Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

Gal kas turit nuoroda i Margaret Sherry katiniukus tokius mielus? Ne tuos, kurie ten sokineja ant uodegu, o tokius svelnius, vaikiskus.
Ir dar drugeliu schemu...
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 22, 21:52)
Sveikos mergaitės  smile.gif  norėčiau paprašyti gal kuri turite tokių kreivų nameliukų schemelių? Neturiu pavyzdžio, bet gal kuri suprasite apie ką kalbu, tokie spalvoti, kreivasieniai nameliukai...  ax.gif  jei kuri turite tai: tita7@zebra.lt iš anksto ačiū  4u.gif

apie tokius kalbejai? reikia paieskoti internete kazkur maciau.... gal www.stitchfanclub.com g.gif
user posted image
Atsakyti
taip apie tokius 4u.gif o jų kažin daugiau būna ar tik šitie? ax.gif ar yra kaip kolekcija visa? blush2.gif beje tame puslapyje www.stitchfanclub.com tai jų nėra verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 23 sausio 2009 - 11:24
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 23, 12:15)
taip apie tokius  4u.gif  o jų kažin daugiau būna ar tik šitie?  ax.gif  ar yra kaip kolekcija visa?  blush2.gif beje tame puslapyje www.stitchfanclub.com tai jų nėra  verysad.gif

Ju daug yra. Virs 50 tai tikrai. Va CIA gali paziureti kokiu yra. Tik schemu reikia ieskoti kitur. Jei issirinksi kurio nori, as paziuresiu gal turiu.

Papildyta:
QUOTE(kiskiene @ 2009 01 22, 22:33)
Gal kas turit nuoroda i Margaret Sherry katiniukus tokius mielus? Ne tuos, kurie ten sokineja ant uodegu, o tokius svelnius, vaikiskus.
Ir dar drugeliu schemu...

VA
VA
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 23, 12:15)
taip apie tokius  4u.gif  o jų kažin daugiau būna ar tik šitie?  ax.gif  ar yra kaip kolekcija visa?  blush2.gif beje tame puslapyje www.stitchfanclub.com tai jų nėra  verysad.gif

acha, nera blush2.gif vakar dar perziurejau si psl
Atsakyti
Labai ačiū Dvi už nuorodėlę 4u.gif bet va dabar bėda su išsirinkimu, tiek tų nameliukų ten daug doh.gif ir visi tokie gražūs doh.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 23, 13:55)
Labai ačiū Dvi už nuorodėlę  4u.gif  bet va dabar bėda su išsirinkimu, tiek tų nameliukų ten daug  doh.gif  ir visi tokie gražūs  doh.gif

Siuvinek visus tongue.gif
Atsakyti
Kiskiene kaciukus MS turiu visus, tik duotoj nuorodoj dar ne visi sudeti. Bet manau rasi, kas patiks.
http://s38.photobuck.....ku kolekcija/

Namuku kolekcija irgi turiu kokiu 50, jei dar truks kokiu iki pilnos laimes:) Man dar patinka graikiskas langas ir jo geliu bei sirduciu puodai.
Atsakyti
lotuliukas.gif gal nea, o jau ir šiaip įdėmiau įsižiūrėjus pradedu abejoti ar sugebėsiu ir ar turėsiu tiek kantrybės ax.gif nes tų "apvedžiojimų" ten tai vaje vaje kiek doh.gif
Atsakyti
na mergaitės parašysiu sąrašą kurių nameliukų noriu lotuliukas.gif jei netyčia ar tyčia kuri turite su didžiausiu dėkingumu priglausčiau ir aš tas schemeles ax.gif tita7@zebra.lt o norėčiau štai šių: Secret Gardens 1 & 2; Venice Palazzo III; Handmade Houses of Provence; širdelių puokštė; ir tie namukai kur pro langelį matosi (4 paveiksliukai). Na tai tiek tų mano norų lotuliukas.gif nepasikuklinau, bet juk Dvi ir siūlė siuvinėt visus, tik aš truputį sumažinau namukų skaičių biggrin.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 23, 14:27)
na mergaitės parašysiu sąrašą kurių nameliukų noriu  lotuliukas.gif  jei netyčia ar tyčia kuri turite su didžiausiu dėkingumu priglausčiau ir aš tas schemeles  ax.gif  tita7@zebra.lt o norėčiau štai šių: Secret Gardens 1 & 2; Venice Palazzo III; Handmade Houses of Provence; širdelių puokštė; ir tie namukai kur pro langelį matosi (4 paveiksliukai). Na tai tiek tų mano norų  lotuliukas.gif  nepasikuklinau, bet juk Dvi ir siūlė siuvinėt visus, tik aš truputį sumažinau namukų skaičių  biggrin.gif

Turiu visus, iki vakaro atsiusiu.
Atsakyti
būsiu be galo be krašto dėkinga 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti