Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(Serinute @ 2008 12 16, 15:54)
Sveikutės,

Na ir nuorodų pridėjusios, kokių grižybių smile.gif
Peržiūrėjau daugumą, bet gal galit padėti (arba nėra kažko tokio arba nepamačiau).
Man labai reikia nedidelio siuvinėjamo paveiksliuko (vaikiško, koks meškutis ar kažkas pan.) Nedideliam leliukui - vaikinukui ant seilinuko. Dauguma tokie nemaži, tai per dideli seilinukui sad.gif
Gal kas ką turit po ranka?


Gal kas tiks g.gif :
Vaikiski


Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2008 12 16, 15:39)
Gal kas tiks  g.gif :
Vaikiski


O tu pati žiūrėjai tą nuorodą? g.gif Aš tai ten nė vienos schemos nematau.
Atsakyti
Merginos gal kuri gali imesti nuorodu i religinius paveikslus 4u.gif
Atsakyti
Merginos,skubiai reikiajūsų pagalbos,reikalinga aguona,kad galva būtų palenkta truputi,padėkit jeigu galit.namie kompo neturiu,darbe po jūsų jau rodytas nuorodas neturiu galimybės žiūrinėt,bet prabėgom kiek žiūrėjau lygtai nebuvo.
jeigu galit,geeelbėkit
Atsakyti
QUOTE(banni @ 2008 12 17, 11:30)
Merginos,skubiai reikiajūsų pagalbos,reikalinga aguona,kad galva būtų palenkta truputi,padėkit jeigu galit.namie kompo neturiu,darbe po jūsų jau rodytas nuorodas neturiu galimybės žiūrinėt,bet prabėgom kiek žiūrėjau lygtai nebuvo.
jeigu galit,geeelbėkit


Gal tiks g.gif
Aguonos
Tik cia reikia prisiregistruoti.Paieskojus galima rasti ir daugiau mirksiukas.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo ide: 17 gruodžio 2008 - 15:19
Gal kas turit šių grožių scemą wub.gif ar žinot kur galima rasti ax.gif būčiau labai dėkinga 4u.gif
user posted image
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2008 12 17, 15:17)
Gal tiks g.gif
Aguonos
Tik cia reikia prisiregistruoti.Paieskojus galima rasti ir daugiau mirksiukas.gif


Ten reikia ne tik prisiregistruoti, bet ir buti aktyviu dalyvium, kad gautum specialu leidima perziureti sukauptas schemas.
Atsakyti
QUOTE(Serinute @ 2008 12 16, 15:54)
Sveikutės,

Na ir nuorodų pridėjusios, kokių grižybių smile.gif
Peržiūrėjau daugumą, bet gal galit padėti (arba nėra kažko tokio arba nepamačiau).
Man labai reikia nedidelio siuvinėjamo paveiksliuko (vaikiško, koks meškutis ar kažkas pan.) Nedideliam leliukui - vaikinukui ant seilinuko. Dauguma tokie nemaži, tai per dideli seilinukui sad.gif
Gal kas ką turit po ranka?


Gali paziureti cia mirksiukas.gif
Atsakyti
gal kas turit savo lobinuose šia schema??? ax.gif

user posted image
Atsakyti
mergaites, labai atsiprasau, neturiu laiko skaityti visa tema blush2.gif gal galite padeti rasti grazaus paveiksliuko schema - tinkama Valentino dienos proga ireminti (sirdeles ir pan). Bet kad nedidelis butu paveiksliukas.... blush2.gif aciuuuu.
Atsakyti
QUOTE(Insomnia @ 2008 12 16, 19:36)
O tu pati žiūrėjai tą nuorodą? g.gif Aš tai ten nė vienos schemos nematau.


Giliau paknisus yra:
My Webpage

Atsakyti
QUOTE(Anafora @ 2008 12 22, 07:44)
Giliau paknisus yra:
My Webpage


Ir vėl čia nuoroda į baigtus darbelius, o ne schemas doh.gif Iš viso tam albume schemų nėra, tik baigti darbeliai ir tikriausiai turimų schemų paveikslėlių "katalogas".
Atsakyti