Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

labai grazus wub.gif o man visai neatrodo per trumpas, tokios grazios kojos, taio ko jas slept smile.gif
Atsakyti
savo archyvuose užsisaugojau sijonuko apačios idėja. Manau jei visas sijonukas nertas kokiu nors lygiu rašteliu, apacia graziai atrodytu nerta šakute g.gif

user posted image
Atsakyti
merginos pagalbos labai reik help.gif help.gif help.gif . Nusimezgiau sijoną tą pyniuotą, o susiųti gražiai nesigauna gal turit kuri kaip tuo dailiuju siuvimu siųti ar kaip jis ten vadinas blush2.gif
Atsakyti
Dar prieš šventes pabaigiau smile.gif , tai turėjau kuo pasipuošti blush2.gif

user posted image

Visai nesigailiu, kad nėriau iš Maxi siūliukų, nors ir labai abejojau, o daugelis siūlė rinktis storesnius 4u.gif Gavosi toks lengvutis, minkštutis, o svarbiausia puošnus.
Tik tiek , kad siūlų turiu dar dviems tokiems sijonams, tai galvoju, gal kokį švarkėlį prisiderinti g.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 01 07, 14:56)
Dar prieš šventes pabaigiau smile.gif , tai turėjau kuo pasipuošti blush2.gif


Vienas is dailiausiu sio forumo sijonu wub.gif thumbup.gif thumbup.gif Ir nerimas,ir siulu spalva,ir figurai tinka thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(--rita @ 2009 01 07, 13:56)
Dar prieš šventes pabaigiau smile.gif , tai turėjau kuo pasipuošti blush2.gif

labai dailus smile.gif ir pasijonis puikiai priderintas thumbup.gif
Atsakyti
--rita o kiek sunerei siuliuku sijonui ??????????
Atsakyti
--rita sijonas tiesiog nuostabususer posted image
Atsakyti
QUOTE(rasa32 @ 2009 01 07, 14:02)


blush2.gif 4u.gif


QUOTE(linuke_ @ 2009 01 07, 14:04)


4u.gif


QUOTE(sagdo @ 2009 01 07, 14:42)
--rita o kiek sunerei siuliuku sijonui ??????????


Beveik 2 MAXIukus, nežinau atrodo, ten jie po 100g. Net pati nustebau, kad tiek mažai suėjo.

QUOTE(Alacka33 @ 2009 01 07, 14:43)


4u.gif
Atsakyti
Fantastiškai gražu, net seilė ištįso thumbup.gif lotuliukas.gif Vis grįžtu ir grįžtu pažiūrėt g.gif
Atsakyti
Mergikės, gal užmatėt šito sijonuko raščiuką blush2.gif ax.gif ?

user posted image
Atsakyti
Agam,šito ir aš ieškau biggrin.gif Mano didžiojo seilę varvina-teks narpliot doh.gif
Atsakyti