Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(amiyra @ 2009 01 26, 21:03)
panos kokie cia siulai : 59,38,47,301,302,338,175,142,1089.....?  blush2.gif


as kaip tik renkuos paveikslui Anchor siulus .. numeriai panasus g.gif o prie siulu nenurodyta siulu firma? g.gif
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 01 27, 10:51)
as kaip tik renkuos paveikslui Anchor siulus .. numeriai panasus  g.gif  o prie siulu nenurodyta siulu firma?  g.gif

jau radau Anchor cia smile.gif o prie schemos nieko parasyta nebuvo bet pagal konvertavima tai tinka smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 26, 22:27)
Na aš taip pat ieškojau seniau abstrakcijų schemų, tai tikrai jų gausa nėra didelė  schmoll.gif


bigsmile.gif tai gal radai ką nors padoraus ir galėtum pasidalinti ax.gif
Atsakyti
buvau užsidegus kažką išsiuvinėt iš abstrakcijų, bet kai pradėjau ieškot tai ir noras dingo doh.gif nes nieko neradau ko norėčiau ( kaip gali rast kai pati nežinau net ko noriu lotuliukas.gif )
Atsakyti
Merginos, gal teko matyti šios schemutės raktą? Kažkaip čia jis nukirptas
user posted image
(laurajanciene@yahoo.com)

Jau ačiū, Brėkšta padėjo rasti 4u.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo laujus: 27 sausio 2009 - 12:59
Siek tiek abstrakciju
Atsakyti
Gal kas turit ar žinot kur galima rasti ką nors su žvejyba, kad paveiksliukas tiktų žvejui ax.gif (tik ne Nimue žvejys ax.gif ) siman.laura@yahoo.com 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(lizarde @ 2009 01 27, 14:20)


Ačiū 4u.gif Gal iš šių ir išsirinksiu smile.gif
Atsakyti
merginos gal žinote kur yra pirkti tokių ar panašių laikiklių? g.gif noriu panaudoti darant ūgio matuoklį http://fotoforum.gaz...,0,1563728.html
Atsakyti
anksčiau reikėjo kažkam - knygų skirtukai 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(dinana @ 2009 01 26, 14:33)
ačiū visoms už patarimus.o didžiausias dėkui milkai@ iš jūsų duotų saitų prisirinkau pakankamai tulpių schemų,dabar jau galėsiu kibt į darbą.

Aš turiu tas tulpes iš siuvinėju kryželiu, jeigu reikia galiu atsiųst į el.paštą mirksiukas.gif
Atsakyti
Truputį ne į temą, bet kadangi čia skaito siuvinėtojos, tai ieškau pagalbos ax.gif
Gal kas iš kauniečių norėtų prisijungti prie užsakymo iš el.pard auksaranke.net bigsmile.gif DMC siūliukai ten po 1.59lt thumbup.gif jau radau kas nori prisijungt,bet dar ko nors reiktų kad nekainuotų siuntimas ax.gif norinčios prašau man rašyt až iki ryt vakaro 4u.gif
Atsakyti