Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

Na jau sijonukų grožis wub.gif , o dar kai ir figurytė thumbup.gif
Atsakyti
Linuke, negaliu atsigrozeti sijonuku. wub.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif

Bandysiu. bigsmile.gif

Tik norejau paklausti, ar ne kieta ant tu pyniu ar spurgeliu kokiu sedeti??? blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(edinka @ 2008 12 04, 22:15)
Na jau sijonukų grožis  wub.gif , o dar kai ir figurytė  thumbup.gif

tai prašom kokį nisinarplioti mirksiukas.gif nes pačios figurytė priekaisštų irgi neturi ax.gif biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(linole @ 2008 12 04, 22:28)
Linuke, negaliu atsigrozeti sijonuku.  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bandysiu.  bigsmile.gif

Tik norejau paklausti, ar ne kieta ant tu pyniu ar spurgeliu kokiu sedeti???  blush2.gif

Ne kieti tie spurgeliai gaunasi, pati mezgu ir nemanau kad jausis mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(naiste777 @ 2008 12 04, 20:07)
linuke_, labai ačiū už paaiškinimus, dabar viskas susidėliojo, kaip čia kas turi būti. Ypač ta foto padėjo. Ačiū dar kartą.

bus labai įdomu pamatyti rezultatą bigsmile.gif

QUOTE(_Aurute_ @ 2008 12 04, 20:34)
linuke,tu man dar paaiskink pleaase.Kas kiek eiliu reikia taip eiles nedamegsti,kiek mazdaug eiliu reikia iki galo megzti,na mazdaug proporcijas.Ar cia tik pora kartu (priekiui ir tiek pat uzpakaliui )taip su eilem zaisti.nes as tokio irgi noriu.......nerealiai tavo sijonukas atrodo

aš mezgiau taip:
keturios eilės pilnos nuo apačios iki viršaus
sekančią eilę, pradėtą nuo sijono apačios, mezgu iki kol išmezgu du rombus tada apsisuku ir mezgu iki sijono apačios
tada vėl apsisuku ir išmezgu tik apatinį ir rombą ir pynę, vėl apsisuku išmezgu iki sijono apačios
tada apsisuku ir išmezgu jau visą pilną eilę
tada vėl pilnos keturios eilės ir kartoti nuo pradžių.

ties liemeniu mezginio plotis maždaug du kart mažesnis nei mezginio (sijono) apačioje.

Patarčiau megzti raštą nuo tos vietos, kur yra rombų susiaurėjimai (kaip toj nuotraukoj iš Osinkos). Nes aš pradėjau megzti nuo plačiausios vietos ir truputį blogai apsiskaičiavau, tai kartais tekdavao išmegzti ne keturias pilnas eiles, o aštuonias, t.y. praleisti vieną platinimą, nes kitaip tie du rombai nebūtų vienodai mezgęsi.

Jei vis tiek nieko nesupratot ką parašiau, klauskit ax.gif

QUOTE(linole @ 2008 12 04, 22:28)
Linuke, negaliu atsigrozeti sijonuku.  wub.gif  4u.gif  4u.gif  4u.gif

Bandysiu.  bigsmile.gif

Tik norejau paklausti, ar ne kieta ant tu pyniu ar spurgeliu kokiu sedeti???  blush2.gif

4u.gif

Visiškai nieko nesijaučia. Labai malonus nešioti sijonukas. Iš visų tik pagyras klausau bis.gif

Tik, kaip rašiau neapsisprendžiu dėl pasijonio g.gif nes truputį išsisėdi užpakalis blush-anim-cl.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo linuke_: 05 gruodžio 2008 - 11:12
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 05, 12:11)
bus labai įdomu pamatyti rezultatą  bigsmile.gif
aš mezgiau taip:
keturios eilės pilnos nuo apačios iki viršaus
sekančią eilę, pradėtą nuo sijono apačios, mezgu iki kol išmezgu du rombus tada apsisuku ir mezgu iki sijono apačios
tada vėl apsisuku ir išmezgu tik apatinį ir rombą ir pynę, vėl apsisuku išmezgu iki sijono apačios
tada apsisuku ir išmezgu jau visą pilną eilę
tada vėl pilnos keturios eilės ir kartoti nuo pradžių.

ties liemeniu mezginio plotis maždaug du kart mažesnis nei mezginio (sijono) apačioje.

Patarčiau megzti raštą nuo tos vietos, kur yra rombų susiaurėjimai (kaip toj nuotraukoj iš Osinkos). Nes aš pradėjau megzti nuo plačiausios vietos ir truputį blogai apsiskaičiavau, tai kartais tekdavao išmegzti ne keturias pilnas eiles, o aštuonias, t.y. praleisti vieną platinimą, nes kitaip tie du rombai nebūtų vienodai mezgęsi.

