Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

sveikos merginos Turiu labai dideli prasyma gal galit patart kokio modelio galio sijonuka nusimegsti is situ siulu, prie kiaurarasciu megzto megztuko

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Januse @ 2008 12 11, 16:09)
sveikos merginos Turiu labai dideli prasyma gal galit patart kokio modelio galio sijonuka nusimegsti is situ siulu, prie kiaurarasciu megzto megztuko

šios temos 1-2 psl. yra nemažai pavyzdžių, gal kas patiks mirksiukas.gif
Atsakyti


Ziurejau bet tenais visi nerti o as nelabai moku nerti
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Januse: 11 gruodžio 2008 - 16:42
rodau ir aš sijoną smile.gif
pirmą kart nėriau sijoną,tai daug ardžiau,vėl nėriau ir t.t., buvau atidėjusi ilgesniam laikui doh.gif, bet galų gale nunėriau smile.gif tik dar be pasijonio mirksiukas.gif kol kas smile.gif
sijonas
iš arčiau
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 12 17, 18:16)
rodau ir aš sijoną smile.gif
pirmą kart nėriau sijoną,tai daug ardžiau,vėl nėriau ir t.t., buvau atidėjusi ilgesniam laikui doh.gif, bet galų gale  nunėriau smile.gif tik dar be pasijonio mirksiukas.gif kol kas smile.gif
sijonas
iš arčiau

labai fainas, as panasiu rastu suknele nusineriau
Atsakyti
QUOTE(SonataB @ 2008 12 17, 19:29)
labai fainas, as panasiu rastu suknele nusineriau


o kokios spalvos pasukne dejai g.gif aš galvoju kokia kreminę spalvą,kad matytusi raštas g.gif
Atsakyti
o is kokiu siuliuku MIME nerei sijonuka,atsiprasau jei kartosiuos su klausimu...
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 12 17, 19:55)
o is kokiu siuliuku MIME nerei sijonuka,atsiprasau jei kartosiuos su klausimu...


pavadinimo nežinau,nes iš babinos nėriau smile.gif tik sudėtis nurodyta smile.gif
vilna 45
akrilanas 55
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 12 17, 18:41)
o kokios spalvos pasukne dejai g.gif aš galvoju kokia kreminę spalvą,kad matytusi raštas g.gif

suknute- juoda , o pasukne - auksines spalvos, bet tokia keicianti atspalvi
Atsakyti
kokios jūs darbštuolės, šitiek grožybių primezgėt 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(mime @ 2008 12 17, 18:16)
rodau ir aš sijoną smile.gif
pirmą kart nėriau sijoną,tai daug ardžiau,vėl nėriau ir t.t., buvau atidėjusi ilgesniam laikui doh.gif, bet galų gale  nunėriau smile.gif tik dar be pasijonio mirksiukas.gif kol kas smile.gif
sijonas
iš arčiau

Dailus sijonėlis bigsmile.gif
Atsakyti
niu pasirodau ir as savo sijonuka blush2.gif

tik manes nieks taip ir nenufotkino, tai siunciu tokia nuotraukyte doh.gif

user posted image
user posted image
Atsakyti