Įkraunama...
Įkraunama...

"žaliosios" laidotuvės

QUOTE(Kobė @ 2008 12 02, 00:04)
Jei kalba eitų apie mano pelenus, tai gal man ir nesvarbu, kur mane išbers, bet... jei tai būtų mano artimieji, tai visgi norėčiau turėti kažkokį kapelį, kur galėčiau juos aplankyti...

Mintis grazi, bet nepamirskit, kad tos tevonijos daugeliu zmoniu del ivairiu priezasciu buna parduotos. Ar jus noretumet nusipirkti sodyba su kokiu desimt svetimu kapu salia?
Asmeniskai man labai nejauku gyventi kapiniu pasonej. unsure.gif
Atsakyti
Zodziu, versla is visko galima pasidaryti laugh.gif laugh.gif laugh.gif
Papildyta:
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 02, 08:29)
Mintis grazi, bet nepamirskit, kad tos tevonijos daugeliu zmoniu del ivairiu priezasciu buna parduotos. Ar jus noretumet nusipirkti sodyba su kokiu desimt svetimu kapu salia?
Asmeniskai man labai nejauku gyventi kapiniu pasonej. unsure.gif

o man nejauku buti eiti i miska grybauti, kur stovi antkapiai. Tai jokios cia "zaliosios" laidotuves istikro yra. Verslas cia.
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 02, 09:29)
Mintis grazi, bet nepamirskit, kad tos tevonijos daugeliu zmoniu del ivairiu priezasciu buna parduotos. Ar jus noretumet nusipirkti sodyba su kokiu desimt svetimu kapu salia?
Asmeniskai man labai nejauku gyventi kapiniu pasonej. unsure.gif



tai , nusipirkti sodybos su kapinaitėm nenorėčiau. Tačiau norėčiau, kad mano sodyboj gyventų vaikai, vėliau anūkai, kuriems tėvų ar senelių laidojimo vieta nekeltų siaubo.. smile.gif
Atsakyti
QUOTE(sena pažįstama @ 2008 12 02, 09:29)
Mintis grazi, bet nepamirskit, kad tos tevonijos daugeliu zmoniu del ivairiu priezasciu buna parduotos. Ar jus noretumet nusipirkti sodyba su kokiu desimt svetimu kapu salia?
Asmeniskai man labai nejauku gyventi kapiniu pasonej. unsure.gif


Na, taip būna, kad parduoda ax.gif Jo... svetimi kapeliai neteiktų man jaukumo biggrin.gif
Gal reikia keisti mąstymą ir lengvabūdiškai nepardavinėti? Nors gi visaip gyvenime pasitaiko ir kad parduot tenka g.gif Na, nežinau, nežinau... Čia jau reiktų pafantazuoti šiuo klausymu biggrin.gif

O prie kapinių gyventi, visai nebaisu. Kai nuo mažens augi, tai jos atrodo kaip parkas ir nekelia jokių baugių emocijų. Čia aš apie save ax.gif

QUOTE(rytorasa @ 2008 12 02, 11:46)
tai , nusipirkti sodybos su kapinaitėm nenorėčiau. Tačiau norėčiau, kad mano sodyboj gyventų vaikai, vėliau anūkai, kuriems tėvų ar senelių laidojimo vieta nekeltų siaubo..  smile.gif


Va, va drinks_cheers.gif būtų taip miela...
Atsakyti
QUOTE(nep @ 2008 12 01, 17:36)
As uz tai, kad mirusiuosius degintu, o pelenai jau savaime "zali". Galima juos kur nors graziai uzkasti, vietos daug neuzimtu, neterstu aplinkos. Arba isberttu pvz i jura. Kaip buvo pagal pageidavima pasielgta su Lt unesco ambasadore.


aš ir už tai. Bet tai toks pats brangus malonumas, kaip ir laidojimas po žemėm. Bet man daug estetiškesnis...
Atsakyti
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 26, 20:05)
http://tv.delfi.lt/video/qQ2QcWBz/

unsure.gif  kokios jūsų mintys??? ar atkeliaus kada jos į lietuvą  g.gif


Oi... nu kažkaip unsure.gif , kad nereikia granitinių antkapių,didžiulių tvorų, kad nereikia tų didžiulių karstų su super duper metalo ir etc. pribumbasais...taip,...bet kad miškuose unsure.gif , kažkaip ... schmoll.gif . Suprantu, kad ten kažkokia saugoma teritorija būtų, bet vat jei einu šiaip nieko nežinodama pavaikščioti ir ateinu į kapines... nu kažkaip... unsure.gif
Papildyta:
QUOTE(Kobė @ 2008 12 01, 14:42)
Merginos, įmesiu dar drąsesnę mintį. Grynoms miestietėms netinka, bet tos, kurios gyvena kaime,  arba turi  sodybas  apsuptas  hektarais, tai galėtų praktikuoti žaliąsias laidotuves. Seniau, ponai, laidodavo savo artimuosius savo žemėje. Būdavo tam reikalui skirtas plotas tėvonijoje ir ten atguldavo šeimos nariai. Man visai būtų malonu, kad galėčiau kada tik noriu, pasivaikščiodama nueiti prie artimųjų kapelių, padėti kokią lauko gėlių puokštelę, tyliai pasėdėti, mintyse pasikalbėt, ar patarimo paprašyti, ar pagalbos, ar tik šiaip pasibūti. Įsivaizduoju, kaip tai būtų gražu vasarą, kai saulė ir dangus mėlynas ir paukščiukai skraido ir niekas nemaišo - tik aš ir gamta thumbup.gif