Jei vis tiek nieko nesupratot ką parašiau, klauskit ax.gif
4u.gif

Visiškai nieko nesijaučia. Labai malonus nešioti sijonukas. Iš visų tik pagyras klausau bis.gif

Tik, kaip rašiau neapsisprendžiu dėl pasijonio g.gif nes truputį išsisėdi užpakalis blush-anim-cl.gif

atsiprasau jei pasikartosiu 4u.gif ,o is kokiu siulu mezgei sijonika 4u.gif ax.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 12 05, 12:37)
atsiprasau jei pasikartosiu 4u.gif ,o is kokiu siulu mezgei sijonika 4u.gif  ax.gif

iš pusvilnės smile.gif pavadinimo nepasakysiu, nes radau pas mamą dar nuo tarybinių laikų likusių biggrin.gif Maždaug 36 dydžiui sunaudojau 400 gr.
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 05, 13:40)
iš pusvilnės smile.gif pavadinimo nepasakysiu, nes radau pas mamą dar nuo tarybinių laikų likusių  biggrin.gif Maždaug 36 dydžiui sunaudojau 400 gr.


Aciu uz visus patarimus. 4u.gif smile.gif
Ta sijonuka buvau pernai radusi, bet niekaip nesumasciau, kaip ji galima butu megsti. Taigi, lieka pabaigti skraiste, na, ir dar eileje megstukas vaikui. O veliau jau zinau, kas bus mezgamas. thumbup.gif

Del pasijonio-nemanau, kad labai persvieciamas tas megstas sijonas yra? g.gif Deciau paprasciausia pamusaline medziaga ko gero...
Kai neriau populiaruji VS sijona, pirkau pasijoniui skuduryne sijona toki nestora is idomios fakturos medziagos ir ta sijona pritaikiau vietoje pamusalo. Juk VS sijono skyles dideles, todel nori nenori pasijonis turi buti grazus. O siam, manau, tiktu paprasciausia pamusaline medziaga... bigsmile.gif

Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 05, 13:40)
iš pusvilnės smile.gif pavadinimo nepasakysiu, nes radau pas mamą dar nuo tarybinių laikų likusių  biggrin.gif Maždaug 36 dydžiui sunaudojau 400 gr.

aciu LINUKE smile.gif
Atsakyti
Sveikos, mezgejos. Labai noriu nusimegzti "gofruota" sijona. Turiu keleta megztu masina, bet zinau kad galima ir rankomis. Gal kuri nors zino kaip? ax.gif Ir besizvalgydama po jusu grozius maciau (deja nepamenu kur blush2.gif ) vaikiska lyg tai oranzini, tokiais zigzagais numegzta sijonuka. Nu as jau senai, senai ne vaikas, bet irgi tokio noriu. Nu su iskalba man ne kas doh.gif , bet gal kas nors, ka nors suprato..? Is anksto DIIIIDELIS aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 05, 09:11)
bus labai įdomu pamatyti rezultatą  bigsmile.gif
aš mezgiau taip:
keturios eilės pilnos nuo apačios iki viršaus
sekančią eilę, pradėtą nuo sijono apačios, mezgu iki kol išmezgu du rombus tada apsisuku ir mezgu iki sijono apačios
tada vėl apsisuku ir išmezgu tik apatinį ir rombą ir pynę, vėl apsisuku išmezgu iki sijono apačios
tada apsisuku ir išmezgu jau visą pilną eilę
tada vėl pilnos keturios eilės ir kartoti nuo pradžių.

ties liemeniu mezginio plotis maždaug du kart mažesnis nei mezginio (sijono) apačioje.

Patarčiau megzti raštą nuo tos vietos, kur yra rombų susiaurėjimai (kaip toj nuotraukoj iš Osinkos). Nes aš pradėjau megzti nuo plačiausios vietos ir truputį blogai apsiskaičiavau, tai kartais tekdavao išmegzti ne keturias pilnas eiles, o aštuonias, t.y. praleisti vieną platinimą, nes kitaip tie du rombai nebūtų vienodai mezgęsi.

Jei vis tiek nieko nesupratot ką parašiau, klauskit ax.gif
4u.gif

Visiškai nieko nesijaučia. Labai malonus nešioti sijonukas. Iš visų tik pagyras klausau bis.gif

Tik, kaip rašiau neapsisprendžiu dėl pasijonio g.gif nes truputį išsisėdi užpakalis blush-anim-cl.gif

diiiiiidelis aciu uz paaiskinimus aciuks.gif reikes ardyt ka pradejus(kitoki nusiziurejus buvau) ir pradesiu si .uzkabliavo mane tas tavo sijonukas (bet turbut kol baigsiu megzti ir ziema pasibaigs hihihi.gif )
Atsakyti
Linuke-,va dar vienas klausymas atsirado,o tu sone koki uztrauktuka siuvai,nes mastau kaip liemes ploti per gabaritus prakisti reikes(jei be uztrauktuku sone ir pan)
Atsakyti