Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

Labai ačiū už schemutes 4u.gif Tačiau bijau, kad netilps, ten išeina plotis per 60 langelių, man per daug g.gif arba turiu siuvinėti ant beprotiško smulkumo kanvos, o tokios aš neįžiūrėsiu doh.gif arba tiesiog netilps į mano turimą rėmelį.

Tad ieškau toliau ax.gif kad ir labai paprastutės schemelės su šakele, stilizuotomis gėlėmis arba jūros motyvais...
Atsakyti
sveikos mergaitės 4u.gif man labai reikia schemutės "moteris laikanti kavos puodelį", toks juodas baltame fone. tiksliau reikia tokios, kad virš to puodelio būtų garai ax.gif tą originalią aš pati turiu, bet va pati "primontuoti" tų garų nesiryžtu, nes iš manęs tokia siuvinėtoja, kad galiu labai nugrybauti po to blush2.gif jei kas turite būsiu labai dėkinga 4u.gif tita7@zebra.lt
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 11, 16:39)
sveikos mergaitės  4u.gif  man labai reikia schemutės "moteris laikanti kavos puodelį", toks juodas baltame fone. tiksliau reikia tokios, kad virš to puodelio būtų garai  ax.gif tą originalią aš pati turiu, bet va pati "primontuoti" tų garų nesiryžtu, nes iš manęs tokia siuvinėtoja, kad galiu labai nugrybauti po to  blush2.gif  jei kas turite būsiu labai dėkinga  4u.gif  tita7@zebra.lt

kiek zinau tokios schemutes nera schmoll.gif viena forumiete tuos garus pati issiuvinejo ant "nematiuskes" lotuliukas.gif
Atsakyti
tai vat ir norėčiau pamatyti tokių schemučių kur pačios darbštuolytės primontuoja tuos garus, nes mano fantazija tai Dieve Dieve, po to gausis, kad mano puodelis kaip nemažas garvežys pūškuoja blush2.gif lotuliukas.gif
Atsakyti
Sveikos 4u.gif norėčiau paprašyti, kad jei kuri nors netyčia užtiktumėt Vyčio schemą, gal galėtumėt įdėti blush2.gif Būtų geriau juodu ant balto. Iš anksto dėkoju smile.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 11, 16:59)
tai vat ir norėčiau pamatyti tokių schemučių kur pačios darbštuolytės primontuoja tuos garus, nes mano fantazija tai Dieve Dieve, po to gausis, kad mano puodelis kaip nemažas garvežys pūškuoja  blush2.gif  lotuliukas.gif

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 11, 18:06)

Labai grazu 4u.gif
Atsakyti
labai ačių už pastangas 4u.gif tačiau aš ieškau kur tie gariukai na tokie stori eina, ne taškiukai kaip čia ax.gif ir tikrai mačiau kažkur, bet jau neturiu jėgų iš naujo visų temelių skaityt doh.gif bet tikrai esu dėkinga už pagalbą smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 11, 19:06)

labai gražu 4u.gif thumbup.gif gal galėtumėt įmesti nuorodą kur galėčiau rasti šią schemą blush2.gif
Atsakyti
prašau - "kavos mergaitės shema" http://s9.photobucke...niai/?start=all mirksiukas.gif
o aš norėčiau paklausti gal kas turite tokio rudų atspalvių angelo shemą, na nemoku paaiškinti, toks ne vaikiškas o lyg sendintas tas paveikslas blush2.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 11 sausio 2009 - 23:16
Bet cia shemu nera:) Ir dar butent su garais.
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2009 01 12, 00:09)
prašau - "kavos mergaitės shema" http://s9.photobucke...niai/?start=all  mirksiukas.gif
o aš norėčiau paklausti gal kas turite tokio rudų atspalvių angelo shemą, na nemoku paaiškinti, toks ne vaikiškas o lyg sendintas tas paveikslas  blush2.gif

ačiū 4u.gif bet,kad schemos nėra g.gif
Atsakyti