Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(Oksiukas @ 2009 02 09, 16:50)
o kaip dėsit pamušalą, kaip kitą sijoną, ar kaip nors prisiūsit? blush2.gif  smile.gif


Nezinau dar, cia mano teta pasidarbuos matyt, nujauciu, kad susius sijoneli is pamusalines medziagos ir prisius prie mano mezginio smile.gif Dar tiksliai nezinau, as cia tik mezgeja, teta rupinsis pasijoniu 4u.gif
Atsakyti
[quote=Mate,2009 01 27, 13:41]
Jusu teismui ax.gif

Mate, labai jau man "įkrito į akį" bigsmile.gif tavo sijonas. Labai norėčiau nusinerti kažką panašaus, bet apima siaubas, kai pagalvoju, kad reikės visas tas atskiras detales susiūti. Pabūk konsultante - gal yra koks būdas šį darbą palengvinti? Nekuomet nesu nėrusi iš atskirų fragmentų blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo pmociute: 10 vasario 2009 - 09:57
[quote=pmociute,2009 02 10, 09:57]
[quote=Mate,2009 01 27, 13:41]
Jusu teismui ax.gif

Mate, labai jau man "įkrito į akį" bigsmile.gif tavo sijonas. Labai norėčiau nusinerti kažką panašaus, bet apima siaubas, kai pagalvoju, kad reikės visas tas atskiras detales susiūti. Pabūk konsultante - gal yra koks būdas šį darbą palengvinti? Nekuomet nesu nėrusi iš atskirų fragmentų blush2.gif
[/quote]


įsikišiu blush2.gif o sunert detalių iš karto negalima?
Atsakyti
[quote=pmociute,2009 02 10, 10:57]
[quote=Mate,2009 01 27, 13:41]
Jusu teismui ax.gif

Mate, labai jau man "įkrito į akį" bigsmile.gif tavo sijonas. Labai norėčiau nusinerti kažką panašaus, bet apima siaubas, kai pagalvoju, kad reikės visas tas atskiras detales susiūti. Pabūk konsultante - gal yra koks būdas šį darbą palengvinti? Nekuomet nesu nėrusi iš atskirų fragmentų blush2.gif
[/quote]

Kai nerinys yra is fragmentu, tai neriant paskutinei eile ta fragmenta reikia prikabinti prie jau numegztu "daliu". smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Mate @ 2009 01 27, 13:41)
Jusu teismui  ax.gif
user posted image

jau kaip grazu thumbup.gif as noreciau tokio juodo bigsmile.gif gal rasteli butu galima gaut? ax.gif
Atsakyti
Mini sijonėlis draugei.. ax.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(jo_jo @ 2009 01 22, 22:57)
pernai, dukrytei, vaidinimui mezgiau "voverytės" sijonėlį. Bet tik dabar prisuruošiau parodyti
user posted imageuser posted image

padekit,noriu tokio sijonuko mergaitei r nemoku net neisivaizduoju kaip megzti verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo jurgjtaaa: 16 vasario 2009 - 22:49
QUOTE(jurgjtaaa @ 2009 02 16, 23:48)
padekit,noriu tokio sijonuko mergaitei r nemoku net neisivaizduoju kaip megzti verysad.gif

labas smile.gif . Papasakosiu kaip dariau: pasirinkau servetėlės raštą kuris man labai patiko, pasižiūrėjau kokio deametro ji yra, ir kokio ilgio bus sijonas. jei megsi visą raštą kaip servetėlės tai sijonas bus labai dideliu saulės kliošu. Todėl pirma nusimezgiau rezinką, paskaičiavau kiek akių ir kiek raportų rašto man reikės ir nuo kurios eilutės megsiu(aš paėmisu tik 6raportus, jei mergaitė didesnė tai savaime suprantama kad jų bus daugiau) virbalai su valu. Tik tokia pražia. O mezgasi greitai, tik visada žimėtis eilutes reik kad nepamestum rašto
tikiuosi kad suprantamai parašiau, jei kas tai klausk, visada padėsiu hi.gif
Atsakyti

PARDUODU!!!
Nertas sijonas is angoros siulu labai siltas ir lengvas liemens plotis 76cm ilgis 50 cm

http://public.fotki..../sijonasss.html
Atsakyti
QUOTE(Labanga @ 2009 02 13, 08:17)
Kai nerinys yra is fragmentu, tai neriant paskutinei eile ta fragmenta reikia prikabinti prie jau numegztu "daliu". smile.gif

ir as taip darau. tada nereikia siuti, o ir visai graziai susijungia
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 16, 16:53)
Mini sijonėlis draugei..  ax.gif

user posted image

Labai grazu thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bielra @ 2009 02 16, 17:53)
Mini sijonėlis draugei..  ax.gif

user posted image

SAUNUS SIJONUKAS , O IS KOKIU SIULU NERIAI ?
Atsakyti