Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(e.meskine @ 2009 02 02, 12:49)
nu grozis  clap.gif  nu pasaku pasaka  thumbup.gif  thumbup.gif  thumbup.gif
Papildyta:
as galvojau taip padaryti tevam su sidabriniu vestuviu proga, paimciau ju vestuviu nuotrauka  nuskenuociau  ir gal iseitu schemute???  unsure.gif


Tikrai patariu daryti paveikslą iš nuotraukos. Tėvai bus labai patenkinti ir nustebę - juk visgi tokį paveikslą gali gauti tikrai ne kiekvieną dieną smile.gif

Aš savo būsimiems uošviams Kalėdų proga tokį padovanojau, tai tikrai nustebę buvo smile.gif

Čia palyginimui paveikslas ir pati nuotrauka:
http://public.fotki....jimas-kryzeliu/

Atsakyti
as ir siunciuosi programele sia
Papildyta:
liuks as vakar si darbeli ir maciau thumbup.gif tai atsigulusi ir sugalvojau galbut ir man taip pabandyti
Papildyta:
Merkyte, turiu saulegrazu lauka schema
Atsakyti
QUOTE(e.meskine @ 2009 02 02, 13:10)
as ir siunciuosi programele sia
Papildyta:
liuks as vakar si darbeli ir maciau thumbup.gif  tai atsigulusi ir sugalvojau galbut ir man taip pabandyti
Papildyta:
Merkyte, turiu saulegrazu lauka schema


O kaip puiku, gal galėtum atsiųsti į el. paštą? emerkyte2002@yahoo.com

Kur Vilena_snow vakar pateikė nuorodą internete, tai ten schema per mažu formatu nuskanuota ir beveik nieko įžiūrėt neina... sad.gif
Atsakyti
issiunciau..gal bus gerai thumbup.gif thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Merkyte @ 2009 02 02, 14:14)
Kur Vilena_snow vakar pateikė nuorodą internete, tai ten schema per mažu formatu nuskanuota ir beveik nieko įžiūrėt neina... sad.gif

Oj, sorry blush2.gif kazkaip net nepaziurejau.
Atsakyti
QUOTE(Vilena_snow @ 2009 02 02, 14:06)
Oj, sorry  blush2.gif  kazkaip net nepaziurejau.


Niekis, vis tiek ačiū, kad stengeisi smile.gif
Atsakyti
mergaitės o darant schemą su ta programa kiek tų spalvų parinkti ir kaip nustatyti kad dydis būtų apie 21x30 kažkur? Kur yra "Units" tai gal cm padaryt ir įrašyt kiek aš ten noriu ar kaip? nesusigaudau aš ten doh.gif verysad.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 02 02, 15:47)
mergaitės o darant schemą su ta programa kiek tų spalvų parinkti ir kaip nustatyti kad dydis būtų apie 21x30 kažkur? Kur yra "Units" tai gal cm padaryt ir įrašyt kiek aš ten noriu ar kaip? nesusigaudau aš ten  doh.gif  verysad.gif  blush2.gif


Aga, kur units pasidarai cm ir pasidarai, kokio dydzio paveiksliuko nori, paskui next ir pasienki siulu rusi ir kiek nori spalvu kad butu smile.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 02 02, 16:47)
Aga, kur units pasidarai cm ir pasidarai, kokio dydzio paveiksliuko nori, paskui next ir pasienki siulu rusi ir kiek nori spalvu kad butu smile.gif

labai ačiū 4u.gif
Atsakyti
gal kas turite ar uzmatete kur kokiu mazu varlyciu schemuciu g.gif
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2009 02 01, 23:39)
Čia lyg ir nebloga kokybė unsure.gif

aha, šį buvau žiūrėjus, bet pasirodė neryšku. dabar pamačiau, kad ten pasididinti galima - tai tiks smile.gif dėkui Insomnia.
Atsakyti
QUOTE(Varliuke @ 2009 02 02, 20:06)
gal kas turite ar uzmatete kur kokiu mazu varlyciu schemuciu  g.gif


Varlytes 4u.gif
Atsakyti