Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Alacka33 ,sijonukas labai labai thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(janike1 @ 2009 01 08, 22:28)
Alacka33 ,sijonukas labai labai  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif


Ačiū smile.gif
Atsakyti
Dar kartą ačiū visoms už gražius žodžius 4u.gif
QUOTE(Olaiva @ 2009 01 08, 13:56)
labai graziai atrodo thumbup.gif na is plonesnio siulo visad daugiau krapstymosi,bet uz tai rezultatas buna  thumbup.gif
as tokiu pat,kaip kazkada rodziausi juodu,tik su violetiniu pamusalu,irgi visur per sventes puosiausi ir labai liuks atrode.juoda bliuskele ir violetine broškė dar buvo smile.gif


Pamačiusi tavo sijonėlį galutinai ir apsisprendžiau, kad tokio noriu. 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 01 07, 14:56)
Dar prieš šventes pabaigiau smile.gif , tai turėjau kuo pasipuošti blush2.gif

user posted image

Visai nesigailiu, kad nėriau iš Maxi siūliukų, nors ir labai abejojau, o daugelis siūlė rinktis storesnius 4u.gif Gavosi toks lengvutis, minkštutis, o svarbiausia puošnus.
Tik tiek , kad siūlų turiu dar dviems tokiems sijonams, tai galvoju, gal kokį švarkėlį prisiderinti g.gif

niuu, labai gražu smile.gif--liuks
Atsakyti
visų darbeliai nuostabūs thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif ir aš radau pas jus idėją kuria pasinaudojau mirksiukas.gif mano mergina išsireikalavo sijonuko bet dar liko matkelis siūlo tai pradėjau ir liemenę ax.gif
sijonėlį jau pasirodom blush2.gif
user posted image
Atsakyti
Labai gražus sijonėlis wub.gif ir spalvytė labai tinka
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2009 01 08, 15:07)
tai ar pagelbės man kas nors kaip susiųti sijoną dailiuoju tuo siuvimu, nežinau ar taip pavadinau unsure.gif

Visos mezgimo gudrybes yra 2007 metų "Rankdarbių kraitelės" spec.leidinyje - mezginių apdaila 4u.gif

Ir visai neseniai mačiau tos siūlės aprašymą šiame forume bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2009 01 09, 14:22)
Visos mezgimo gudrybes yra 2007 metų "Rankdarbių kraitelės" spec.leidinyje - mezginių apdaila  4u.gif

Ir visai neseniai mačiau tos siūlės aprašymą šiame forume bigsmile.gif

o kur matei nu visur ieškau nerandu unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(Ašarėlė @ 2009 01 07, 23:28)
Mergikės, gal užmatėt šito sijonuko raščiuką  blush2.gif  ax.gif ?

user posted image

Pasižvalgyk čia, gal kas tiks raštai su pynėmis ax.gif
Atsakyti
QUOTE(anytė @ 2009 01 09, 15:51)
o kur matei nu visur ieškau nerandu unsure.gif

Aš šitą radau ne SM, bet yra keli susiuvimo būdai. Tas pirmasis turbūt ir yra tas susiuvimas, nes tokios siūlės nesimato.
user posted image
Atsakyti
QUOTE(vogels @ 2009 01 09, 14:18)
visų darbeliai nuostabūs  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif  ir aš radau pas jus idėją kuria pasinaudojau  mirksiukas.gif  mano mergina išsireikalavo sijonuko bet dar liko matkelis siūlo tai pradėjau ir liemenę  ax.gif
sijonėlį jau pasirodom  blush2.gif
user posted image

thumbup.gif koks grazuolis
Atsakyti
vogels- Tavo sijonukas tiesiog super thumbup.gif
As ir pati tokio noreciau.. ax.gif
Atsakyti