Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(ugniomama @ 2008 12 05, 10:49)
Labas rytelis, gal kuri galetįų įdeti nuorodu su schemomis kur siuvinejama tik juoda/balta. ACIU notworthy.gif  notworthy.gif



Mano mama tokius pav.l.mėgdavo siuvinėti - ji pasiimdavo nėrimo schemas, kur neriama tokiais kaip langeliais langeliais ir siuvinedavo - uzpildytas- juodas, tuscias - baltas kryželis - super paveikslelių turi thumbup.gif
Atsakyti
kelios kalėdinės schemos iš naujo numerio rankdarbių kraitelės:
http://picasaweb.goo.../KalDinSChemos#

išsisaugojus ir su programa padidinus labai gerai matosi langeliai thumbup.gif
Atsakyti
Juoda-balta:

Zirgas

Moteris su mergyte
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Anafora: 15 gruodžio 2008 - 16:48
Klounas:
http://picasaweb.goo...049854282542450
Atsakyti
http://photo.163.com...s/chinashenglj/

čia rasit visko bigsmile.gif tik ieškokit
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2008 12 15, 17:16)

kazkaip tai nieko neduoda verysad.gif ti hieroglifus rodo...
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 12 15, 21:46)
kazkaip tai nieko neduoda verysad.gif ti hieroglifus rodo...

man irgi g.gif
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 12 15, 20:46)
kazkaip tai nieko neduoda verysad.gif ti hieroglifus rodo...


oi merginos, doh.gif
nugis aiškinu jei nesuprasit rašykit aiškinsiu dar bigsmile.gif
spaudžait ant tos nuorodos kurią daviau
atsidaro puslapis, kuriame trimis eilėmis išdėstyti kvadratukai su šalia esančiais hieroglifais, spaudžiat ant hieroglifų, tada atsidaro kažkieno albumai, būna, kad albumas jau neveikiantis, tai jame nieko nerodo, tada einat ant sekančio kvadratuko, kai randat veikianti albuma viršuje iš kart virš mėlyno didelio kvadrato, kuris kaip fonas albumams yra hieroglifų eilutes papbrauktos apačioje spaudžiat ant antro pabraukimo ir ten atsidaro to žmogaus draugį sarašas, jis gali turėti ir labai daug draugų gali ir iš vis neturėti, kai kurie albumai gali veikt kai kurie ne, vat vieną tokį draugų sąrašiuką aš jums ir daviau bigsmile.gif
Atsakyti
Jau supratau, ačiū smile.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2008 12 15, 21:21)
oi merginos,  doh.gif
nugis aiškinu jei nesuprasit rašykit aiškinsiu dar  bigsmile.gif
spaudžait ant tos nuorodos kurią daviau
atsidaro puslapis, kuriame trimis eilėmis išdėstyti kvadratukai su šalia esančiais hieroglifais, spaudžiat ant hieroglifų, tada atsidaro kažkieno albumai, būna, kad albumas jau neveikiantis, tai jame nieko nerodo, tada einat ant sekančio kvadratuko, kai randat veikianti albuma  viršuje iš kart virš mėlyno didelio kvadrato, kuris kaip fonas albumams yra hieroglifų eilutes papbrauktos apačioje spaudžiat ant antro pabraukimo ir ten atsidaro to žmogaus draugį sarašas, jis gali turėti ir labai daug draugų gali ir iš vis neturėti, kai kurie albumai gali veikt kai kurie ne, vat vieną tokį draugų sąrašiuką aš jums ir daviau  bigsmile.gif

tai as vis kazkaip ir pataikiau ant tu kur nerodo verysad.gif dabar jau eina rast thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(Brėkšta @ 2008 12 15, 19:16)



thumbup.gif Dėkui - l.gera nuoroda - visko l.daug, vakar iki išnaktų varčiau, tik kai kurių schemučių nėra, bet l.norint su Stitch Cross Easy galima padirbeti mirksiukas.gif
Atsakyti
Sveikutės,

Na ir nuorodų pridėjusios, kokių grižybių smile.gif
Peržiūrėjau daugumą, bet gal galit padėti (arba nėra kažko tokio arba nepamačiau).
Man labai reikia nedidelio siuvinėjamo paveiksliuko (vaikiško, koks meškutis ar kažkas pan.) Nedideliam leliukui - vaikinukui ant seilinuko. Dauguma tokie nemaži, tai per dideli seilinukui sad.gif
Gal kas ką turit po ranka?
Atsakyti