velgi skonio reikalas, tu motyvu yra begales, galima kazka perdaryt ir sukurt savo (kaip pas mane...)
Taigi - visom sekmes ir aciu uz pagyrimus!!! 4u.gif
Atsakyti
Nu bet cia tai duodat wub.gif Kokios vis gi lietuvaites darbscios ir kurybingos rolleyes.gif
Atsakyti
gal kas turi sito sijono schema? 4u.gif buciau bbbeeeegalo dekinga blush2.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ponia.Popo @ 2009 02 21, 21:28)
gal kas turi sito sijono schema?  4u.gif  buciau bbbeeeegalo dekinga  blush2.gif


Prašom 4u.gif
user posted image
user posted image
Atsakyti
begalo dekui wub.gif
Atsakyti
Kad ir žiema, bet paįvairinimui bigsmile.gif
user posted image
Atsakyti
Gal kas turit šito sijonuko schemą? Būčiau labai dėkinga. smile.gif
user posted image
Atsakyti