Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(iingri @ 2009 01 08, 14:45)

Ir dar klausimėlis . Kas naudojasi Gallery.ru  , kaip ten peržiūrėti schemas . Ankščiau galėdavau laisvai viska matyti , o dabar puse temų užrakinta arba visai negalima įeiti į kokio nario puslapi.  Kai kur reikia slaptažodžio , o iš kur ji gaut ?


Šiame puslapyje pradėjo trinti albumus, dėl autorinių teisių pažeidimų. Tai daugelis jas užslaptino, ar leidžia naudotis tik savo draugams. Kad juo tapti, reikia prisiregistruoti, sukurti savo albumą ir tada prašytis į draugus 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 01 08, 14:23)
Galiu. Jau issiunciau. Tik perspeju, kad siuvineta ta moteriska atrodo prasciau nei sitas piesinys. Prapuola daug liniju, detaliu. Is tolo gal ir nieko, bet tikėjausi rezultato geresnio. Atsiųsiu tau kelias nuotraukas nors vieno kampo iš arčiau, kad galėtum palyginti su originalu. Pati pamatysi kas prapuolė. Į kreivimus nuotraukose nekreipk dėmesio, ten medžiaga nebuvo labai gerai ištiesta.

aciu, jau gavau bigsmile.gif bet tikrai, paziurejau kaip issiuvinetas - tai kazko lyg ir truksta kazko... daug graziau paveiksliuaks atrodo (na kaip ir daugelis juodai-balti paveikslai) doh.gif jauciu kad nebesiuvinesiu unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(juratere @ 2009 01 08, 15:41)
Merginos,gal turite dideliu schemu su gelemis vazose ar seip gelemis? Tokiu schemu buvau prisikaupusi,iki kol kompas uzluzo... doh.gif  mastau.gif Negaliu sau atleisti,kad neisisaugojau verysad.gif

maciau labai daug www.stitchfunclub.com berods taip rasosi psl g.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 08, 15:13)
maciau labai daug www.stitchfunclub.com berods taip rasosi psl  g.gif


http://stitchfanclub.com mirksiukas.gif Tik nereikia bijoti užsiregistruoti, tuomet schemas leidžia atsisiųsti. ax.gif
Atsakyti
QUOTE(grete @ 2009 01 08, 20:25)
http://stitchfanclub.com  mirksiukas.gif Tik nereikia bijoti užsiregistruoti, tuomet schemas leidžia atsisiųsti.  ax.gif

o as sakau kodel man ten schemu nerodo doh.gif pasirodo uzsiregistruoti reikejo blush2.gif Dekui 4u.gif
Atsakyti
Čia irgi yra labai daug schemu irgi reikia užsiregistruoti
http://loradom.mylivepage.ru
Atsakyti
QUOTE(iingri @ 2009 01 08, 23:41)
Čia irgi yra labai daug schemu irgi reikia užsiregistruoti
http://loradom.mylivepage.ru

Dekui, registruosimes 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(nurija @ 2008 12 30, 00:29)
labai dekoju, visai neblogas variantas  bigsmile.gif
visa vakara ieskojau schemuciu, bet nieko doro neradau, Egipto piramidziu matyt nieks nemegsta siuvineti  doh.gif

CIA ir CIA dar CIA
Atsakyti
Ieškau Tatty Teddy schemučių (naujesnių) ax.gif bei mažų vaikiškų piešinukų mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(šaltute @ 2009 01 10, 13:27)
Ieškau Tatty Teddy schemučių (naujesnių)  ax.gif bei mažų vaikiškų piešinukų  mirksiukas.gif

Tedžių schemų yra aukščiau iingri duotoje nuorodėlėje mirksiukas.gif
Atsakyti
Noriu išsisiuvinėti nedidelį darbelį ala olandišku stiliumi, žodžiu mėlynai baltame fone. Čia panašiais kaip būna juodi, tik man reik mėlyno. Nors schemutė gali būti ir juoda ar kokia kita spalva, nesvarbu.

Norėčiau kažko ala šakelės ar gėlyčių derinuko nedidelio. Esmė, kad mane riboja nedideli pailgi horizontalūs rėmeliai. Bet jūs nesukit galvos, aš atsirinksiu, meskit ką turit po ranka iš panašios operos. Būsiu dėkinga 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(Vaizele @ 2009 01 11, 11:19)
Noriu išsisiuvinėti nedidelį darbelį ala olandišku stiliumi, žodžiu mėlynai baltame fone. Čia panašiais kaip būna juodi, tik man reik mėlyno. Nors schemutė gali būti ir juoda ar kokia kita spalva, nesvarbu.

Norėčiau kažko ala šakelės ar gėlyčių derinuko nedidelio. Esmė, kad mane riboja nedideli pailgi horizontalūs rėmeliai. Bet jūs nesukit galvos, aš atsirinksiu, meskit ką turit po ranka iš panašios operos. Būsiu dėkinga  4u.gif


Tokius turiu. Jei kuris nors patinka, tai brūkštelk a.ž.

user posted image

user posted image

user posted image
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2009 01 11, 12:32)
Tokius turiu. Jei kuris nors patinka, tai brūkštelk a.ž.


Norėčiau pirmojo. Kiti irgi gražūs, bet netilps į mano turimą rėmelį. O rėmelio keist negaliu - jau jis irgi per daug prie visko tinka. Tad labai prašyčiau pirmosios schemos.

Einu rašyti AŽ.
Atsakyti