Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(linuke_ @ 2008 11 06, 15:01)
ačiū, einu skaityti  bigsmile.gif
vakar besikuisdama osinkoje štai kokį panašų radau
user posted image

mergaites , kiek kainuotu toki sijona numegst? 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(venita @ 2008 12 09, 09:26)
Gal vertėtų patylėt, bet kad jau vaikystę savo prisiminiau...  ax.gif Pamenu man labai nepatikdavo dovanų gauti rūbus. Atsimenu kažkada iš krikštatėvių gavau tokį raudoną megztinį. Visi šokinėjo aplink koks gražus, kaip man dabar šiltą bus, o aš žiūrėjau kreivai ir galvojau: geriau jau žaislą kokį būtų padovanoję.... Aišku, gal ne visi vaikai tokie nepraktiški kaip kad aš buvau  blush2.gif

cia bus prie pagrindines dovanos prideta, bet jai patinka gauti ruba o jei dar kas pagiria tai mirk is juoko biggrin.gif kaip pradeda maivytis nors jai dar bus tik 3metukai
Atsakyti
QUOTE(saulxx @ 2008 12 09, 11:03)
cia bus prie pagrindines dovanos prideta, bet jai patinka gauti ruba o jei dar kas pagiria tai mirk is juoko biggrin.gif  kaip pradeda maivytis nors jai dar bus tik 3metukai

Sauluxx, labai gražus sijonukas thumbup.gif
O dėl vaikų reakcijos, ti juk visi jie skirtingi ir žinai maždaug ar patiks jam tokia dovana ar ne smile.gif Mano mažulei ir trys metai bus, bet labai patenkinta kai dovanų gauna kokį rūba, o jei dar ir pagyrų susilaukia tai aplamai krykštauja iš laimės bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(assyte @ 2008 12 09, 10:31)
mergaites , kiek kainuotu toki sijona numegst? 4u.gif

ei mergaite smesgejeles, kiek kainuotu toki sijonuka numegst? prasau parasykit i AZ, nes asjo laaaabai noriu 4u.gif
Atsakyti
assyte, domėkis skelbimų temoj , kas mezga/neria pagal užsakymus mirksiukas.gif
Atsakyti
Rodausi sijoniuką, nors dar ir netvarkytas ax.gif blush2.gif nes lengviau sijoną numegzt nei pamušalą paskui pagamint blink.gif rolleyes.gif
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Ristina: 11 gruodžio 2008 - 11:02
QUOTE(Ristina @ 2008 12 11, 09:01)
Rodausi sijoniuką, nors dar ir netvarkytas ax.gif  blush2.gif nes lengviau sijoną numegzt nei pamušalą paskui pagamint blink.gif  rolleyes.gif
user posted image

nerodo schmoll.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 11, 11:01)
Rodausi sijoniuką, nors dar ir netvarkytas ax.gif  blush2.gif nes lengviau sijoną numegzt nei pamušalą paskui pagamint blink.gif  rolleyes.gif
user posted image

Zinok ir man taip.Turiu nurezgus sijona jau gal antra savaite laukia,kada susimylesiu ir pamusala suorganizuosiu ax.gif kazkaip noriu jau su visu "vaizdu" tsakant pasirodyt
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 11, 11:01)
Rodausi sijoniuką, nors dar ir netvarkytas ax.gif  blush2.gif nes lengviau sijoną numegzt nei pamušalą paskui pagamint blink.gif  rolleyes.gif
user posted image

nu labai norisi pažiūrėti, bet nerodo unsure.gif
Atsakyti
Na, čia man patiko blink.gif kaži kaip ta nuotrauka dingo g.gif
pakartosiu blush2.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 11, 13:11)
Na, čia man patiko  blink.gif  kaži kaip ta nuotrauka dingo g.gif
pakartosiu  blush2.gif

nu tikrai labai labai fainas bigsmile.gif
o įdomu čia megzta nuo apačios ar nuo viršaus g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 11 gruodžio 2008 - 13:46
Pradžioj numezgiau juosmens juostą, o tada surinkau akis ant juostos vieno šono, ir mezgiau žemyn bigsmile.gif
Na, mačiau osinkoj mezga ir nuo apačios bigsmile.gif
Atsakyti