Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

Aš taip pat nieko nemokėjau anksčiau g.gif
jei dar reikia galiu ištraukti schemą..
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 02 06, 13:45)
Aš taip pat nieko nemokėjau anksčiau g.gif
jei dar reikia galiu ištraukti schemą..


pabandysiu prisiregistrint gal leis..jei ne tada prasysiu jusu pagalbos blush2.gif

Pabandziau..nu rimtai liepia sms atsiust kuris kainuos 10lt doh.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Daisiuke: 06 vasario 2009 - 13:59
QUOTE(Daisiuke @ 2009 02 06, 14:11)
sveikos..gal kuri nors turi prisijungima sitame puslapyje? mano bendradarbe gaili 10 lt registracijai  lotuliukas.gif o kazkoki paveiksleli is gelyciu susirado  blush2.gif

http://stitchfanclub...terfly/page/22/

jau gal koki menesi praso registracijos mokescio doh.gif as irgi dar spejau prisiregistruoti kol dar nereikejo moketi thumbup.gif superinis psl
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2009 02 06, 14:56)
Pabandziau..nu rimtai liepia sms atsiust kuris kainuos 10lt  doh.gif

tai parašyk koks tiksliai paveiksliukas ir kur atsiųsti smile.gif
Atsakyti
As labai atsiprasau merginos, zinau kad 100 kartu jau klausta ir prasyta, bet jei kam nesunku priminkit kur ieskoti DMC Somebunny to love, dizaino zuikuciu - labai uzsinorejau blush2.gif
Atsakyti
yra čia...
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 02 06, 15:15)


labai labai aciu aciuks.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 02 06, 14:04)
tai parašyk koks tiksliai paveiksliukas ir kur atsiųsti  smile.gif


http://stitchfanclub...terfly/page/11/

va cia yra numeriukas paveiksliuko C221 (c tai ta rusiska, nezinau kaip parasyt gal U 221) toks medelis su melynais ziedukais..

busiu labai labai dekinga blush2.gif tiksliau mano bendradarbe labai labai dekinga rolleyes.gif

o atsisut jei galima daisiuke@gmail.com
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2009 02 06, 15:59)
http://stitchfanclub...terfly/page/11/
va cia yra numeriukas paveiksliuko C221 (c tai ta rusiska, nezinau kaip parasyt gal U 221) toks medelis su melynais ziedukais..

išsiunčiau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 02 06, 15:17)
išsiunčiau  4u.gif


labai abai aciu..jau gavau, atsidariau..labai faina schemute, aiski..jauciu man paciai riekes nepagailet 10 lt ir prisijungt kada pasisniukstinet..tik akd kaip supratau ten vienas prisijungimas tiek kainuoja..siaubas doh.gif

dar karteli aciu..mano bendradarbe jau atsispausdino sake siandien pirks siulus ir imsis darbo mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(Daisiuke @ 2009 02 06, 16:28)
labai abai aciu..jau gavau, atsidariau..labai faina schemute, aiski..jauciu man paciai riekes nepagailet 10 lt ir prisijungt kada pasisniukstinet..tik akd kaip supratau ten vienas prisijungimas tiek kainuoja..siaubas  doh.gif

dar karteli aciu..mano bendradarbe jau atsispausdino sake siandien pirks siulus ir imsis darbo  mirksiukas.gif

smagu, kad galėjau padėt mirksiukas.gif

bet baisu, jei jie dabar tokius mokesčius už schemas užsiprašys g.gif man kolkas leidžia bet ką siųstis..tai gal 10 lt tik vienkartinis mokestis g.gif
Atsakyti
QUOTE(tyli_tyla @ 2009 02 06, 15:44)
smagu, kad galėjau padėt  mirksiukas.gif

bet baisu, jei jie dabar tokius mokesčius už schemas užsiprašys  g.gif man kolkas leidžia bet ką siųstis..tai gal 10 lt tik vienkartinis mokestis  g.gif


butent..na tikiuosi vienkartinis..tai tada negaila tu 10lt..bet kiekviena karta moket tai absurdas.. doh.gif
Atsakyti