Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

Labas vakaras.Žinau,kad čia renkasi išradingos mamos.Gal galėtumėte padėti.Prieš savaitę vienoje parduotuvėje nužiūrėjau tris nedidelius parduodamus paveiksliukus su žmonių figūromis,pagautomis judesyje ant juodo fono.Nu taip įstrigo galvoje,jau auksarankėse ir juodos kanvos užsisakiau,beliko truks plyš iš kur nors gauti schemas. doh.gif g.gif Gal kartais kas turite schemų įvairesnių su žmonių figūromis?Bandžiau ieškotis,kol kas neradau. verysad.gif
Atsakyti
QUOTE(Kaštonė @ 2009 01 06, 14:29)
Sveikutės  4u.gif ,
labai reikėtų nedidelės schemos su ežiuku, geriausiai būtų alfabetas su ežiuku. Gal kuri turit?

cia dar grazius radau
eziukai
zinute #232
Atsakyti
QUOTE(missed @ 2009 01 05, 16:36)
siuvineju patalyne, ant pagalves uzvalkaliuko issiuvinejau toki riebu riebu katina biggrin.gif  tai galvoju kad ant antklodes uzvalkalelio reiktu kazko kuklesnio tai ir sugalvojau padaryt pedutes, tarsi katinas butu prabeges.. blush2.gif  isikaliau i galva tas ****** ir dabar jau atrodo kad be tu pedu niekas daugiau netinka lotuliukas.gif

vat radau katinelio pedutes
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2009 01 06, 15:29)
Kokia faina idėja  bigsmile.gif Nu žiūrėk- čia rašo, kad katės pėdutės - bandyk arba ta programėle pasidaryti (aš galiu padaryti, bet vistiek persiuntus tau failą neatidarys, jeigu neturi tos programos) arba tiesiog ant milimetrinio popieriaus persipaišyti - jeigu tinka toks variantas, čia būtų labai paprastas juodai baltas  mirksiukas.gif



QUOTE(tyli_tyla @ 2009 01 07, 18:42)
čia dar užtikau kažką panašaus į katino pėdutes (nors iš tikro ne katino ten  rolleyes.gif ) nuoroda
reikia nukeliauti žemyn iki užrašo Cheetah/Leopard Needlework Set - Biscornu ir tada 3 pdf nuorodėlę spaust.



QUOTE(Chera @ 2009 01 07, 23:41)
vat radau katinelio pedutes
user posted image


esu begalo dekinga jums merginos bigsmile.gif labai labai aciu uz pedutes, bandysiu siandien susikomponuot jas ir kibsiu i darba ax.gif jau buvau bepradedanti mastyt kuo reikes pakeist tas ******, nes paciai niekaip nesiseke rast blush2.gif dar karteli aciu 4u.gif 4u.gif 4u.gif
Atsakyti
QUOTE(karalaitew @ 2009 01 02, 13:12)
na, ne visai tokiu ieskojau, bet aciu ir uz sita, lb grazios  smile.gif

As turiu daug juodu. Kokios tau reikia?
Atsakyti
QUOTE(Dvi @ 2009 01 08, 12:50)
As turiu daug juodu. Kokios tau reikia?

na, ten gėlės baltoss, tik fonas juodas..atrodo, kad buvo rožės, bet gali būti ir kitos gėlės..
Atsakyti
QUOTE(karalaitew @ 2009 01 08, 12:53)
na, ten gėlės baltoss, tik fonas juodas..atrodo, kad buvo rožės, bet gali būti ir kitos gėlės..

Atsiusk i AZ savo meila, paziyresiu ka turiu.
Atsakyti
Dvi maciau kad siuvinejai sia dama.... gal gali man i diana.budriene@gmail.com imesti jos schemute aciuks.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2009 01 08, 14:10)
Dvi  maciau kad siuvinejai sia dama.... gal gali man i diana.budriene@gmail.com imesti jos schemute  aciuks.gif
user posted image

Galiu. Jau issiunciau. Tik perspeju, kad siuvineta ta moteriska atrodo prasciau nei sitas piesinys. Prapuola daug liniju, detaliu. Is tolo gal ir nieko, bet tikėjausi rezultato geresnio. Atsiųsiu tau kelias nuotraukas nors vieno kampo iš arčiau, kad galėtum palyginti su originalu. Pati pamatysi kas prapuolė. Į kreivimus nuotraukose nekreipk dėmesio, ten medžiaga nebuvo labai gerai ištiesta.
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Dvi: 08 sausio 2009 - 13:30
QUOTE(tytuka @ 2008 12 29, 17:45)
Sveikos bitutes  4u.gif
Gal galit padet blush2.gif
turejau kruva zurnalu, bet per kraustymasi neberandu, kur pasidejau. Laukiu savo antro zirniuko issilukstenant ir nusprendziau jam issiuvineti gimimo proga paveiksliuka. Gal kokia nuoroda galit imest, kur nesudetinga shema rasti? bigsmile.gif

Pasiziurek CIA mirksiukas.gif Schemos cia ryskios ir nesudetingos
Atsakyti
Merginos,gal turite dideliu schemu su gelemis vazose ar seip gelemis? Tokiu schemu buvau prisikaupusi,iki kol kompas uzluzo... doh.gif mastau.gif Negaliu sau atleisti,kad neisisaugojau verysad.gif
Atsakyti
Sveikos siuvinėtojos . Turiu prašymą . Gal kas turit šita schema ryškia , pas mane yra bet labai neryški .
user posted image

Ir dar klausimėlis . Kas naudojasi Gallery.ru , kaip ten peržiūrėti schemas . Ankščiau galėdavau laisvai viska matyti , o dabar puse temų užrakinta arba visai negalima įeiti į kokio nario puslapi. Kai kur reikia slaptažodžio , o iš kur ji gaut ?
Atsakyti