Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(Chera @ 2009 01 11, 23:47)
su garais nera tokios schemos, bet dedu ta kuria as turiu  mirksiukas.gif
user posted image

turiu tokia issisiuvynejus,tik isireminau netinkamai,paspartas per sviesus
Atsakyti
Sveikos,

gal pas ka nors dar yra like tokie seni Burda Moden zurnalai? man reikia siuvinejimo kryzeliu schemos is 162 psl is 1995 m 5 numerio zurnalo blush2.gif 4u.gif
Atsakyti
gal kas galit padėti rasti shema
http://www.rukodelie...oducts/item286/
Atsakyti
QUOTE(chanuma @ 2009 01 13, 22:43)

nerodo verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(chanuma @ 2009 01 13, 21:43)
gal kas galit padėti rasti shema

Tokios matyti neteko.
Atsakyti
QUOTE(amiyra @ 2009 01 13, 18:27)
uzeik ant paveikslo ir desniu  peles klavisu save as ir uzsusaugai  4u.gif  ar ten schema neaiski.. g.gif

na as taip bandziau, net i ta foruma prisiregistravau, galvojau gal kaip nariui duos issaugoti, tai tas ir yra, kad taip neissaugo schmoll.gif
Atsakyti
Labas visoms darbstuolems 4u.gif Turiu baise bededa,praganiau viena dali schemutes... verysad.gif tai dabar prasau jusu pagalbos verysad.gif Buvau pradejus tokius du paveikslus ,viename rozes keli ziedai lyg ir tokiuose kvadratuose,na o kita gele net nezinau kaip vadinasi ir gi zaliuose kvadratuose.Net nezinau kaip tiksliau papasakoti ....visur sendiena isjieskojau bet...neradau . Prasau padekit man ... help.gif gal kas turit isaugojusis .
Atsakyti
QUOTE(chanuma @ 2009 01 13, 22:43)

Ir aš tokios rusiškuose forumuose nemačiau. Matyt labai nauja schema.
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 01 14, 01:32)
na as taip bandziau, net i ta foruma prisiregistravau, galvojau gal kaip nariui duos issaugoti, tai tas ir yra, kad taip neissaugo  schmoll.gif


as bandziau, ten eina padaryti copy/paste 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(masiniukas @ 2009 01 14, 02:12)
Labas visoms darbstuolems  4u.gif  Turiu baise bededa,praganiau viena dali schemutes... verysad.gif  tai dabar prasau jusu pagalbos  verysad.gif Buvau pradejus tokius du paveikslus ,viename rozes keli ziedai lyg ir tokiuose kvadratuose,na o kita gele net nezinau kaip vadinasi ir gi zaliuose kvadratuose.Net nezinau kaip tiksliau papasakoti ....visur sendiena isjieskojau bet...neradau  . Prasau padekit man ...  help.gif gal kas turit isaugojusis  .

idek paveiksliukus mirksiukas.gif nes labai sunku atspeti doh.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2009 01 14, 00:32)
na as taip bandziau, net i ta foruma prisiregistravau, galvojau gal kaip nariui duos issaugoti, tai tas ir yra, kad taip neissaugo  schmoll.gif

koks emeilas tavo atsiusiu smile.gif
Atsakyti
O gal kuri turit G. Klimt "Gyvybės medžio" schemą? Vieną buvau radusi, bet ji man kažkokia neaiški g.gif
Atsakyti