Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

Nesudetingos vaikiskos linksmos schemutes smile.gif

http://smallselena.g...eature=mainlist
Atsakyti
Svikutes 4u.gif

Gal netyčia kuri turite šių mažų drambliukų ryškią schemutę?
Būčiau labai dėkinga 4u.gif
Įmanoma aišku ir iš šitos kaip nors išsižiūrėt, bet smagiau būtų ryški.. rolleyes.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(kiskiene @ 2009 01 20, 09:17)
Mielosios, pamečiau schemą - atsispausdinau, bet negaliu atrinkti backstitcho...Gal kas žinot, kur vėl ją rasti?
DMC Little Rose

Turiu nusipirkus rinkinį ir nuskanavus schemą. Jei parašytum emailą, atsiųsčiau smile.gif
Atsakyti
Gal kas turite nedidelių angelėlių maždau 80x80 kryželių? Bet ne per daug vaikiškų. Dėkis wub.gif
Atsakyti
QUOTE(HappyLadybird* @ 2009 01 21, 14:23)
Gal kas turite nedidelių angelėlių maždau 80x80 kryželių? Bet ne per daug vaikiškų. Dėkis  wub.gif


mažiukus turiu tik tokius, man rodos jie vaikiski biggrin.gif
user posted image

dar tokius
user posted image
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Čerčikas: 21 sausio 2009 - 17:25
QUOTE(Čerčikas @ 2009 01 21, 19:21)
mažiukus turiu tik tokius, man rodos jie vaikiski  biggrin.gif
user posted image

dar tokius
user posted image

vaikiški, bet laaaabai gražūs. Man tiks. Jeigu galite atsiųskite abiejus happy.ladybird@yahoo.com wub.gif

uuups. Parašiau iš savo mamos anketos, o ne savo šią žinutę. Mat ji mane atjungė nuo SM ir prisijungė pati, nepastebėjau kokia anketa naudojuos lotuliukas.gif doh.gif Nu, bet ačiū už tai, kad atsiųsite lotuliukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Depresyja: 21 sausio 2009 - 18:34
Aciu, pavyko atkasti savo kompe - uzteko proto issisaugoti...beveik baigiu, tai liko tik pumpurelis vidury padaryt...idomi spalvine palete, maniau, kad labiau violetine bus, bet daug zydros.
Atsakyti
QUOTE(Depresyja @ 2009 01 21, 18:26)
vaikiški, bet laaaabai gražūs. Man tiks. Jeigu galite atsiųskite abiejus happy.ladybird@yahoo.com  wub.gif

issiunciau 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Čerčikas @ 2009 01 21, 19:12)
issiunciau 4u.gif

ačiū, jau apžiūrinėju mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyLadybird*: 21 sausio 2009 - 19:19
HappyLadyBird, dar angeliuku smile.gif

http://radmila.galle...eature=mainlist
Atsakyti
QUOTE(tiesiog3 @ 2009 01 22, 08:39)

ačiū, labai gražūs mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikos mergaitės smile.gif norėčiau paprašyti gal kuri turite tokių kreivų nameliukų schemelių? Neturiu pavyzdžio, bet gal kuri suprasite apie ką kalbu, tokie spalvoti, kreivasieniai nameliukai... ax.gif jei kuri turite tai: tita7@zebra.lt iš anksto ačiū 4u.gif
Atsakyti