Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

QUOTE(Labutuliukas @ 2008 12 11, 13:59)
Reikia uzsiregistruoti ir tada galima siustis.

o gal žinot kokių kitokių nuorodų su kalėdinėmis schemutėmis blush2.gif
labai jau tingiu registruotis biggrin.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo HappyLadybird*: 11 gruodžio 2008 - 12:15
QUOTE(Labutuliukas @ 2008 12 11, 12:59)
Reikia uzsiregistruoti ir tada galima siustis.

labai aciu Labutuliukas , palauksiu vyro tada registruosiuos, nes su rusu kalba nelabai sutariu lotuliukas.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(sypsenelex @ 2008 12 11, 11:18)
labai aciu Labutuliukas , palauksiu vyro tada registruosiuos, nes su rusu kalba nelabai sutariu  lotuliukas.gif  blush2.gif

na cia su ziema, bet gal rasit ka gero mirksiukas.gif
http://cafe-noir.gal...watch?a=eI3-0jz
Atsakyti
QUOTE(RSebes @ 2008 12 11, 14:26)


ziuriu RSebes visos nuorodos cafe-noir 4u.gif
bet ten tikrai yra labai graziu paveiksliuku wub.gif
gaila, kad ir man su rusu kalba nelabai kaip, tad ir tenka cia vis prasineti.. blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(yume @ 2008 12 12, 11:52)
QUOTE(RSebes @ 2008 12 11, 14:26)


ziuriu RSebes visos nuorodos cafe-noir 4u.gif
bet ten tikrai yra labai graziu paveiksliuku wub.gif
gaila, kad ir man su rusu kalba nelabai kaip, tad ir tenka cia vis prasineti.. blush2.gif

blush2.gif aha, bet ten labai grazus ir schemos aiskios, nereikia vargt parsisiunciant, tik nukopijuoji ir viskas thumbup.gif , bet daug albumu jau neatidaro... verysad.gif cry.gif naman ir su rusu nekas, bet dar ten eina susigraibyt bigsmile.gif
Atsakyti
mergaitės gal turite Žaibo Makvyno schemelių, gal galite padėti, jau antra dienelė ieškau, randu, bet tik paveikslėlių jau išsiuvinėtų, nėra schemelių prie jų verysad.gif verysad.gif verysad.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo rita7777: 12 gruodžio 2008 - 13:20
auksarankės supermamytės padėkit jei galit, labai skubiai reikia, jau nebežinau nei kur dar ieškoti frusty.gif help.gif cry.gif
Atsakyti
QUOTE(rita7777 @ 2008 12 12, 16:24)
auksarankės supermamytės padėkit jei galit, labai skubiai reikia, jau nebežinau nei kur dar ieškoti  frusty.gif  help.gif  cry.gif


Parasyk kur siusti mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(ide @ 2008 12 12, 17:28)
Parasyk kur siusti mirksiukas.gif

tita7@zebra.lt
4u.gif clap_1.gif iš anksto labai labai dėkoju biggrin.gif
Atsakyti
Sveikutes, nu Jus saunuoles, tiek prikaupti turtu, cia reikai neisivaizduojamos kantrybes. As pati labai megstu siuvinejima, tik nemegstu baigtu darbu blush2.gif
Todel viska ka turejau, viska isdalinau 4u.gif tiems, kurie parode nors kiek susidomejimo.
Bet va kai pasiziurejau kokiu buna nerealiu schemuciu, gal ir sau ka nors pasiliksiu ax.gif
Aciu Jums visoms.

P.S. o del to galery.ru tai man nieko neduoda, bet paskui kazkuri rods raset, kad reikia registruoti, tik tada rodys?
Atsakyti
QUOTE(atyv @ 2008 12 13, 18:08)
P.S. o del to galery.ru tai man nieko neduoda, bet paskui kazkuri rods raset, kad reikia registruoti, tik tada rodys?

taip mirksiukas.gif galery.ru reikia butinai uzsiregistruoti ir tik tada duoda siustis
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2008 12 14, 00:42)
taip  mirksiukas.gif  galery.ru reikia butinai uzsiregistruoti ir tik tada duoda siustis


O kaip Jūs siunčiatės? gal gudriau kažkaip? ax.gif Aš per save image blush2.gif
Atsakyti