Įkraunama...
Įkraunama...

Sijonai

QUOTE(linuke_ @ 2008 12 03, 15:37)
bandau papaišyti, kaip mezgiau. Nu nemoku aiškiai išaiškinti  blush2.gif

user posted image

Sijonui uždėjau apie 120-140 akių. Tiksliai nepamenu

tai vadinasi kur raudona trumpa linija tai tem daugmaz apsisuki ir gryzti atgal todel ir gaunasi apacioj placiau g.gif
Atsakyti
linuke_, jėga, puiku, fantastika, be žodžių, nepakartojama (niu bandysiu pakartoti smile.gif ). Aš jį jau seniai nusižiūrėjusi buvau, galvojau megzti iš kelių dalių, niu kiekvieną juostą skirtingo ilgio ir paskui viską susiūti. Bet dabar tai aišku, kaip čia reik viską daryti. O kaip paskui raštai sueina taip siaurinant, ar nelieka kokia pynė ne pilna toj siaurojoj vietoj? turbūt aiškiai paklausiau?
Atsakyti
Rodausi ir aš ką tik pabaigtą sijoniuką blush2.gif
user posted image
viena pusė
user posted image
kita pusė
Atsakyti
sijonas thumbup.gif
as savo dukryteitoki nurejau nunerti rudenelio sventei bet niekaip neprisiruosiau ,
RISTINA saunus darbas thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(linuke_ @ 2008 12 03, 17:41)
aciuks.gif

taip taip. Tos raudonos linijos reiškia iki kur mezgiau eilę. Neišmegztas akis tiesiog palieki ant virbalo, mezginį apsuki ir mezgi toliau į kitą pusę smile.gif
Tikiuosi kas nors paaiškėjo  doh.gif



ačiū.
Atsakyti
Ristina labai fainas sijonaitis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(sagdo @ 2008 12 03, 17:11)
tai vadinasi kur raudona trumpa linija tai tem daugmaz apsisuki ir gryzti atgal todel ir gaunasi apacioj placiau g.gif

taip ok.gif

QUOTE(naiste777 @ 2008 12 03, 18:15)
linuke_, jėga, puiku, fantastika, be žodžių, nepakartojama (niu bandysiu pakartoti  smile.gif ). Aš jį jau seniai nusižiūrėjusi buvau, galvojau megzti iš kelių dalių, niu kiekvieną juostą skirtingo ilgio ir paskui viską susiūti. Bet dabar tai aišku, kaip čia reik viską daryti. O kaip paskui raštai sueina taip siaurinant, ar nelieka kokia pynė ne pilna toj siaurojoj vietoj? turbūt aiškiai paklausiau?


šiaip tai visai nesudėtingas mirksiukas.gif tikrai lengvai pakartojamas rolleyes.gif

va dar įdedu iš osinkos išsisaugotą foto
user posted image
Šita nuotrauka padėjo pagauti pagrindinę mintį: apatinis rombas turi būti didesnis iš daugiau eilių, tam, kad apačioj mezgant daugiau eilių ir viršuje ir apačioje gautųsi vienodai tų rombų. Toj eilėj, kur yra plačiausia viršutinio rombo eilė ir apatinio turi būti plačiausia.
O pynes tai taip neapsiskaičiavus mezgiau, bet pasisekė, kad paskutinis sukryžiavimas gavosi tik keliom eilėm platesnis rolleyes.gif

QUOTE(Ristina @ 2008 12 03, 20:22)
Rodausi ir aš ką tik pabaigtą sijoniuką  blush2.gif

gražus sijoniukas thumbup.gif
man tie iš gabalėlių susiūti - nerealūs. Jaučiu niekada nesirysčiau megzti blush2.gif
Atsakyti
Ristina, labai gražu bigsmile.gif
Atsakyti
QUOTE(Ristina @ 2008 12 03, 21:22)

kita pusė


Labai labai grazus sijonukas. thumbup.gif Ir as apie toki vis pagalvoju. ax.gif Tik iskilo klausimas ar ji nera labai sunkus? Juk siulai nera plonuciai, o lapeliu prisideda daug. g.gif
Atsakyti
Ačiū, merginos už gerą žodį 4u.gif 4u.gif 4u.gif
~saulyte~, kad nelabai sunkus sijonas g.gif kaip ir visi šilti g.gif
Mezgu kitą sijoną, tai jis man daug sunkesnis už "klevinį" g.gif
Atsakyti
linuke_, labai ačiū už paaiškinimus, dabar viskas susidėliojo, kaip čia kas turi būti. Ypač ta foto padėjo. Ačiū dar kartą.

Ristina labai puikus sijonas, toks tikrai rudeniškas. niu man neina pagal orą žiemai nusiteikti...........
Atsakyti
linuke,tu man dar paaiskink pleaase.Kas kiek eiliu reikia taip eiles nedamegsti,kiek mazdaug eiliu reikia iki galo megzti,na mazdaug proporcijas.Ar cia tik pora kartu (priekiui ir tiek pat uzpakaliui )taip su eilem zaisti.nes as tokio irgi noriu.......nerealiai tavo sijonukas atrodo
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo _Aurute_: 04 gruodžio 2008 - 20:36