QUOTE(Kobė @ 2008 12 02, 00:04)
O kas galėtų neleisti? Kunigas tik turėtų duobę pašventinti ir viskas smile.gif


Nugi vistiek yra kažkokie apribojimai g.gif , kur gali laidoti, kur ne g.gif .Kas būtų jei visi laidotų kur norėtų g.gif , o kaipgi dėl gruntinių vandenų taršos galimybės arba ligų unsure.gif
Atsakyti
aš labiausiai norėčiau, kad mane sudegintų ir išbarstytų, ir kad mano artimieji nebūtų pririšti prie kažkokio žemės lopynėlio, kuriame reikia vystyti sodininkystę, ravėti, laistyti, tvarkyti, ir būtinai užritinti kuo įspūdingesnį granito antkapį. Juk nebūtina turėti aptvertus kelis kvadratinius metrus kapinėse, kad galėtum prisiminti artimą žmogų.
O laidojimui miškuose aš nepritariu. Nekaip jausčiausi grybaudama ar uogaudama užklydus prie svetimų kapų. Ne visi žmonės, atsiduriantys po žeme, buvo geri, ne visi palieka gerą energiją po savęs. Ir vaikus manau gąsdintų tokie radiniai. Kas vieniem yra mirę artimieji, kitiem tėra svetimi lavonai unsure.gif
Atsakyti
QUOTE(rytorasa @ 2008 11 12, 10:10)
Aš už tokias laidotuves ir už tokias kapines...   drinks_cheers.gif Metas pradėti žmonijai mąstyti ir nebeteršti žemės neyrančia sintetika, tūkstančius kainuojančiais antkapiais...

drinks_cheers.gif visiems likusiems
Papildyta:
QUOTE(kusachius @ 2009 02 09, 15:51)
aš labiausiai norėčiau, kad mane sudegintų ir išbarstytų, ir kad mano artimieji nebūtų pririšti prie kažkokio žemės lopynėlio,

drinks_cheers.gif asmeniškai
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo Žm♥nytė: 15 vasario 2009 - 22:28
QUOTE(akvilyte @ 2008 10 26, 20:05)
http://tv.delfi.lt/video/qQ2QcWBz/

unsure.gif  kokios jūsų mintys??? ar atkeliaus kada jos į lietuvą  g.gif


drinks_cheers.gif drinks_cheers.gif Tikrai labai smagu būtų jei lietuviai iki tokio "žalio" ir gražaus suvokimo dagyventų. Man tai net mirtis tokia baisi gal neatrodytų, jei žinočiau, kad miške tarp medžių gulėsiu, o ne už akmeninės tvoros, prispausta granito luitu...

QUOTE(nep @ 2008 12 02, 10:48)
o man nejauku buti eiti i miska grybauti, kur stovi antkapiai. Tai jokios cia "zaliosios" laidotuves istikro yra. Verslas cia.


O kodėl? Manęs antkapiai negąsdina. Ką jie gali padaryti?Dabar žmonės į kapines eina lyg į kokią nemalonią vietą. Juk ten mūsų artimųjų atminimas. Kas ten tokio gali būti baisaus?
Atsakyti
Šį pranešimą redagavo nojura: 21 vasario 2009 - 08:32
QUOTE(rytorasa @ 2008 11 12, 11:10)
Aš už tokias laidotuves ir už tokias kapines...  drinks_cheers.gif Metas pradėti žmonijai mąstyti ir nebeteršti žemės neyrančia sintetika, tūkstančius kainuojančiais antkapiais...

siaip jau jei esi laidojamas (net ekologiskam karste) jau tai yra neekologiska, nes yrant tavo kunas kazkoki sh... isskiria kuris kenkia aplinkai
kremavimas irgi nera ekologiskas

siulau paskaityti roach knyga "negyveliai", kurios gale raso apie istikro ekologiska buda taikoma siaures salyse. graziausiai pavercia jus trasom, gimines gali ta proga koki medeli pasodinti ir jumis patresti biggrin.gif ir bus jusu atminimo medis

Atsakyti
QUOTE(Lamia @ 2009 05 04, 10:28)


siulau paskaityti roach knyga "negyveliai", kurios gale raso apie istikro ekologiska buda taikoma siaures salyse. graziausiai pavercia jus trasom, gimines gali ta proga koki medeli pasodinti ir jumis patresti biggrin.gif ir bus jusu atminimo medis



Eikit sau blink.gif doh.gif
Papildyta:
QUOTE(rytorasa @ 2008 12 02, 11:46)
tai , nusipirkti sodybos su kapinaitėm nenorėčiau. Tačiau norėčiau, kad mano sodyboj gyventų vaikai, vėliau anūkai, kuriems tėvų ar senelių laidojimo vieta nekeltų siaubo..  smile.gif



Tai gal ,parduodant sodybą,kapinių turinį turėtų su savimi pasiimti? g.gif hihihi.gif Atsiprašau,bet kažkaip mūsuose labai jau nepriimtinai toki dalykai atrodo.
O visa kita tai tik naujo gero biznio dalis.
Kaip ir viskam gyvenime,taip ir čia turėtų būti sava vieta ir tvarka.
Atsakyti
QUOTE(adrija @ 2009 05 05, 14:45)

Tai gal ,parduodant sodybą,kapinių turinį turėtų su savimi pasiimti? g.gif  hihihi.gif Atsiprašau,bet kažkaip mūsuose labai jau nepriimtinai toki dalykai atrodo.
O visa kita tai tik naujo gero biznio dalis.
Kaip ir viskam gyvenime,taip ir čia turėtų būti sava vieta ir tvarka.


mano manymu, sodyba turėtų būti paliekama vaikams... smile.gif
Atsakyti