Įkraunama...
Įkraunama...

Siuvinėjimo kryžiuku schemų paieška

buvau parsisiuntus tą programą kažkaip man nepasidaro tos schemos,susinervinau ir išinstaliavau blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 12 03, 12:07)
buvau parsisiuntus tą programą kažkaip man nepasidaro tos schemos,susinervinau ir išinstaliavau blush2.gif

labi gera programa thumbup.gif Net siulu Nr suraso. Ten pagrinde reikia nusistatyti kokio dydzio paveikslo nori ir kiek spalvu mirksiukas.gif bandziau padaryti ziedukus, gavosi visai neblogai - tik kad paveiksliukas labai jau mazas g.gif
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Chera: 03 gruodžio 2008 - 11:18
QUOTE(Chera @ 2008 12 03, 10:13)
labi gera programa  thumbup.gif  Net siulu Nr suraso. Ten pagrinde reikia nusistatyti kokio dydzio paveikslo nori ir kiek spalvu  mirksiukas.gif bandziau padaryti ziedukus, gavosi visai neblogai - tik kad paveiksliukas labai jau mazas  g.gif

aha tikrai super thumbup.gif programyte. man ir is pradaziu grybas pjovesi doh.gif bet perpratau lotuliukas.gif as ir bandziau tuos ziedukus padaryt,, bet paveiksliuks per mazas verysad.gif
o ten dar prie spalvos kodo kaip suprantu paraso kiek tokios spalvos kryzeliu yra ar ne? g.gif blush2.gif
Atsakyti
QUOTE(Chera @ 2008 12 03, 13:13)
labi gera programa  thumbup.gif  Net siulu Nr suraso. Ten pagrinde reikia nusistatyti kokio dydzio paveikslo nori ir kiek spalvu  mirksiukas.gif bandziau padaryti ziedukus, gavosi visai neblogai - tik kad paveiksliukas labai jau mazas  g.gif

net neberandu iš kur gavau šių žiedelių paveiksliuką,tikrai iš nuorodų,bet neberandu doh.gif doh.gif doh.gif ieškojau gal didesnį rasiu,bet... verysad.gif o padidintas labai susilieja doh.gif
Atsakyti
radau karsta.gif jei nesunku padarykit schemutę blush2.gif user posted image
Atsakyti
QUOTE(milka@ @ 2008 12 02, 19:20)



QUOTE(RSebes @ 2008 12 02, 21:57)
cia labai vaikiski su garfildu  lotuliukas.gif  thumbup.gif man jie labai patiko 
http://kim-2.gallery...atch?a=A1S-bB9S
cia labai grazus  smile.gif  na bent jau man
http://kim-2.gallery...atch?a=A1S-bB9D
ir cia tokie nieko... lotuliukas.gif
http://kim-2.gallery...atch?a=A1S-bB9y
o cia nelabai, bet gal patiks  blush2.gif  g.gif
http://kim-2.gallery...atch?a=A1S-bxeo
na gal surasi tau patinkanty  biggrin.gif



Aciu mergaites 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif 4u.gif
bandau rinktis ka nors ax.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 12 03, 13:03)
radau karsta.gif jei nesunku padarykit schemutę blush2.gif user posted image

parasiau as tau y AZ parasykir atsiusiu tavo ziedus mirksiukas.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 12 03, 16:03)
radau karsta.gif jei nesunku padarykit schemutę blush2.gif user posted image

vis dar reikia schemutės unsure.gif
Atsakyti
sveikos, turiu klausima tik nesijuokit, kadangi tik neseniai adata i rankas paemiau- kaip jus laikote siuvinejimo siulus? po kiekvieno paveikslelio lieka nemazai spalvu, man jie jau pradejo painiotis ir voliotis dezuteje, o gi ir spalva bei koda kazkaip reikia ant likuciu pasizymeti. maciau GA yra dezutes siuvinejimo priemonems ,ale gi brangios doh.gif busiu dekinga uz patarimus 4u.gif
Atsakyti
Vasarėja, kaip smagu kad pradėjai siuvinėti thumbup.gif Atvažiuok į svečius, parodysiu kur aš laikau ax.gif
Atsakyti
QUOTE(vasarėja @ 2008 12 03, 22:22)
sveikos, turiu klausima tik nesijuokit, kadangi tik neseniai adata i rankas paemiau- kaip jus laikote siuvinejimo siulus?  po kiekvieno paveikslelio lieka nemazai spalvu, man jie jau pradejo painiotis ir voliotis dezuteje, o gi ir spalva bei koda kazkaip reikia ant likuciu pasizymeti. maciau GA yra dezutes siuvinejimo priemonems ,ale gi brangios  doh.gif  busiu dekinga uz patarimus  4u.gif

aš tai į mažus maišiukus dedu,tokie užsispaudžiami thumbup.gif
Atsakyti
QUOTE(bimkutele @ 2008 12 03, 16:35)
vis dar reikia schemutės unsure.gif



O kokio dydzio nori? Na kiek kryziuku ar cm ant kiek? Galiu padaryt tau ja ax.gif As ir turiu ta programele parsisiuntus....ji tiesiog superrr thumbup.gif thumbup.gif thumbup.gif Reikia tik perprast ja....pazaist siek tiek ax.gif
Atsakyti